Którą cześć miasta Paradise wybierasz ??

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 wrz 2014, 16:02

Cały ten pas od Wariatkowa przez Bank, Szpital i Zajezdnię do bezdroży za Zajezdnią i cmentarza to imo najciekawszy rejon Paradise.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

29 wrz 2014, 05:21

Przedmieścia i okolice z małymi jednorodzinnymi domkami / dzielnice przemysłowe.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2014, 05:24 przez ALCRD, łącznie zmieniany 4 razy.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

29 wrz 2014, 16:16

ALCRD pisze:Przedmieścia i okolice z małymi jednorodzinnymi domkami
Swoją drogą to w Paradise (STP) naliczyłem zaledwie 23 mieszkalne domy wolnostojące. Fakt, niektóre są typu "bliźniak", ale pomijając slumsy i jakieś ruiny to gdzie ci wszyscy ludzie mieszkają?! Przecież gdzieś musi spać te ponad 4 tysiące ludzi, bo chyba nie na środku ulicy? Zawsze w tym mieście brakowało mi bloków i kamienic, przez co wydawało się lekko pustawe. Dodam jeszcze, że oprócz Lower Paradise to z STP moją ulubioną mapą jest ta z bankiem i wariatkowem.


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

29 wrz 2014, 21:43

dzienis666 pisze:
ALCRD pisze:Przedmieścia i okolice z małymi jednorodzinnymi domkami
Swoją drogą to w Paradise (STP) naliczyłem zaledwie 23 mieszkalne domy wolnostojące. Fakt, niektóre są typu "bliźniak", ale pomijając slumsy i jakieś ruiny to gdzie ci wszyscy ludzie mieszkają?! Przecież gdzieś musi spać te ponad 4 tysiące ludzi, bo chyba nie na środku ulicy? Zawsze w tym mieście brakowało mi bloków i kamienic, przez co wydawało się lekko pustawe. Dodam jeszcze, że oprócz Lower Paradise to z STP moją ulubioną mapą jest ta z bankiem i wariatkowem.
Pewnie reszta ludków mieszka w Lower Paradise.
Ale fakt przydało by sie więcej kamienic.. lubie napadać na ludzi w domach to moja ulubiona rozrywka w Postalu 2
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2014, 21:44 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

09 paź 2014, 01:19

dzienis666 pisze:gdzie ci wszyscy ludzie mieszkają?! Przecież gdzieś musi spać te ponad 4 tysiące ludzi, bo chyba nie na środku ulicy? Zawsze w tym mieście brakowało mi bloków i kamienic, przez co wydawało się lekko pustawe.
No to zapraszam: Za mało domów, za dużo ludzi i fabryk


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ