Mapy do Postala 2 STP (linki)

Wszystkie modyfikacje dla Postala 2, StP, MP, oraz inne gry bazujące na P2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Jaro111
Początkujący morderca
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2011, 21:02

11 maja 2012, 17:39

Witam,

Chciałbym, aby tutaj umieszczano linki do downloadu fanowskich map do Postala 2 STP.
Oczywiście, komentarze odnośnie konkretnych pobranych map wskazane (czy mapa jest grywalna itp.).
Oto strona, na której możecie pobrać różne fanowskie mapy do Postala 2 STP: https://www.map-factory.org/postal-2-share-the-pain


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 maja 2012, 21:33

Ciekawa idea. To dla czystego porządku dodaję linki naszego downloadu: StP mapy single.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
SonicDude
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 lip 2013, 18:51
Lokalizacja: Z murzyńskiej Dupy

25 lip 2013, 11:37

Znacie jakiś strony z mapami .fuk do STP na waszej stronie jest mało ciekawych map (albo tylko mi się nie podobają)


Milutko na tym forum. Jak w trumience :D
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

25 lip 2013, 12:29



Awatar użytkownika
SonicDude
Niedorobiony bandzior
Posty: 37
Rejestracja: 22 lip 2013, 18:51
Lokalizacja: Z murzyńskiej Dupy

25 lip 2013, 12:30

ZigHor pisze:https://postalsite.info/infusions/pro_do ... hp?did=238
w tym dodatku masz wiele map do mp
Dzięki pomogłes :D


Milutko na tym forum. Jak w trumience :D
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

25 lip 2013, 16:31

na chomikuj jest dużo jakiś amatorskich(amatorskich w sensie, że małych :p) mapek, ostatnio patrzyłem i nawet kilka było lepszych niż z downloadu PSI ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 sie 2013, 00:16

seebeek17 pisze:nawet kilka było lepszych niż z downloadu PSI ;)
To brzmi jak wyzwanie. :P Cóż, stawiamy na mody, mapy, nie ukrywam, są marginalizowane. Była ciekawa inicjatywa z Map Factory, ale padła. Popsuł się też stareńki PostalNetwork (tu). Póki one były, nie trzeba było dawać map u nas. A teraz? Chcecie zmian?


Łączę ze starszym tematem o tym.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

04 sie 2013, 20:22

Tiquill pisze:
seebeek17 pisze:nawet kilka było lepszych niż z downloadu PSI ;)
To brzmi jak wyzwanie. :P Cóż, stawiamy na mody, mapy, nie ukrywam, są marginalizowane. Była ciekawa inicjatywa z Map Factory, ale padła. Popsuł się też stareńki PostalNetwork (tu). Póki one były, nie trzeba było dawać map u nas. A teraz? Chcecie zmian?


Łączę ze starszym tematem o tym.
tak bo chciałem też se pograć na nowych mapach :mgun2: :D


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

05 sie 2013, 00:08

Bartosz pisze:
Tiquill pisze:
seebeek17 pisze:nawet kilka było lepszych niż z downloadu PSI ;)
To brzmi jak wyzwanie. :P Cóż, stawiamy na mody, mapy, nie ukrywam, są marginalizowane. Była ciekawa inicjatywa z Map Factory, ale padła. Popsuł się też stareńki PostalNetwork (tu). Póki one były, nie trzeba było dawać map u nas. A teraz? Chcecie zmian?


Łączę ze starszym tematem o tym.
tak bo chciałem też se pograć na nowych mapach :mgun2: :D
Eee dziwne to wygląda, tak jak Byś miał dwa konta i zapomniał się na odpowiednie przelogować... lol

Ale wracając do tematu, na tej stronce https://theoutlawdad2.home.comcast.net/~ ... dad2/maps/

Jest na niej troszkę starszych, ale również dobrych mapek, z którymi warto się zapoznać :)


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 sie 2013, 00:41

Oh, OutlawDad jeszcze istnieje, pięknie! :) Choć kiedyś miał chyba więcej, tapety zdaje się specjalne miał... Co poza tym? Jest kilka map na GameFront i - reszta starych stron przepadła (choć pewnie nie wszystkie teraz sprawdziłem). Prawie wszystkie źródła więc są niepewne i trzeba pomyśleć nad lokalizacją map u nas, jak wynika, pewnego źródła. Dobra, zrobi się. Dużo map mam na dysku, do którego straciłem dostęp (awaria) ale dodam co będę mógł i znajdę. Mapy znam i pamiętam, każdą. Kwestia bardziej kiedy, niż czy. Będą u nas. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

06 lut 2016, 20:10

Tiquill pisze:Dużo map mam na dysku, do którego straciłem dostęp (awaria) ale dodam co będę mógł i znajdę. Mapy znam i pamiętam, każdą. Kwestia bardziej kiedy, niż czy. Będą u nas.
Taki mały odkop. To jak Tiquill, będą te mapy u nas na forum? Bardzo chciałbym zagrać jeszcze raz w te mapy co były na PostalNetwork np: cus-neon, cus-neon 2, cus-AWyasaki, cus-kenkykoju we (czy jakoś tak. Mapa z laboratorium i podziemiami w każdym bądź razie) i wiele wiele innych. Aż wspomnienia wracają jak się świetnie bawiłem w postala mając na liście ponad 100 różnych customowych map i przechodząć z jednej na drugą w opcjach "własna mapa" :smgun:
Ostatnio zmieniony 06 lut 2016, 20:17 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

17 kwie 2016, 17:41

Właśnie przeglądając strony o postal 2 znalazłem świetną strone z ogromem map do postala link: https://www.superpostal.narod.ru/Postal2 ... /Maps.html

Edit: Na tej ruskiej stronie są nawet ciekawostki odnośne samej gry, różne kody itp... Polecam zajrzeć na tą stronę: https://www.superpostal.narod.ru/Postal2/index.html
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2016, 17:54 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

17 kwie 2016, 22:58

Część wydaje się amatorską robotą, tworzoną "na ilość" a nie na "jakość". Ale i tak poobczajam te fajniejsze. :D

Dobre odkrycie Dev. :ok:


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

20 kwie 2016, 19:58

Znalazłem kolejną stronę z paroma mapami do postal 2 i P2C link: https://www.eggheadsworld.com/maps.html


ODPOWIEDZ