(Mappack) Hospital Of Fear

Pojedyńcze mapy tylko naszych użytkowników i rodzące się zestawy map.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

czy będziesz czekał na ten Mappack?

Będe czekał
38
51%
Mi to obojętnie
23
31%
nie nie będe czekał
13
18%
 
Liczba głosów: 74
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

05 sie 2016, 20:12

Tiquill pisze:Nakręcisz jakiś filmik? Jakieś screeny? Nie mam co dać na nasze fanpage na FB. Ale o tym już na priwie raczej.
Spoko, te screeny będą pasowały niemal idealnie :) Link w załączniku ;)

Edit: Myślałem nad nakręceniem filmiku, ale nie umim obrabiać filmów i narazie odpuszczam sobie nagrywanie, ale jak ktoś ma chęci to może nakręcić, będe wdzięczny :)
Załączniki
Screeny na fanpage.rar
(11.49 MiB) Pobrany 135 razy
Ostatnio zmieniony 05 sie 2016, 20:15 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

05 sie 2016, 21:08

Jeśli znajdę czas to chętnie nagram ten mappack :)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
TiTmx4
Początkujący morderca
Posty: 65
Rejestracja: 29 mar 2016, 17:55

07 sie 2016, 01:54

Szkoda że w informacji o mappacku w pliku "ReadMe.txt" nie jest dopisane że twórcą latarki jest "Mxxx4" :/

Ps. Możesz mnie dopisać ? :czytaj:


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

07 sie 2016, 02:46

Mxxx4 pisze:Szkoda że w informacji o mappacku w pliku "ReadMe.txt" nie jest dopisane że twórcą latarki jest "Mxxx4"

Ps. Możesz mnie dopisać ?
I bardzo z tego powodu przepraszam, zapomniałem zrobić creditsów i dopisać, że jesteś autorem latarki za którą bardzo tobie dziękuje (sam bym nie potrafił jej zrobić) Przed dodaniem mappacku do naszego downloadu dopisze cb na liste w creditsach (tym razem nie zapomne tego zrobić :wpale: )

Edit: Dopisałem :)
Ostatnio zmieniony 07 sie 2016, 03:15 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 sie 2016, 09:12

Każdy załącznik można zawsze edytować, więc update archiwum to tylko parę kliknięć.

Zagrałem nocą. SMEG w garść i w drogę! Wszystko bardzo dobrze zrobione, przeciwnicy nie za silni, bronie i przedmioty leczące dobrze rozlokowane do akcji. Ale miałeś zresztą czas, by to poukładać. Inne zastrzeżenia też naprawione. Jak ktoś powie, że jest za ciemno - to się zdziwię. :P Fajnie się łazi w takiej ciemnicy.

Ale jednak utknąłem. Co mam robić i gdzie iść po wizycie na stołówce z przeźroczystymi wojakami? Pobliskie miejsca- nie znajduję dalszej drogi. Może powinienem sobie świecić, może byłem zmęczony. Ale kiedyś też miałem chyba problemy tam właśnie...


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

07 sie 2016, 13:52

Ale jednak utknąłem. Co mam robić i gdzie iść po wizycie na stołówce z przeźroczystymi wojakami? Pobliskie miejsca- nie znajduję dalszej drogi. Może powinienem sobie świecić, może byłem zmęczony. Ale kiedyś też miałem chyba problemy tam właśnie...
No ja też nie mogłem przejść 1 mapy. Nie mogłem znaleść przełącznika do drzwi... Po długim szukaniu stwierdziłem, że użyję kodu ghost i przejdę na następną mapę xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

07 sie 2016, 14:02

Tiquill pisze:Ale jednak utknąłem. Co mam robić i gdzie iść po wizycie na stołówce z przeźroczystymi wojakami? Pobliskie miejsca- nie znajduję dalszej drogi. Może powinienem sobie świecić, może byłem zmęczony. Ale kiedyś też miałem chyba problemy tam właśnie...
Pan Szatan pisze:No ja też nie mogłem przejść 1 mapy. Nie mogłem znaleść przełącznika do drzwi... Po długim szukaniu stwierdziłem, że użyję kodu ghost i przejdę na następną mapę
W tej kuchni w stołówce trzeba strzelić lub kopnąć w panel z przyciskiem który wisi na ścianie przy drzwiach, dalej już będziecie wiedzieli gdzie iść ;)


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 sie 2016, 22:56

Devir3ment pisze:Wymagania do działania zbioru map: STP, AW, AWP
Muszę mieć to wszystko, czy wystarczy 1, bo nie kumam ?


8=======D
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

08 sie 2016, 00:58

Rycho3D pisze:Muszę mieć to wszystko, czy wystarczy 1, bo nie kumam ?
Wszystkie 3, inaczej mappack nie pójdzie ;)


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

08 sie 2016, 09:22

Devir3ment pisze:
Rycho3D pisze:Muszę mieć to wszystko, czy wystarczy 1, bo nie kumam ?
Wszystkie 3, inaczej mappack nie pójdzie ;)
Rycho3D, Polecam ci pobrać wersję AWP z Mod DB bo ta z downloandu miesza się z plikami AW a tamta ma własny osobny folder ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

12 sie 2016, 03:39

Mappack jest dostępny do pobrania w naszym downloadzie, tylko trzeba go przenieść do odpowiedniego działu ;) Dziękuje za uwage.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 wrz 2016, 00:46

Pan Szatan pisze:Rycho3D, Polecam ci pobrać wersję AWP z Mod DB bo ta z downloandu miesza się z plikami AW a tamta ma własny osobny folder ;)
Już nie trzeba z ModDB, nie ma problemów z dwiema wersjami. I w naszym downloadzie też dałem tą samą wersję. https://forum.postalsite.info/a ... vt6165.html :)


Devir3ment pisze:Mappack jest dostępny do pobrania w naszym downloadzie, tylko trzeba go przenieść do odpowiedniego działu ;)
Dziś zająłem się porządkami w downloadzie i... czytam dopiero te słowa. Sorki za opóźnienie. Fajnie, że sam dodałeś :ok: nie ma co się na mnie oglądać. ;) Przeniosłem do właściwego działu. Poprawiłem też samo pobieranie, bo wyskakiwał błąd. I takie pytanie:

Posiadam dwa archiwa. Hospital Of Fear.rar (26,7 MB) i hospital_of_fear.rar (16,7 MB). W obu mapy mają te same daty, tylko pliku O_Ambient.uax ten mniejszy nie ma. I ten mniejszy jest w D/L. Rozumiem, że tak ma być?

(wow! jestem w credits! xD )


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

23 wrz 2016, 00:59

Tiquill pisze:Posiadam dwa archiwa. Hospital Of Fear.rar (26,7 MB) i hospital_of_fear.rar (16,7 MB). W obu mapy mają te same daty, tylko pliku O_Ambient.uax ten mniejszy nie ma. I ten mniejszy jest w D/L. Rozumiem, że tak ma być?
Tak, przez przypadek wrzuciłem nie ten plik i tylko byście ściągali na darmo plik, który nie ma nic wspólnego z modem ;)
Tiquill pisze:(wow! jestem w credits! )
Głównie dzięki Tobie panie Tiquill, ponaprawiałem te najbardziej wnerwiające błędy, za co bardzo dziękuje :) Wraz z tym robiąc mapy zwracam bardziej uwagę na błędy, niedoróbki a nie to co było kiedyś...
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2016, 00:59 przez Dev4ever, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

03 paź 2016, 23:38

O, fajnie. :D Zapisałem, ogarnę w wolnym czasie.


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2016, 02:10

zassałem ;)


8=======D
ODPOWIEDZ