mapa i misje

Rozmowy o A Very Postal Christmas.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

12 mar 2010, 23:19

Raczej nie, bo AVPC z PX korzysta z innego pliku
A tak w ogóle, jeżeli to wersja pierwsza (v.1000) to nie wiem czy wszystkie poziomy istnieją, z.B Seaside czy The Dome pojawiły się dopiero w wersji 1300
Ostatnio zmieniony 12 mar 2010, 23:32 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

13 mar 2010, 11:24

Lepsza taka mapa niż żadna, ale jak ma nie działać, to lepiej się za to nie zabierać. Mówi się trudno. Ale robota świetna.


Awatar użytkownika
Gienions
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 01 lis 2009, 16:32
Lokalizacja: Nowy Sącz

01 lis 2010, 20:42

Silver Dragon pisze:I proszę bardzo:

Screen
Obrazek

D/L

Wprawdzie bez strzałki, ale lepsze to niż nic
Jak już wspomniałem wcześniej paru poziomów tutaj nie ma z racji tego, że nie dało się ich połączyć, ale przejścia do nich na mapie są (Poza bazą talibów >> To miejsce znajdziecie sami)


:diabeł:

Super robota!

Mam pytanie ,czy posiada ktoś może jeszcze plik ze zdjęciem mojej mapy bo mi gdzieś zginoł :cry:


Awatar użytkownika
Japonka93
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 23 lip 2011, 13:13

30 lip 2011, 15:05

Mógł byś wstawić jeszcze raz na jakiś server , podać link i dac instkrukcje gdzie to wsadzic? :):):)


ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

30 lip 2011, 15:10

Zerknij tu ;)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Japonka93
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 23 lip 2011, 13:13

30 lip 2011, 15:58

Dzięki wielkie :)


ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
EmmetSid
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:46

05 lis 2011, 15:28

Gienions pisze:Powiem osobiście ,że faktycznie misje można zaliczać bez problemowo ale na mapie nie można polegać chyba że sami sobie taką sprawimy ale to może potrwać za długo więc się odechcewa grania ,a szkoda bo nowych tekstur i miejsc na misje jest na prawde sporo ...
Aż dziwne że wydali tę gre jako niby betę, choć błędów jest sporo to grać można , no może poda jednym kiedy nas schwytają gliny to niby mamy iść do paki ale za to czeka nas wyjście z gry.
Podejrzewam że kiedy dostanę tą grę w pełnej wersji to pierdyknę ją na półkę i niech się idzie się gonić za bardzo mnie wkurza niemoc .

A więc nic na siłę wszystko młotkiem i Dzień 1 zaliczony!
I co dalej , kolejny dzień nie wiem jaki bo splash taki sam jak z dnia 1 niebieski bez napisu ,po załadowaniu jesteśmy w Wtorku w StP i jakby niby nic ciągniemy misje dalej .....szlag by to kurde faja!Rzucam to !!!

[ Dodano: 2009-11-29, 16:40 ]
Kombinuję własną mape.... i dokonuje ciekawych odkryć.
Ten kto projektował tą mapę naprawdę był solidnie nadźgany albo nigdy w życiu nie poznał podstaw geometrii wykreślnej...a szkoda ,dlatego nam tak ciężko zachować orientacje na więcej jak 6 mapek ..

[ Dodano: 2009-11-29, 21:12 ]
Silver Dragon pisze:1. Działająca mapa pojawiła się jedynie w wersji 1024. Jednakże patrząc na ową mapę i tak nie wiedziałeś gdzie się znajdujesz. W tej kwestii musisz polegać na razie na własnej orientacji w terenie.
2. Jest to póki co wersja beta. W wersji finalnej na pewno będą inne misje
Chyba kolego nie masz racji, mapa mimo że jest to z niej nici to fałszywka.
Wygląda jak mapa ale nie przekłada się na świat wirtualny świątecznego Postala, nie stety...
Chyba znam tajemnicę dlaczego ten mod nigdy nie ujrzy światła dziennego jako gra z liniową
historią naszego bohatera Kolesia ,tylko zawsze już pozostanie Betą coś tam.....
Nie jest to twór RWS , Fani RWS naprawdę się popisali jeżeli chodzi o grafe miodność itd.,ale .....no właśnie ale się pogubili w częściach całej mapy topograficznej świata postalowego.
Kurde faja naprawdę szkoda ,teraz złożyć to w sensowną całość dołożyć misje i przydzielić je do kolejnych dni nie wchodząc sobie w kolizję to po prostu nie możliwe ....niestety!
I mam na to dowody ....
Jeszcze raz szkoda..... :/

[ Dodano: 2009-12-02, 13:45 ]
Oto link do zdjęcia wysokiej rozdzielczości nie spakowanego :
https://hotfile.com/dl/19276649/5921e6d/ ... s.JPG.html
jak zaliczyłeś pierwszy dzień!?!? ja nie umiem żadnej misji wykonać w tym durnym AVPC


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

05 lis 2011, 20:22

Ukończenie choćby pierwszego dnia jest jedynie teoretycznie możliwe
Ponieważ misje są póki co z podstawy, próbowałem swego czasu je wykonać i tak:
1. Mleko >> Kwiker Liquor Store
2. Czek >> Pizza Inn
3. Zrealizować czek >> Bank w Uptown (Niestety po jego zrealizowaniu wywala błąd krytyczny >> dotyczy 1000000 iteracji, czy coś tak)


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
EmmetSid
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:46

10 lis 2011, 11:01

Silver Dragon pisze:Ukończenie choćby pierwszego dnia jest jedynie teoretycznie możliwe
Ponieważ misje są póki co z podstawy, próbowałem swego czasu je wykonać i tak:
1. Mleko >> Kwiker Liquor Store
2. Czek >> Pizza Inn
3. Zrealizować czek >> Bank w Uptown (Niestety po jego zrealizowaniu wywala błąd krytyczny >> dotyczy 1000000 iteracji, czy coś tak)
wporządku.a wiesz może czy da się jakoś wydostać z podziemia browarów na pamie "The Park,Your Home"?Gdy stwierdziłem że nie da się uruchomić kolejnego mostu,po wymordowaniu wszystkich rednecków,chciałem chociaż windą z tamtąd uciec. Niestety,jak pewnie każdy wie winda zaczyna się palić odcinając nam możliwosć wyjsia na powierzchnie.Koleś coś pomrukuje pod nosem że winda jest rozwalona. Czy jest możliwość wyjścia z browarów,czy raczej jest to poziom nie ukończony?


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

10 lis 2011, 12:29

Wiem gdzie jest wyjście, nie mam pojęcia czy się da wyjść. To miejsce jedynie zwiedzałem, pół na pół z kodami. Z tego co jednak pamiętam oba mosty mi się uruchomiły. Musiałeś pominąć którąś z dźwigni ;)
Ostatnio zmieniony 10 lis 2011, 12:31 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
VladKindorgo
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2012, 10:36
Lokalizacja: Kraków

09 mar 2012, 12:01

Miałem taki przypadek: w Kwiker Liquor rozbiłem ladę, zabrałem mleko podszedłem do bankomatu, (chyba zapłaciłem albo napiłem się mleka), a kiedy policja mnie pałowała to przeniosło mnie do normalnego postala, niestaty wtorek zaczął się w normalnej sceneri z Arizony. Czy to był błąd programu czy zamierzenie autorów?


Ich bin ein Teil von jener Kraft, die stets das Böse will und stets das Gute schafft.
J. W. von Goethe
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

09 mar 2012, 17:52

Sekwencja aresztowania jest zabugowana... a tak właściwie to jej w ogóle nie ma, podziału na dni póki co też nie ma. Mod ten jest niedokończony, stąd takie 'kwiatki' wychodzą (a jeżeli jeszcze używasz wersji z PX, to już w ogóle)

W przygotowaniu jest wersja finalna, kiedy jednak wyjdzie? >> brak danych
Ostatnio zmieniony 09 mar 2012, 17:53 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
qpa96
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 26 cze 2013, 18:06

27 cze 2013, 00:11

Silver Dragon pisze:1. Działająca mapa pojawiła się jedynie w wersji 1024. Jednakże patrząc na ową mapę i tak nie wiedziałeś gdzie się znajdujesz. W tej kwestii musisz polegać na razie na własnej orientacji w terenie.
2. Jest to póki co wersja beta. W wersji finalnej na pewno będą inne misje
W tym modzie nie pojawiea się działająca mapa tylko mapa z postala share the pain więc niema sęsu pobierać tego modu :/
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 00:12 przez qpa96, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

27 cze 2013, 17:17

qpa96 pisze:W tym modzie nie pojawiea się działająca mapa tylko mapa z postala share the pain więc niema sęsu pobierać tego modu :/
Rzeczywiście 'sęsu' na pewno nie ma :P

Dla mnie mod jest świetny, mimo braku fabuły, A najnowsza wersja działającej mapy jest tu (jeśli posiadasz wersję 1420)
Ostatnio zmieniony 27 cze 2013, 22:01 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Collina
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 06 sie 2016, 22:22

29 lip 2017, 05:43

Mod dobry, fajnie się przy nim bawi, jeśli ktoś lubi takie chodzenie, zwiedzanie i szukanie śmiesznych rzeczy (mi się to tam akurat podobało i się uśmiałam) ale sama się pogubiłam przy tych misjach, gdzie co jest, a mapa mi nie działała, w sensie nie pojawiała się na niej strzałka pokazująca gdzie jestem (pokazała się raz na chwilę w najdalszym rogu mapy) i ciężko było cokolwiek z niej odczytać jeżeli by już stwierdzić że można na oko, no to właśnie nie bardzo można, a później za którymś razem gdy włączyłam tą mapę mając nadzieję, że to chwilowe i się naprawi... To mnie wywaliło z gry. No kurde.
A poza zbugowaną mapą to warto pograć. Ten tekst ,, to pewnie jest czyjaś babcia" mnie zawsze rozbraja XD :mgun2:


ODPOWIEDZ