Kto z nas jeszcze naprawdę gra w Postala?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
DiamondSoul
Miłośnik broni
Posty: 113
Rejestracja: 24 mar 2007, 10:42
Lokalizacja: Bęęędzin

28 wrz 2013, 22:56

Może nietypowe pytanie, ale jestem ciekawa ile osób, nadal udzielających się tutaj - gra jeszcze w Postala w miarę regularnie. Sama przyznam, że ostatni raz grałam kilka miesięcy temu, w "klasycznego" Postala, aby przypomnieć sobie wszystkie misje itp. Oczywiście przeszłam go znowu do końca. Niestety, jednak minął u mnie szał na mody, na inne, dodatkowe mapy.. Nie mówię, że definitywnie, ale ostatnio w ogóle w nic nie gram, sama nie wiem czemu. Podobnie jest z Hereos III - trochę pogram, potem na jakiś czas przestaję. Dlatego chcę poznać Wasze zdanie - trzyma Was jeszcze coś przy tej jakże grywalnej grze? Czy narazie sobie odpuściliście?

Mam nadzieję, że temat jest na miejscu, jeśli nie - proszę o przeniesienie od innego działu. :)


cienka linia
między kłamstwem
a prawdą
Awatar użytkownika
Heroinka
Seryjny zabójca
Posty: 404
Rejestracja: 28 lip 2009, 15:51
Lokalizacja: Nobody cares

28 wrz 2013, 23:03

Ostatnio trochę pograłem, chciałem przetestować jak się gra na nowej klawiaturze. Ale tak to wchodzę na jakieś pięć minut, robię rozróbę na suburbs-3 i wracam do przeglądania sieci. Jeszcze testuje mapę z sejmu do P2, ale to się raczej nie liczy. Pierwsze, nie mam zbyt czasu w tygodniu aby cokolwiek porobić na kompie, drugie że po prostu przeminęła mi ochota na granie w cokolwiek. Może w ferie znów zacznę :D


[center]Nie ma przywódców, nie ma bogów...[/center][center]~❤~[/center][center]I know heroin rots your insides but that didn't stop me...[/center]
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

28 wrz 2013, 23:11

W porównaniu z tym co było kiedyś - gram bardzo mało, ale lubię czasem urządzić jakąś masakrę, pozwiedzać mapy, albo przetestować nowego moda. Czasami bawię się też różnymi narzędziami i próbuje ustawiać różne scenki - to wtedy przychodzi wena na jakiś filmik. Tak czy inaczej, mam Postala zainstalowanego i gotowego do uruchomienia, bo nigdy nie wiadomo kiedy najdzie mnie ochota na moją ulubioną grę :cool:


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

28 wrz 2013, 23:48

ja gram tak około trzy razy w tygodniu w postala, bo mam czasem mało czasu na granie a kiedyś grałem niemal codziennie po kilka dobrych godzin, ale gdyby wyszedł do postala 2 jakiś mega mod dodający wiele nowych map i misji to bym bardzo chętnie zagrał, bo stare mapy z klasycznego postala znam całe na pamięć i chyba nic już mnie w nich nie zaskoczy . (szkoda że mod "Have a nice day" nigdy nie wyjdzie bo na takiego moda czekałem :/ )


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

28 wrz 2013, 23:57

Ja odpuściłem jakoś. Ostatnio grałem z miesiac temu. Teraz nawet nie mam P2 na dysku.
Jakos po prostu z czasem wdała sie mała monotonia...No nic, czekam na Two Life.


Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

28 wrz 2013, 23:59

Ostatnio grałem już jakiś czas temu, bo to były wakacje, bodajże lipiec, więc nie za często pogrywam w P2. I jak już gram to na innych mapkach, z różnymi modami. Ostatnio przechodziłem Postala, oczywiście AWP na Wszyscy mnie nienawidzą, w kwietniu ale zakończyłem na bodajże czwartku. Nie dałem rady. :)


:rozpacz:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

29 wrz 2013, 00:05

ja przeszedłem poziom trudności really fucking hard, ale niestety kiedy doszedłem do niedzieli gdzie były taliby, to poddałem się i zaczołem grać na kodach bo to było za cięzkie


Awatar użytkownika
Zaver
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1743
Rejestracja: 14 lip 2012, 23:09

29 wrz 2013, 00:33

ja


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 wrz 2013, 07:09

Ja czasem gram, ale tylko z modem P2T.


8=======D
Awatar użytkownika
Snake
Początkujący morderca
Posty: 91
Rejestracja: 06 wrz 2010, 13:48
Lokalizacja: Paradise, AZ

29 wrz 2013, 09:02

Co do postala, to mam taką jazdę. Zainstaluje, pogram jak głupi i zostawiam, jednak chętnie wracam do tej gry. Kto wie, może zacznę kręcić serial tak jak mówiłem :P


12 Lat z wami!!
06.09.10 - 06.09.22
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

29 wrz 2013, 17:25

Zasadniczo jeśli chodzi o granie w Postala, to więcej czasu to konfigurowaniu serwera multi, niż graniu na nim, a w zasadzie tylko testowania go czy działa poprawnie, niż graniu tak dla przyjemności, na multi, czy samego singla. Singla nie odpalałem już parę ładnych miesięcy, natomiast multi tylko to jakoś w tamtym tygodniu przez godzinkę, czy dwie, spędzając czas nie dla przyjemności, tylko na testach stabilności serwera.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

30 wrz 2013, 17:44

W postala nie pykałem już z 2 lata jak nie lepiej. Zdarzyło mi się odpalić jakoś na wiosnę to może łącznie pograłem z 5 minut, a w wakacje zainstalowałem i na tym się skończyło, nima ochoty.

No ale ileż można grać w to samo???????


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

01 paź 2013, 16:28

Ja w postala już za bardzo nie gram...bo...nudny juz jest :/ ...niestety...

Bardziej niż grać w postala wolę robić jakieś mapki/mody.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

01 paź 2013, 18:49

Gram co jakiś czas, jak chcę się szybko odstresować. Głównie w singlu, czasami na multi. Ta gra się nie starzeje w moich oczach. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Mozal
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 903
Rejestracja: 08 paź 2011, 17:06
Lokalizacja: Polska

01 paź 2013, 22:45

A takie pytanie. Gra ktoś z Was w P1 bądz czystego Postala 2 bez jakiegokolwiek moda? Bo dla mnie P2 bez AWP już nie jest taki kolorowy... A raczej czerwony :534:


:rozpacz:
ODPOWIEDZ