Który dzień najlepszy?

Najniżej oceniana gra z serii.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 paź 2021, 10:34

Jak w temacie - który dzień w Postalu 4 (wyszły 4 jak dotąd) uważacie za najciekawszy do tej pory? Dla mnie był to wtorek.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

14 paź 2021, 11:07

Może lepiej byłoby poczekać z tym tematem aż RWS wypuści piątek? :):
Jak dla mnie to poniedziałek. Najbardziej trzyma się kupy (nomen omen), bo w kolejnych dniach to już jazda bez trzymanki i trochę taki czeski film.
BTW, czy tylko ja mam wrażenie, że te dni są rozciągane na siłę? Miejscami mam wrażenie, że ta gra jest robiona przez Ubisoft xD P2 polegało na tym, że były proste rzeczy do załatwienia (które wiadomo jak się kończyły najczęściej) i tyle, a tutaj to jakieś złożone zadania, jakaś gównofabuła i co chwila nowe "ważne" postacie dla których zapierdalasz właściwie za frajer. Tak jakby RWS wpadł w pułapkę myślenia typu "gracze nie mogą się nudzić ani przez chwilę, więc niech mają do roboty nawet najdurniejsze rzeczy". Rozmiar Edensin i prędkość chodzenia też nie pomagają, ale na szczęście są skuterki i kody Sonic oraz Sanic. No i jest też metro, ale w ostatniej wersji nagle zniknęły ikonki metra, więc za chuj nie wiadomo gdzie są stacje :):


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 paź 2021, 12:12

Nie chcialo mi się czekać do piątku, nie wiadomo kiedy wypuszczą. xD
Z tym rozciąganiem to prawda, przesadzili. Lepiej krótsze zadania robić. Miasto faktycznie zbyt rozlazłe i pustawe, bystki głupie i nudne, nie chce się ich zabijać. Wspomaganie się kodami świadczy o błędach twórców. Powinni wprowadzić sprint albo więcej środków transportu, ale pewnie sa za głupi na to.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

14 paź 2021, 12:20

Zapychaczem, który najbardziej rzucił mi się w oczy, była ta schiza że Koleś jest kotem. W zamyśle miało to być fajne urozmaicenie, ale czy to jeszcze Postal? Już nie mówię o tym, że to był taki... No po prostu zapychacz, niczemu to nie służy jeśli chodzi o fabułę, a tylko wydłuża czas przejścia gry.
Kodami wspomagałem się dlatego, bo nie chciałem spędzać przy tej grze więcej czasu niż to potrzebne. Dlatego też grałem z kodami na nieśmiertelność i broń, bo widziałem na streamie jak Radzik męczył się ze środą. Najgorsze jest to, że ja się męczyłem nawet z włączonymi kodami. Odpychająca gra.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

14 paź 2021, 17:18

Ta schiza z byciem kotem akurat była calkiem spoko, przynajmniej dla mnie. Taka wstawka jest okej, oczywiście jeśli się z czymś takim nie przesadza.
Mnie nie przeszkadza, że grałes z kodami, to całkowicie normalne nawet, po co się męczyć, skoro twórcy stworzyli niegrywalny produkt.

PS: A może mógłbyś w sumie wypisać te najważniejsze kody do P4? Na przykład w osobnym temacie? Przydałoby się to społeczności.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

23 kwie 2022, 02:41

najlepszy jest wtorek, bo usunąłem wtedy grę


8=======D
Awatar użytkownika
Revter
Administrator
Administrator
Posty: 292
Rejestracja: 31 paź 2020, 20:24
Lokalizacja: Suchodolszczyzna
Postawił piwo: 3 razy
Otrzymał  piwo: 14 razy
Kontakt:

23 kwie 2022, 11:50

Po tym, jak przeszedłem tą katorgę to mogę napisać, że najlepszy jest poniedziałek, bo najszybciej idzie go skończyć.


„Nie wiem czy postąpiłem właściwie, pewnie nigdy się nie dowiem.
Ale udało mi się, i z tego chyba powinienem się cieszyć...”
ODPOWIEDZ