Mapy i mody pana MrDownerup

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

15 mar 2011, 01:07

Historia działalności pana MrDownerup w świecie Postala to lata tak długie jak sam Postal 2 niemalże. Od wielu lat w świadomości graczy trybu multiplayer istnieje zjawisko zwane Turtle Fuckers. To nic innego jak działalność pana Downerup, tworzącego mody, mapy i hostującego własnym kosztem serwery multi. Pamiętam jego starą mapę z jego własnym Paradise, PMOD-Utility czyli oprogramowanie będące konwersją softu z Unreala, stare czasy... Przez jakiś czas nieobecny, ale gdy wrócił, szalone Turtle zawojowały sieciową rozgrywką P2. Nie ukrywam, że wspominam to wszystko z sentymentem. I co, czy kogoś takiego nie należy przedstawić na naszym forum, jego dokonań? Koniecznie trzeba nadrobić to zaniedbanie! :) To człowiek instytucja.

Map własnych i przeróbek cudzych jest całe mnóstwo i przyznam, nie ogarniam tego. Tu chcę teraz przedstawić jego mody. A to też trudno ogarnąć, bo one stale się rozwijały, stale pojawiając się na serwerach w nowych wersjach. Mniej i bardziej, ale na pewno: szalonych. Zajrzyjcie do naszego downloadu. Dodałem do niego moda MrDMods wraz z patchem korygującym to i owo. Ta paczka to podsumowanie jego osiągnięć na tym polu. Co prawda mod przeznaczony jest do trybu multi, ale można w te bronie grać i w trybie pojedyńczym. Nie można tego nie mieć, nie można tego nie znać, jeśli się jest fanem Postala 2.

Jakie tu bronie i ile ich? Pełną listę zapodam niebawem, ale jest tu i nowa wyrzutnia rakiet, i nowe wersje znanych broni czy choćby małe "precjoza" rodem z salonu erotycznego... Co takiego? W następnych postach.

W naszym downloadzie także AirMail zmodyfikowany przez pana Downerupa (czyli MrDAirmailX), gdzie latają nam nad głowami kible, samoloty, UFO i co tam jeszcze. Jeśli nudzi was zabawa w trybie single, można to użyć w AWPMod. A sieć? No, Turtle Fuckers raczej nietrudno znaleźć na liście serwerów, a rozgrywka gdy poza tymi kiblami i samolotami latają też kondomy lalki Krotchy a naparzamy się z najlepszych broni, w tym z Turtle'owej wersji Vadar Chainguna ALCRD'a czy wyrzutni z UT - no, to trzeba przeżyć. :P

A gdy ktoś chce pojedyńczo pobrać opisane bronie, może je pobrać ze strony samego MrD, czyli z Resurrection Studios: MODY. A czemu RS? Śpieszę wyjaśnić, temu kto nie wie. Dwaj giganci na scenie Postala, MrDownerup i Toplaoder połączyli siły i od prawie dwóch lat mamy efekt fuzji obu portali, zmienione RS.

A tu paczki z mapami: MAPY. Dużo tych map, najpierw więc sprawdźcie, czy macie na nie miejsce i czy je chcecie. Bo to mapy trybu multipalyer i singlowcowi wiele nie dadzą.
Ostatnio zmieniony 25 mar 2011, 21:57 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

15 mar 2011, 13:56

Niektóre z tych broni słabe, a niektóre genialne. Duża różnorodność i różnice w jakości. No, ale to można wybaczyć, patrząc na liczbę modyfikacji. Na mapach z multi pograć w single można, ale nie są już tak fajne. Liczba tego wszystkiego przeraża i dobrze, bo właśnie chciałem sobie odpocząć od Postala, ale widzę, że nie dam rady. :D


EDIT:
Komendy pod sweet podane na sb przez Kolosesa. Daję tutaj, bo SB jest ulotny.

Kod: Zaznacz cały

AddInv=MrDMods.XM8Weapon
AddInv=MrDMods.WrenchWeapon
AddInv=MrDMods.InfiniteAmmoInv
AddInv=MrDMods.USPWeapon
AddInv=MrDMods.TurtleWeedInv
AddInv=MrDMods.TurtlePowerInv
AddInv=MrDMods.TurtlePower2Inv
AddInv=MrDMods.ThompsonWeapon
AddInv=MrDMods.SpannerWeapon
AddInv=MrDMods.RSNadeWeapon
AddInv=MrDMods.PlaneWeapon
AddInv=MrDMods.MrDTNadeWeapon
AddInv=MrDMods.MrDSRWeapon
AddInv=MrDMods.MrDKNadeWeapon
AddInv=MrDMods.MaDUSAS12Weapon
AddInv=MrDMods.M5Weapon
AddInv=MrDMods.M4Weapon
AddInv=MrDMods.LAWWeapon
AddInv=MrDMods.KrotchyWeapon
AddInv=MrDMods.IngramWeapon
AddInv=MrDMods.GreenShotGunWeapon
AddInv=MrDMods.FuckinGunWeapon
AddInv=MrDMods.XM8Weapon
AddInv=MrDMods.DustersWeapon
AddInv=MrDMods.DoubleBarrelMPWeapon
AddInv=MrDMods.DildoWeapon
AddInv=MrDMods.DEWeapon
AddInv=MrDMods.CTMolotovWeapon
AddInv=MrDMods.CondomWeapon
AddInv=MrDMods.Chaingunv2Weapon
AddInv=MrDMods.BWeapon
AddInv=MrDMods.BlackShotGunWeapon
AddInv=MrDMods.BatWeapon
AddInv=MrDMods.AxeBloodWeaponMp
AddInv=MrDMods.AKWeapon
Po teście najbardziej przypadły mi do gustu: Plane Launcher(ktoś zauważył, że samoloty mają narysowaną swastykę? Pure evil. Sieka jak się patrzy), Supr Sniper Rifle(genialna animacja przeładowywania i miły dla ucha dźwięk wystrzału), Red Label Shotgun(i po raz kolejny - super animacja przeładowania), ale najlepsze chyba, broń o genialnej nazwie:
I AM THE LAW. Wielka wyrzutnia rakiet, która rozsadza wszystko zostawiając po sobie tylko czarny dym i posokę krwi. Miodzio. :evilbat:
Ostatnio zmieniony 15 mar 2011, 20:46 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 mar 2011, 22:26

Mr Minio pisze:ale najlepsze chyba, broń o genialnej nazwie:
I AM THE LAW. Wielka wyrzutnia rakiet, która rozsadza wszystko zostawiając po sobie tylko czarny dym i posokę krwi.
Ciekawi mnie, skąd ona pochodzi. Czy to konwert z jakiejś gry, czy też autorskie dzieło? Ma fajną animację ładowania, wszystko dopracowane, no, chce się tym grać! :ok: A dotąd nigdzie nie widziałem! Najlepsza rzecz w tym modzie.Obrazek
Są różne giwery w różnych wersjach, których trudno spamiętać, ale mnie jako drugie najbardziej podoba się - Krotchy jako bomba. Prosta przeróbka, a cieszy.

Cały mod by cieszył jeszcze bardziej, gdyby nie te wielgachne ikony HUDa. Rozumiem, specyfika serwera, dla którego były robione, więc nie ma co pytać, tak tam jest. ;) Ale gdyby w nowej wersji można było te ikony przełączyć w trybie single na widok standardowy, to byłoby naprawdę ok. Czułbym, że gram broniami do Postala 2. Bo tak to gram broniami TurtleFuckers, a ciągłe znamię tego w postaci tych ikon - nuży.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

25 mar 2011, 22:47



I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 mar 2011, 23:06

Fucking Shit! MrD odchodzi od swego największego dzieła, czyli TurtleFuckers, emerytura... No, pięknie. Społeczność multi przede wszystkim, ale i cały świat Postala 2 dostaje w dupsko. Serwery będą nadal, ale - już bez MrD. Czuję się lekko zdradzony, bo ktoś opuszcza P2 na rzecz nowych rozwiązań. MrD ma ambitne plany, teraz będzie budował TF na UDK. Rozwija się, idzie dalej, ok. Lecz - co się tak wszyscy na ten UDK upodobali? P2 piękny nie jest? :P Dobra, żartowałem, rozumiem trend. Ale szkoda. :(

Pozostaną mody i mapy. I nowe wersje tych modów. Na których nadal warto grać. I że też ten temat tak dopiero w takim przełomowym czasie powstał... Ale powstał, lepiej późno niż wcale. ;)


Ale muszę przyznać, tak na marginesie, że spółka Toploader & MrDownerup ma cholernie ambitne plany...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

26 mar 2011, 10:28

No szkoda, szkoda, bo bym jeszcze chętnie pograł w kilka nowości do Postala, ale to chyba normalne, że ludzie nastawiają się na nowsze produkcje, bo nie chcą pozostawać w tyle. Świat się rozwija, to i oni prą do przodu. Taka kolej rzeczy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Korniszon
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2010, 18:30

12 kwie 2011, 17:05

Możecie mi wytłumaczyć jak poprawnie zainstalować tego moda? Chciałbym sobie pograć z
nim w AWP. Próbowałem go wciskać (bez skojarzeń) fo folderu AWP (mam Postal X) i do normalnego STP.
dodawanie broni przez iwant nie działa a cheat "sweet" też odpada bo pliku EDWeapons.ini
jakimś trafem nie posiadam.Z góry dzięki za pomoc :D


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

12 kwie 2011, 17:11

EdWeapons.ini/AWPMod.ini nie masz, bo pewnie masz zainstalowane tylko AWP, a nie AWP i AWPModa. Musisz mieć oba mody. Wtedy kopiujesz piki do folderu, edytujesz plik, tak jak kilka postów wyżej, wpisujesz sweet i mordujesz ludzi.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Korniszon
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2010, 18:30

12 kwie 2011, 18:21

Aha mam AWPmoda ale szukałem w nim EDWeapons.ini! Ok sprawa Sweeta rozwiązana
Mr Minio pisze:Wtedy kopiujesz piki do folderu
możesz mi powiedzieć do którego, bo w PX są AWP, Apocalypse Weekend i zwykłe STP ?

P.S Wybacz mi moją głupotę XD


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

12 kwie 2011, 18:24

Do folderu AWP.

Co do dużych ikon HUDa, mi one nie przeszkadzają, więc to kwestia gustu. Rzeczywiście są nieco za duże, ale te obrazki przedstawiające WŻN mogą się podobać. :D


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
ODPOWIEDZ