[PRZED PREMIERĄ]Lucius

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
postalowiec1
Miłośnik broni
Posty: 150
Rejestracja: 29 sie 2010, 14:28
Lokalizacja: Babice
Kontakt:

02 sie 2012, 16:26

Lucius to (ma być)gra osadzona latach 70(przynajmnie tak wygląda), w której sterujemy Luckiem, który jest...synem szatana.Gra jest inspirowana takimi filmami jak Omen, Egzorcysta itp.Kontrowersji będzie full, bo nasz 6 letni Lucek będzie...mordował ludzi, w bardzej lub mniej krwawe sposoby.Podobno mają być taki akcje jak:zamykanie w chłodni, używanie supermocy, których nauczy cię tatuś(dobry stary xD), przebijanie nożem, i to wszystko będzie w fasonie "Niewinnego Hitmana" tzn. albo mordujemy bezpośrednio nie na widoku, albo np.wywołujemy u innych taki gniew ukierunkowany w osobę, że ją morduje(np. podrzucamy cioci fotografie jak wujo...hmmmmm...ma prywatne spotkanie ze sprzątaczką(!) a reszta pójdzie albo na wuja, albo na sprzątaczkę).Z resztą, kto by podejrzewał niewinnego Lucka?Gra wychodzi w paźdźerniku2012.Mój koment:Będzie grubo.
[youtube][/youtube]
Strona gry:Link
Ostatnio zmieniony 02 sie 2012, 16:29 przez postalowiec1, łącznie zmieniany 2 razy.


Give me a damn!
Obrazek
Naucz się tak
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 sie 2012, 13:09

postalowiec1 pisze:sterujemy Luckiem, który jest...synem szatana.Gra jest inspirowana takimi filmami jak Omen, Egzorcysta itp.
Już samo to dla mnie wieje nudą. Wspomniane filmy bowiem tylko mnie już śmieszą i nudzą, uległy przeterminowaniu. Ale jeśli będzie to zrobione inteligentnie, a nawiązania będą (słowo może w tym kontekście nie pasuje, ale użyję) subtelne (widzimy kosiarkę, pozytywkę) i świeże - zabawa może być interesująca. Gdyby nie pewien szkopuł, mam dość przerażających opowieści z dziećmi jako głównymi bohaterami.

No i żeby tej gry nie polubiły niewyżyte emocjonalnie dzieci, które będą się identyfikowały z głównym bohaterem. Bo wtedy będzie grubo. W mediach między innymi.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
postalowiec1
Miłośnik broni
Posty: 150
Rejestracja: 29 sie 2010, 14:28
Lokalizacja: Babice
Kontakt:

06 sie 2012, 20:54

Gra sama w sobie ma być przygodówką, a nie survival horrorem.BTW ta animacja mięsa w tym trailerze, dziwna jest, mięsa wnika w drugie.Według mnie, nawet jeśli będą braki techniczne, to(Jeśli on będzie)nadrobi je gęstym klimatem.Nie zwiedźmy się-gra jest brutalna, jedno ze zdjęć przedstawia Lucka umzanego krwią, drugie głowę przeszytą nożem...już to widzę-brutalna gra, bla bla, niebezpieczna, bla bla, dzieci, bla bla, szatan, bla bla(to ostanie to w radiu maryja chyba xD )...ale może przejdzie bez większego rozgłosu, jak np. Hooligans(rts w którum sterujesz kibicami).Zobaczymy w październiku.


Give me a damn!
Obrazek
Naucz się tak
ODPOWIEDZ