Kursy PostEd'a

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

06 paź 2007, 16:51

ALCRD w tym tym pokazales ze znasz sie na skryptach. Bo twoim nauczycielem jest niejaki STEVEN wiec moze bys mogl napisac maly poradnik dla ludzi jak edytowac skrypty ;) https://forum.postalsite.info/d ... -t351.html
gdyz czesto ludzie pisza do mnie z pytaniem jak edytowac skrypty ale nie jestem w tym zabardzo opcykany ;)
Ostatnio zmieniony 06 paź 2007, 19:30 przez Mixer, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

06 paź 2007, 17:19

Dobry pomysł, jeśli oczywiście, by Ci się chciało.

A co do moda... REWELACJA!!!


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

06 paź 2007, 17:26

Kiedy ja kiepsko tłumacze :(


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

06 paź 2007, 17:36

hmmmmm alcrd my cie nie naciskamy ;) moze steven ci napisze poradnik a ty przetlumaczysz xD


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

06 paź 2007, 17:39

Dzięki Mixerowi umiem modyfikować tekturki (gram z nimi tylko u siebie, bo na razie są kiepskie, ale pewnie kiedyś opublikuję). On też zarzekał się, że nie będzie w stanie wytłumaczyć mi krok po kroku jak to poprawnie robić, a jednak udało się. ;) Tak więc, zastanów się nad tym ALCDR - jeśli obaj podejdziecie do tego tematu na luzie, wszystko Wam się uda.


Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

06 paź 2007, 17:50

Narazie musze złapać luz .. a po dzisiejszym dniu nie złapie go przynajmniej przez tydzien lub dwa :) ale sie postaram


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

06 paź 2007, 17:54

spoko nie musisz sie spieszyc ;) wazne zeby bylo ;) hej Tiquill tez umie to robic!! moze moglby cos napisac :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 paź 2007, 18:16

Mixer pisze:hej Tiquill tez umie to robic!! moze moglby cos napisac :D
No tak, zostałem wywołany po imieniu. :): Na razie się do tego nie kwapię. Trzeba dobrze wiedzieć, co się opisuje - a na razie im więcej wiem - tym wiem, że mało wiem. Ale, gdy się w tym należycie połapię (i będzie ludzi dużo chętnych tego) to zapodam. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

06 paź 2007, 19:03

Tiquill pisze:
Mixer pisze:hej Tiquill tez umie to robic!! moze moglby cos napisac :D
No tak, zostałem wywołany po imieniu. :): Na razie się do tego nie kwapię. Trzeba dobrze wiedzieć, co się opisuje - a na razie im więcej wiem - tym wiem, że mało wiem. Ale, gdy się w tym należycie połapię (i będzie ludzi dużo chętnych tego) to zapodam. ;)
No własnie ja także malo jeszcze wiem same podstawy jedynie... :)


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

06 paź 2007, 19:17

ja też w koderce jeszcze mało wiem też na razie podstawy
a wszystkiego sam się nauczyłem (plus niewielka pomoc z pewnej strony z której poznałem podstawy a potem samouk ( i tak cały 2007))

małe pytanie do ALCRD i Tiquilla jakiego programu używacie do kompilacji plików UC na U???

bo ja używam programu UMake
Ostatnio zmieniony 06 paź 2007, 19:29 przez prawdziwy 666, łącznie zmieniany 4 razy.


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 paź 2007, 19:40

Wydzieliłem posty z tematu o modzie ALCRDa do osobnego topica, właśnie do Rozmów. Sprawa nieraz już była poruszana, warto więc podyskutować w tej sprawie. Mixer, deczko zmieniłem twego posta, zachowując nawet twój styl pisania. :D

A co kontynuacji tematu. No to jest nasz trzech, którzy coś wiedzą, ale jeszcze nie za bardzo. No, może jeszcze parę innych talentów drzemie po cichu. Myślę, że za jakiś czas razem coś zrobimy. ;)
prawdziwy 666 pisze:a wszystkiego sam się nauczyłem (plus niewielka pomoc z pewnej strony
Świetna strona! Nie znałem jej. B. dużo z niej przyda się w edycji Postala 2. I to nawet nam ułatwia sprawę w tłumaczeniu, bo ta strona JEST PO POLSKU! :)
Sugeruję, prawdziwy 666, abyś dodał ją do tego tematu, bo ważna jest. ;)
prawdziwy 666 pisze:małe pytanie do ALCRD i Tiquilla jakiego programu używacie do kompilacji plików UC na U???

bo ja używam programu UMake
Próbowałem go, ale jakoś wolę zwykłego UCC i jego komendy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ