Którą część wolicie?

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Twoja ulubiona część?

Postal
5
8%
Postal 2
51
78%
Obie po równo
9
14%
 
Liczba głosów: 65
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lut 2009, 16:48

Gdybym miał przedstawić krótką recenzję obu części, wstrzymałbym się od głosu, bo w Jedynkę nie grałem. Ale że ankieta pyta o moje preferencje, więc bez jakiegokolwiek wahania stawiam na Postal 2. Raz, że to moja, obok 1nsane, najlepsza gra wszechczasów. Dwa, że ma tryb FPP. Trzy... E, wszystko co mogę wyliczać, mieści się w punkcie pierwszym. Słodka, najsłodsza wolność tej gry rządzi! I jej czarny i niepowtarzalny humor. Masakryczny, ale jednak swojski, sympatyczny, ciepły nawet. Taaa, ciepły od przelewanej posoki, ale też ciepły od poczucia bycia "u siebie". Nie, bez skojarzeń, w realu taki nie jestem, ale swojsko to swojsko, i już.

O Jedynce dobrego słowa nie powiem, poza tym, że obiecuję sobie, że spodoba mi się jej mroczny klimat. Bo w końcu odorbię zaległości postalowca i przejdę tą grę. Ale nie lubię gier z widokiem izometrycznym, zabawa ludzikami to nie dla mnie. Prymitywne i irytujące. Włączyłem, zobaczyłem, zawiodłem się i koniec gry. I nie wiem, jak w czyś takim można znaleźć mrok i klimat. Ja tego w tego typu grach nie czuję. No, ale może kiedyś poczuję i zagram. Lecz to nie zmieni faktu, że Dwójka rządzi. Może tylko nabiorę sympatii do Jedynki.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Strajker
Początkujący morderca
Posty: 76
Rejestracja: 28 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: San Antonio

10 lut 2009, 17:03

zdecydowanie głosuje na 2, w jedynkę grałem dawno temu i kiedyś mi się podobała, ale od kiedy wyszła 2 o 1 prawie zapomniałem :P


Awatar użytkownika
koleś15
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2009, 17:15

28 mar 2009, 16:22

Dla mnie zdecydowanie Postal Plus (P1) niema to jak zrobić ful masakre na ulicy :mgun: :D


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

15 kwie 2009, 14:58

Postal2, nie raz pochłoną mi calusieńki dzień :P
A postal plus jest taki... nudny jak dal mnie ;p

ޞ_ޞ


Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

04 kwie 2010, 15:35

Postal 2 podoba mi się bardziej ze względu na fabułe.W P1 nie było jej wcale i to takie bezsensowne napier.....anie mnie od niej odciągneło.Tak jak mówiłem wcześniej wolę Postal 2.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

04 kwie 2010, 17:22

Wolę dwójkę, bowiem widok FPS jest dla mnie o wiele lepszy. Poza tym w drugiej części Postala jest więcej humoru i więcej możliwości. Do tego dochodzą też modyfikacje.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

11 sty 2011, 14:42

ja tam nie lubię obydwu wolę ED'a i AWP


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

11 sty 2011, 16:02

Dla mnie lepsza jest oczywiście 2 część, choć "jedynka" też jest fajna, tylko momentami irytująca.
ja tam nie lubię obydwu wolę ED'a i AWP
Dla mnie AWP, ED, AVPC nigdy nie przebije zwykłej dwójki, sentymenty.No, może z wyjątkiem HAND gdyby wyszedł.
Ostatnio zmieniony 11 sty 2011, 16:03 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
Szakal
Początkujący morderca
Posty: 70
Rejestracja: 08 lut 2009, 19:57

15 sty 2011, 21:28

Ja wolę Postala 2 za grafikę, głos kolesia, jego teksty i za niepowtarzalny klimat.
Ostatnio zmieniony 15 sty 2011, 21:28 przez Szakal, łącznie zmieniany 1 raz.


Pierwszy strzał - Uciekam.
Drugi strzał - Przewracam się.
Trzeci strzał - Widzę światło.
Awatar użytkownika
ninja666
Seryjny zabójca
Posty: 287
Rejestracja: 21 paź 2010, 19:10

18 sty 2011, 18:43

A ja będę oryginalny - wolę P1, za ten niepowtarzalny, mroczny i psychodeliczny klimat (przy niektórych loading screenach dostawałem ciarek :P). W części pierwszej Dude na serio był psycholem, w drugiej części go nieco "zmiękczyli".


Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

18 sty 2011, 22:50

ninja666 za to w P1 było tylko i wyłącznie bezsensowne zabijanie. Tam nie było że np. policjant się na ciebie wepchał i shitował (nie SHITował tylko s-HIT-ował -_-) tę sytuację prostackim ''gdzie leziesz cioto'' po czym miałeś powód by subtelnie wygładzić powierzchnię jego twarzy łopatą. Po prostu widzisz - zabijasz. ja w Postal Plus grałem tylko 1 level i od razu dostał bilet powrotny w jedną stronę do kosza. Denną fabułą P1 można by było resocjalizować. A tak do tematu, nie wiem którą z nich lubię. Jedna jest lepsza z oczywistych względów (nowsza + bardziej sensowna), a P1? Bez crashy. Lecz skoro przymusem jest wybrać, wybieram P2.


Obrazek
Awatar użytkownika
Durka
Miłośnik broni
Posty: 141
Rejestracja: 19 lut 2011, 00:06

22 lut 2011, 11:31

Ja wolę dwójkę, bo w jedynce jest straszne sterowanie i prawie 0 fabuły. Ale wyobraźcie sobie, co by powstało po zmieszaniu mrocznej atmosfery i zajebistych dźwięków z jedynki (te z głównego menu- mmmm...) z fabułą i czarnym humorem dwójki ;] to by był bezapelacyjny numer jeden.


Awatar użytkownika
Pawcio
Wnerwiony urzędas
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2011, 17:57

24 lut 2011, 11:05

Dwójka według mnie jest o niebo lepsza od jedynki.Co tu dużo mówić przede wszystkim za klimat , śmieszne teksty kolesia, ciekawe wyposażenie..... jak i również za grafikę.


Awatar użytkownika
Korniszon
Wstydliwy morderca
Posty: 7
Rejestracja: 01 maja 2010, 18:30

07 kwie 2011, 19:47

według mnie 2. Jedynka jest bardziej poważna. Przede wszystkim w dwójce mamy jakiś
sensowny cel (tak wiem, że kupno mleka nie jest zbyt ambitną misją),a teksty kolesia to
mistrzostwo :D


Awatar użytkownika
usiek
Wstydliwy morderca
Posty: 9
Rejestracja: 17 maja 2011, 14:32

19 maja 2011, 19:54

hym hym hym :D, więc tak, postal plus cenie za to że powstał za ten klimat za to wszystko (posiadam Orginałke (taka szara płytka z kolesiem jak trzyma Ak47 o ile sie nie myle co do broni) ) więc podsumowujmy.
-grafika
+klimat
Postal 2 wiadomo bardziej rozbudowany nie ma się czemu dziwić,ponieważ sami widzicie i grafa i inny klimat i humor jest ;p,podsumowując
+grafika
+Różnorodność i swoboda
-klimat (ni jest juz taki straszny ani trzymający w napięciu ale to jest mega gra)
więc wyraziłem swoją opinie.
czyli
OBIE PO RÓWNO


ODPOWIEDZ