Life is Strange

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

01 wrz 2015, 16:40

@up

Z większości jebłem. Uwaga jednak, nie klikać dopóki nie zagracie - nie dość, że nie zrozumiecie to jeszcze niektóre z nich to spoilery.

EDIT: A tutaj coś ode mnie. Uwaga, wszystkie te memy są masywnymi spoilerami do epizodu 4.

https://orig13.deviantart.net/df78/f/201 ... 96o7os.jpg



Ostatnio zmieniony 01 wrz 2015, 16:45 przez ninja666, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

01 wrz 2015, 17:57

potem jeszcze jakiś poszukam :)

w sumie teraz w tym czwartym epizodzie wszystko do góry nogami jest
do tego stopnia, aż nie ma siły oglądać z niego gameplay'u xD


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

26 wrz 2015, 15:39

Mam problem z Life is Strange.

Pobrał się 4 epizod i jakieś update'y.

No i pojawiły się czarne poziome paski jak na filmie.

Pewnie da się to wyłączyć, ale w config'ach nic nie mogę znaleźć.

Czytałem na forum Steam, że mają to naprawić w najbliższym czasie, ale pewnie da się to wyłączyć samemu.

Wie ktoś może jak?


Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

20 paź 2015, 21:54

Jestem właśnie po Epizodzie 5, jako iż dzisiaj miał premierę a ja nie mogłem się doczekać i musiałem zagrać jeszcze tego samego dnia. Nie będę owijał w bawełnę - zawiedziony jestem jak jasny chuj. Panowie z Dontnod naprawdę spartolili sprawę. Moje zdanie o tej grze naprawdę się zmieniło dzisiejszego dnia i ostatecznie stwierdzam, że zwyczajnie nie warto tej gry kupować. Końcówka jest tak rozczarowująca, że będziecie pluć sobie w brodę, że wydaliście na to pieniądze. Tych co kupili serdecznie przepraszam za to, że was zachęciłem do tego czynu...
Ostatnio zmieniony 20 paź 2015, 21:54 przez ninja666, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

20 paź 2015, 21:57

ninja666, nastawiłem się, że do końca tygodnia postaram się zaliczyć 5. epizod, ale właśnie nabrałem obaw czy się opłaca wgl. na piąty zwracać uwagę.

Jednakże, może nie będzie tak źle. ;o


Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

20 paź 2015, 22:00

seebeek17 pisze:Jednakże, może nie będzie tak źle. ;o
Będzie. Końcówka Mass Effect 3 to przy tym pikuś. Przygotuj się więc na spory zawód. Naprawdę spory.

EDIT: Sam epizod jest jednak całkiem niezły pod względem czysto rozrywkowym (wciąż jednak ogółem znacznie gorszy od poprzednich). Mimo wszystko jednak, jak mówiłem, będziesz zawiedziony zakończeniem.
Ostatnio zmieniony 21 paź 2015, 05:55 przez ninja666, łącznie zmieniany 5 razy.


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

22 paź 2015, 18:47

grasz zaraz po premierze? nie czekasz na spolszczenie?
ja bym się w takiej grze słabo połapał po angielsku

możesz, nie spoilerujac fabuły, wskazać na czym się zawiodłeś?


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

22 paź 2015, 18:49

EvilYeah pisze:grasz zaraz po premierze? nie czekasz na spolszczenie?
ja bym się w takiej grze słabo połapał po angielsku
Właśnie to jest świetny sposób na naukę angielskiego (pod warunkiem, że znasz już jakieś podstawy). Podobnie jak oglądanie filmów z napisami.

Koniec offtopa


I regret nothing
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

23 paź 2015, 16:33

EvilYeah pisze:grasz zaraz po premierze? nie czekasz na spolszczenie?
Znam angielski na bardzo dobrym poziomie, tak więc czemu miałbym czekać na spolszczenie?
EvilYeah pisze:możesz, nie spoilerujac fabuły, wskazać na czym się zawiodłeś?
Generalnie dotychczas gra kładła bardzo mocny nacisk na rozwój postaci i generalną koncepcję bardzo życiowego, bardzo ciężkiego i bardzo dojrzałego dramatu, w którym non-stop byliśmy zmuszani do podejmowania bardzo nieoczywistych i ciężkich decyzji moralnych, podczas gdy całe sci-fi w postaci podróży w czasie i innych tego typu pierdół stanowiło jedynie tło dla tych wydarzeń. Epizod 5 jednak zdecydował się zrobić zwrot o 180 stopni i położyć maksymalny nacisk na science fiction, porzucając kompletnie rozwijanie postaci, dramat i wybory moralne. Do tego jeszcze dochodzi kompletnie rozczarowujące zakończenie, które przewidział dosłownie każdy i które było już w społeczności tej gry aktywnie wyśmiewane, bo ludzie myśleli, że twórcy nie będą tak głupi by zakończyć grę takim cliche. Niestety twórcy byli tak głupi i zaoferowali nam nudne, przewidywalne zakończenie, które ze względu na swoją naturę sprawiało, że nasze dotychczasowe wybory, ani nawet to co przez pozostałe 4 odcinki się w ogóle wydarzyło, nie miało absolutnie żadnego znaczenia (co tym bardziej wkurwiło ludzi, bo twórcy wcześniej obiecali nam kilka zakończeń, które będą zależne od naszych wyborów podjętych w grze, na kształt serii Silent Hill).
Ostatnio zmieniony 23 paź 2015, 16:35 przez ninja666, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

06 gru 2015, 16:10

ten obrazek jest fajny
Obrazek


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

20 mar 2016, 10:55

Jeśli ostatni epizod ma być gorszy niż 2 pierwsze to ja podziękuje


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

21 mar 2016, 16:49

teraz jak wydali wszystkie razem to wielu jutuberów np. Rojo czy Rock zaczęli dopiero nagrywać


edit:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2016, 18:21 przez EvilYeah, łącznie zmieniany 2 razy.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
sfinks43
Wnerwiony urzędas
Posty: 10
Rejestracja: 04 kwie 2016, 19:39
Lokalizacja: z sieci

04 kwie 2016, 21:01

Bardzo fajna gierka, polecam wszystkim, naprawdę warto zagrać, fabuła wciąga, muzyka jest ekstra.
A na zakończeniu to aż płakałem, żadna gra do tej pory nie wzbudziła we mnie tyle emocji, zdecydowanie czekam na kontynuację, chociaż nie wiem czy powstanie. To jeden z tytułów w które obowiązkowo musi zagrać każdy.


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

31 maja 2016, 19:48

Fantastyczne połączenie fabuł Twin Peaks, Powrotu do Przyszłości i Bioshock Infinite. Pierwsze dwa epizody takie se, ale od 3 do samego końca wgniata w fotel. Postacie drugoplanowe są niby dobrze zarysowane, ale takie The Walking Dead czy Tales from the Borderlands zrobiło to i tak zdecydowanie lepiej.

Tak btw. to jak podobało Wam się Life is Strange to gorąco polecam obie te gry - oba sezony TWD to emocjonalny rollercoaster, o którym będzie wspominać przez długi czas, a TftB to moim zdaniem najlepiej opowiedziana przygoda w grach ever (i nie trzeba w ogóle znać, ani lubić Borderlands).

SPOILERY
Ogromne wrażenie zrobiła na mnie sekwencja koszmaru. Co jak co, ale nie spodziewałem się że dostanę w tej grze istne P.T. Zakończenie również mi się podobało, nie rozumiem co jest z nim niby nie tak. Pierwsza opcja (zniszcz Arcadia Bay) przypomniała mi The Last of Us i jest to opcja którą wybrałem, gdyż stwierdziłem, że sens całej gry przepadłby wraz z wybraniem drugiej opcji - od samego początku ratowanie Chloe było głównym celem, więc dlaczego niby na końcu miałbym to wszystko zaprzepaścić? Niby drugie zakończenie ma większy sens, ale jakoś nie szkoda mi było patrzeć jak miasto umiera xD
Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, 19:55 przez Reality Master, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

31 maja 2016, 20:27

Mi się The Walking Dead bardzo spodobało... mam EP. 2 ale jakoś nie chce mi się go przejść :D

Co do "Life is Strange" to w przyszłości (jak będę miał lepszego kompa, takiego co nie jebie co 30min bluescreena xd) napewno ogram :ok:
Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, 20:28 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ