Kucyki W Postalu

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Awczarek
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 01 sty 2017, 02:01
Lokalizacja: Outer Heaven

03 sty 2017, 17:56

Na dyskusjach Steam gry Postal 1 taki jeden typ zapytał się czy jest szansa na usunięcie Loading Screenów w Postal 1 bo go zbyt "straszyły" 1 koleś napisał LOL potem RWS Napisało że stworzyli specjalny mod dla niego usuwający loading screeny dawając Happy Kucyka
[youtube][/youtube] emm...taak
Po tym ten typ zapytał czy też jest szansa na usunięcie tego skrina z Menu oni napisali że niestety tego już nie mogą ale żeby się nie wystraszył niech najlepiej zamknie oczy :) xD

Tutaj link do tego moda - https://www.filedropper.com/cutscene
Link do tego co znalazłem - https://steamcommunity.com/app/232770/di ... 794701538/
Ostatnio zmieniony 03 sty 2017, 18:04 przez Awczarek, łącznie zmieniany 1 raz.


Twórca gier Cry Engine V. Tworząca Uniwersum TLA ze złożoną fabułą. Także recenzuje gry.
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

03 sty 2017, 18:13

Szatan mi ten film kiedyś pokazywał, ale nie widziałem że była taka sytuacja :D

Przyznam, że mnie kiedyś mocno straszyły te "spooky" screeny, a najbardziej menu główne, bo ta otwarta morda mnie w cholerę straszyła :lol: i zawsze przy uruchamianiu gry gasilem monitor i czekałem na odpowiedni moment by go włączyć xD

Z Reduxem już nie mam takich odczuć, ale z oryginałem nadal nie mogę patrzeć na menu główne. Na screeny z poziomów już tak.

A to we wszystkich levelach jest ten kucyk? Czy wszędzie inny obrazek?


Awatar użytkownika
Awczarek
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 01 sty 2017, 02:01
Lokalizacja: Outer Heaven

03 sty 2017, 18:14

$haq pisze:Szatan mi ten film kiedyś pokazywał, ale nie widziałem że była taka sytuacja :D

Przyznam, że mnie kiedyś mocno straszyły te "spooky" screeny, a najbardziej menu główne, bo ta otwarta morda mnie w cholerę straszyła :lol: i zawsze przy uruchamianiu gry gasilem monitor i czekałem na odpowiedni moment by go włączyć xD

Z Reduxem już nie mam takich odczuć, ale z oryginałem nadal nie mogę patrzeć na menu główne. Na screeny z poziomów już tak.

A to we wszystkich levelach jest ten kucyk? Czy wszędzie inny obrazek?
Wszędzie ten kucyk :)
Ja to monitor wyłączałem gdy miałem Level Trailer Park ten ryj mnie straszył hehe
Ostatnio zmieniony 03 sty 2017, 18:16 przez Awczarek, łącznie zmieniany 1 raz.


Twórca gier Cry Engine V. Tworząca Uniwersum TLA ze złożoną fabułą. Także recenzuje gry.
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

03 sty 2017, 18:15

Nie ma to jak kastrować oryginał :bolek: Najlepiej niech jeszcze zrobią tak z np. Silent Hillem albo innym horrorem xD


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

03 sty 2017, 18:17

Hahah, ale mają fajny support :D
Ten mod zrobił Marcin Trybus (kanał Yt na którym był film), widziałem to nazwisko w creditsach Paradise Lost. Khe Khe pewnie Polak.
Chyba każde polaki to takie śmieszki :P
Niech ktoś wrzuci moda tu na forum w załącznik żeby nie zginął :D


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Awczarek
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 01 sty 2017, 02:01
Lokalizacja: Outer Heaven

03 sty 2017, 18:18

Jest jednak zmiana co każdy lvl jest chyba inny kolor chmury :P


Twórca gier Cry Engine V. Tworząca Uniwersum TLA ze złożoną fabułą. Także recenzuje gry.
Obrazek
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

03 sty 2017, 18:22

Yossarian pisze:Nie ma to jak kastrować oryginał :bolek: Najlepiej niech jeszcze zrobią tak z np. Silent Hillem albo innym horrorem xD
Nikt ci nie każe pobierać tego moda. Typa straszyły rysunki, to się spytał czy jest na to jakieś rozwiązanie i RWS zrobiło mu moda który podmienia screeny z loadingów :bolek:

P.S - Grał ktoś w Resident Evil na PSX? Mnie te intro straszyło, ale po tym jak zagrałem w P1 to myślałem że nie ma gorszej rzeczy i od tej pory śmiałem się z intra RE1 xD


Awatar użytkownika
Awczarek
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 01 sty 2017, 02:01
Lokalizacja: Outer Heaven

03 sty 2017, 18:26

$haq pisze:
Yossarian pisze:Nie ma to jak kastrować oryginał :bolek: Najlepiej niech jeszcze zrobią tak z np. Silent Hillem albo innym horrorem xD
Nikt ci nie każe pobierać tego moda. Typa straszyły rysunki, to się spytał czy jest na to jakieś rozwiązanie i RWS zrobiło mu moda który podmienia screeny z loadingów :bolek:

P.S - Grał ktoś w Resident Evil na PSX? Mnie te intro straszyło, ale po tym jak zagrałem w P1 to myślałem że nie ma gorszej rzeczy i od tej pory śmiałem się z intra RE1 xD
Czyli kiedyś cię straszyło a teraz się z niego śmiejesz aha xD


Twórca gier Cry Engine V. Tworząca Uniwersum TLA ze złożoną fabułą. Także recenzuje gry.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

03 sty 2017, 18:41

Szkoda że nie ma nowej muzyki... właśnie wpadłem na pomysł na moda albo nawet dwa...

Co powiecie na loadingscreeny z Postal Redux lub inny mod na więcej kucyków + muzyka xD

PS. Awczarek, jak cytujesz posta to usuwaj zbędną część cytatu i zostaw to na co odpowiadasz bo taki duże cytaty trochę rażą po oczach, a na Steamie to już masakra jakaś cytat 10x większy od odpowiedzi :bolek:
Ostatnio zmieniony 03 sty 2017, 18:44 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

03 sty 2017, 18:43

$haq pisze:Nikt ci nie każe pobierać tego moda. Typa straszyły rysunki, to się spytał czy jest na to jakieś rozwiązanie i RWS zrobiło mu moda który podmienia screeny z loadingów
Wiem, że nikt mi nie każe. Moje zdanie jest takie, że P1 z założenia ma przedstawiać rzeczy, które z dużym prawdopodobieństwem dzieją się w głowie seryjnego zabójcy. Czy taki zabójca myśli o kucykach? Nie zabronię nikomu mieć kucyków na loading screenach, ale jak dla mnie przez to gra traci swój charakter.


Awatar użytkownika
Awczarek
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 01 sty 2017, 02:01
Lokalizacja: Outer Heaven

03 sty 2017, 18:43

Pan Szatan pisze:Szkoda że nie ma nowej muzyki... właśnie wpadłem na pomysł na moda albo nawet dwa :diabeł:

Co powiecie na loadingscreeny z Postal Redux lub inny mod na więcej kucyków + muzyka xD
Hah dobry pomysł! mogę też dać edita bo jeden polak też chciał coś takiego w Postal Redux :P


Twórca gier Cry Engine V. Tworząca Uniwersum TLA ze złożoną fabułą. Także recenzuje gry.
Obrazek
Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

03 sty 2017, 19:19

Kucyki dali, a dzwięków nie zmienili? :bolek:


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Awczarek
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 01 sty 2017, 02:01
Lokalizacja: Outer Heaven

03 sty 2017, 19:26

Propostal pisze:Kucyki dali, a dzwięków nie zmienili? :bolek:
Może myśleli że Typ bez słuchawek będzie grał ale najlepsze zrobili mu moda a grał tylko 1 godzinne i nie ukończył gry xD


Twórca gier Cry Engine V. Tworząca Uniwersum TLA ze złożoną fabułą. Także recenzuje gry.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

03 sty 2017, 19:33

Awczarek pisze:Hah dobry pomysł! mogę też dać edita bo jeden polak też chciał coś takiego w Postal Redux :P
Miałem na myśli mod do Postal 1 zamieniający loadingscreeny i muzykę na tą z Postal Redux ;P


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Awczarek
Początkujący morderca
Posty: 83
Rejestracja: 01 sty 2017, 02:01
Lokalizacja: Outer Heaven

03 sty 2017, 19:43

Pan Szatan pisze:
Awczarek pisze:Hah dobry pomysł! mogę też dać edita bo jeden polak też chciał coś takiego w Postal Redux :P
Miałem na myśli mod do Postal 1 zamieniający loadingscreeny i muzykę na tą z Postal Redux ;P
aaa szkoda że nikt tego nie zrobił


Twórca gier Cry Engine V. Tworząca Uniwersum TLA ze złożoną fabułą. Także recenzuje gry.
Obrazek
ODPOWIEDZ