(Mappack) Hospital Of Fear

Pojedyńcze mapy tylko naszych użytkowników i rodzące się zestawy map.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

czy będziesz czekał na ten Mappack?

Będe czekał
38
51%
Mi to obojętnie
23
31%
nie nie będe czekał
13
18%
 
Liczba głosów: 74
Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

23 cze 2018, 14:31

Nie ma co. Ta modyfikacja to całkiem fajny powrót do klasyki. Teraz sam muszę się czymś zająć. :)
Dev4ever pisze:Zmniejszyłem ilość życia zombie swatom i teraz nie trzeba będzie ładować w nich prawie połowy magazynku m16, co było momentami trochę upierdliwe. Również pousuwałem kilka spawnerów zombie, a niektóre poprzemieszczałem, gdyż zdarzały się dziwne sytuacje z blokowaniem przejść.
Fajny sposób ale będzie trzeba uważać na zombie gdyż próbują przedrzeć się jak w World War Z. :D


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

23 cze 2018, 15:01

seebeek17 pisze:Myślałem, że trochę więcej czasu będziesz potrzebował żeby wrócić do edytora
Też tak myślałem, ale jednak brakowało mi tego co dla mnie najlepsze, czyli tworzenie/edytowanie map :)
Zaver pisze:Nie ma co. Ta modyfikacja to całkiem fajny powrót do klasyki. Teraz sam muszę się czymś zająć.
Taki był zamysł mappacku, czyli jest czymś w rodzaju klasycznego quake'a czy Dooma, czyli węższe lokacje, znajdowanie przełączników do drzwi, zabijanie sporych grup przeciwników, zbieranie powerupów, nutka strachu rodem z gry na Nintendo DS "Dementium the Ward" oraz domieszka left4dead, czyli kampania składająca się z kilku map, końcowym masowym atakiem przeciwników, nadejściem pomocy z zewnątrz i statystyki końcowe :)


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

25 lip 2018, 05:29

Temat z mappackiem już za jakiś czas osiągnie pułap 40tys. wyświetleń. gg wp :ok:


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

25 lip 2018, 07:58

seebeek17 pisze:Temat z mappackiem już za jakiś czas osiągnie pułap 40tys. wyświetleń. gg wp
Teraz pytanie ile % z nich jest sztucznie nabite :D Chociaż w sumie dawałem już tyle wersji tego mappacka, że to pewnie też podniosło w jakiś sposób zainteresowanie nim :P Suma sumarum mogę powiedzieć, że to raczej była ostatnia wersja jaką wypuściłem. Jeszcze pozostaje tylko kwestia odpalenia mappacku na AWPF i ewentualnego zrobienia portu na ów moda :)


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

25 lip 2018, 11:32

Ja grałem na AWPF i wszystko śmiga, nie trzeba nic portować :)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

25 lip 2018, 17:52

Pan Szatan pisze:Ja grałem na AWPF i wszystko śmiga, nie trzeba nic portować :)
Ja odpalałem kiedyś poprzednią wersję i niektórzy niewidzialni stali w bezruchu i niektórym przez różność w paczkach broni zgubił się sawn off oraz kij baseballowy. Ten pierwszy problem załatałem w nowej wersji przydzielając kontroller wojska z AW, ale z tym drugim nie wiem jak sobie poradzić bez konieczności tworzenia dwóch różnych wersji, a nie chce rezygnować z broni u przeciwników na rzecz AWPF ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2018, 10:53

No, trzeba nadrobić zaległości i zagrać w te nowości. :)


Co do ilości wersji. Imho: AWP oraz dwie na Steam. Na pewno, jako autor, będziesz promował zawsze AWPF. Ale, chm... czy nie warto, aby na graczach niczego nie wymuszać a dotrzeć do max odbiorców, dać też wersji na zwykły P2C?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

28 lip 2018, 15:54

Tiquill pisze:AWP oraz dwie na Steam. Na pewno, jako autor, będziesz promował zawsze AWPF. Ale, chm... czy nie warto, aby na graczach niczego nie wymuszać a dotrzeć do max odbiorców, dać też wersji na zwykły P2C?
Do odpalenia Happy night też trzeba pobierać dodatkowe mody i nie ma z tym problemu. Musiałbym wszystko zacząć od nowa w kwestii balansu gameplay'u, pawnów, a nie mam zamiaru darzyć mapy tymi kastratami z ED, litości :P Dodatkowo ktoś by powiedział, aha jest wersja na AWP, AWPF i nawet na P2C, to czemu nie ma na klasyczne AW? ;) Za duży bałagan się zrobi. Kurła kiedyś to było, robiło się jedną wersję na jedną platformę bez jakiś complete, steme, AWPF i innych dyrdymałów, wrócić mi czasy 2006-2012 dla Postala :/


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2018, 19:00

Dev4ever pisze:Za duży bałagan się zrobi.
Właściwie słusznie. A i byłoby wtedy ryzyko, że ignorowanoby wersję na AWPF. A tego nikt tutaj nie chce. Nie po to jest lepsze niż Steam by być ze Steam. Jak ktoś ma ogar by pobierać HOF, to i pobierze AWPF. Argument z HN to potwierdza. :)


A wiesz, Dev4ever, zapytam tak prowokacyjnie: A może zaczniesz robić coś nowego, co? Siedzisz tylko w tych updatach, konwersjach, i nic nowego nie widzisz na swym biurku. A przyznam, że bardzo chętnie zagrałbym w coś nowego od Ciebie. Pora wznieść się na wyżyny własnej inwencji. ;)

Dev4ever pisze:
seebeek17 pisze:Myślałem, że trochę więcej czasu będziesz potrzebował żeby wrócić do edytora
Też tak myślałem, ale jednak brakowało mi tego co dla mnie najlepsze, czyli tworzenie/edytowanie map :)
Otóż to! Odświeżyć głowę czymś nowym! :ok:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

28 lip 2018, 19:20

Postal 4. Dajcie mi go. Naprawdę...


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

28 lip 2018, 20:08

Tiquill pisze:A może zaczniesz robić coś nowego, co? Siedzisz tylko w tych updatach, konwersjach, i nic nowego nie widzisz na swym biurku.
Doskonale wiem o co chodzi, niestety mam taką głupią cechę, która się zwie 'perfekcjonizm' lubię gdy coś jest dopieszczone na tip top, a gdy widzę niedoskonałości, od razu przystępuję do działania i łatania/naprawiania/dodawania itd... Mogę powiedzieć jednak, że HOF'a na 99.9% nie będę więcej aktualizował i zostawię go tak jak jest. Podobna sprawa tyczy się zimowego świątecznego osiedla ;) Pora się zabrać za inne mody np: nowa wersja AWPF działająca z P2C 5023 oraz kto wie... Lost Island Remake też czeka na swoje 5 minut ;)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 lip 2018, 00:52

Dev4ever, czyli na razie nic nowego na horyzoncie. Ale może stanie się jakaś cudowna odmiana. ;) Cokolwiek zaś robisz - robisz dobrze. :ok:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

29 lip 2018, 01:31

Tiquill pisze:Dev4ever, czyli na razie nic nowego na horyzoncie. Ale może stanie się jakaś cudowna odmiana.
Póki nie skończę tego co zacząłem, to raczej nie będę zaczynał nowych projektów, tym bardziej, że nie mam obecnie pomysłów na coś w miarę ciekawego.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

02 sie 2018, 16:20

Dev4ever pisze:tym bardziej, że nie mam obecnie pomysłów na coś w miarę ciekawego
Mimo wszystko będę trzymał kciuki i za stare i za nowe. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

04 kwie 2021, 22:02

Link do mappacka w załączniku
Nie wiem jednak, czy to jest najaktualniejsza wersja (2018 rok) ;)
Załączniki
hospital_of_fear__2.rar
(11.07 MiB) Pobrany 48 razy


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ