Kto z nas jeszcze naprawdę gra w Postala?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Szynkacz
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1018
Rejestracja: 23 maja 2017, 00:41
Postawił piwo: 1 raz

11 lip 2017, 20:58

Ja gram w Postala ale czasami. Podstawka mi się przejadła


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

12 lip 2017, 01:59

Ostatnio gram, a raczej testuję długo robiony przeze mnie port AWP do P2C i przy okazji naprawiam denerwujące błędy, bronie i wiele innych.

PS: Możliwe że za jakiś czas napiszę o tym AWP temat, więc będzie się działo :)


Awatar użytkownika
EmmetSid
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:46

12 lip 2017, 14:53

oczywiście że grywam, w zwykłego STP żadko, bo przeszedłem tę grę pierwszy raz w 2003, i jakieś 100 raz od tamtej pory. Jednak dzięki AWP, zdarza mi się zajrzeć do niego co około 2 lata. Natomiast w mody typu HappyNight, ED gram często, bo zabawa jest przednia i nie jest wszystko dla mnie jeszcze aż tak przejedzone. Dużo frajdy też mi dał Paradise Lost, które ukończyłem 4 razy i możliwe że nie długo znów się za niego zabiore;p po za tym, czekam na Postal 3 Unreal by w końcu ukończyć trójkę (zwykłej nie mam zamiaru przechodzić, bo jest kompletnie nie grywalna)
Ostatnio zmieniony 12 lip 2017, 14:53 przez EmmetSid, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
bvlv
Wstydliwy morderca
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2016, 22:02
Lokalizacja: Szczecin

22 lip 2017, 02:42

W sumie miałem dłuższą przerwę od Postala, a przypomniał mi się akurat przy okazji spolszczenia do Corkscrew Rules ;) w dalekiej przyszłości mam zamiar kupić P3 i zobaczyć czy dam radę w to zagrać, pożyjemy, zobaczymy


Ohayōgozaimasu
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

20 paź 2017, 01:25

Ostatnio rzadko Gram na multi, a częściej single i CoOp. W singlu ostatnio grałem uwaga korzystając z kontrolera xD
P2C jest na prawdę nieźle przystosowany pod kontrolery.
Ekwipunek jest rozwiązany elegancko, proste i funkcjonalne menu wyboru, pozwalające na szybki wybór interesującego nas przedmiotu za pomocą D-Pada.
Samo celowanie no cóż... wymaga przyzwyczajenia, ale dla mnie nie jest żaden problem, gdyż nie pierwszy raz gram w FPS za pomocą kontrolera.
Nawet miałem ostatnio chory pomysł by grać w Postala 2, na TV CRT i padzie, wiecie taka namiastka nieistniejącego wydania na konsole xD
ale niestety nie mam jak podpiąć Grafy do takiego typu telewizora, a adapter HDMI->Composite dużo kosztuje. Moze kiedyś kto wie xD


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

20 paź 2017, 02:56

Ja ostatnio dużo gram, a raczej testuję AWP Forever, starając się przeportowywać ficzery z AWP oraz naprawiać ewentualne bugi i optymalizując grę pod kątem pozbycia się stutteringu na niektórych mapach (Panowie z RWS coś skopali i np. na mapie Highlands podczas strzelania występują niemiłosierne chwilowe zacięcia animacji :bolek: )


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

03 lut 2018, 11:14

Ostatnio przeszedłem całe Paradise Lost, bo maxowałem aczivmenty na Steam. xD

Tak dawno nie grałem, że zachwycałem się jakie to nowe fajne misje doszły, pomimo, że już w to kiedyś grałem. xD


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

03 lut 2018, 11:39

seebeek17 pisze:Tak dawno nie grałem, że zachwycałem się jakie to nowe fajne misje doszły, pomimo, że już w to kiedyś grałem.
W sumie zachęciłeś mnie by przejść trzeci raz. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

03 lut 2018, 20:07

Ja grałem chwilę dziś by przetestować kilka bugfixów w AWPF :) Nie licząc testów związanych z AWPF nie przechodziłem postala z dobry rok i pewnie się to długo nie zmieni. Powiem, że te całe portowanie AWP na P2C nieco mnie zmęczyło i po wydaniu owego moda chyba zrobię sobie jakąś dłuższą przerwę od grania w psotala.


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

04 lut 2018, 00:23

Dev4ever pisze:Ja grałem chwilę dziś by przetestować kilka bugfixów w AWPF :) Nie licząc testów związanych z AWPF nie przechodziłem postala z dobry rok i pewnie się to długo nie zmieni. Powiem, że te całe portowanie AWP na P2C nieco mnie zmęczyło i po wydaniu owego moda chyba zrobię sobie jakąś dłuższą przerwę od grania w psotala.
Dobrze sobie zrobisz tym, heh.

Ja wole Psotala sobie nie obrzydzić siedząc przy nim 24/7
Tylko liquidy mogę przepalić, bo jak np. spalę z 200ml jakiegoś smaku bez mieszania z innymi, to po prostu odczekam z miesiąc i tamten smak staje się dla mnie neutralny i potem se go po prostu palę. Z Postalem też tak próbowałem ale mi po prostu zbrzydł i musiałem sobie zrobić dłuuuższą przerwę żeby wgl. chcieć go włączyć chociaż na 5 minut. xD Tak więc profilaktyczne przerwy od Psotala wskazane. :D


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

04 lut 2018, 04:16

seebeek17 pisze:Ja wole Psotala sobie nie obrzydzić siedząc przy nim 24/7
Tylko liquidy mogę przepalić, bo jak np. spalę z 200ml jakiegoś smaku bez mieszania z innymi, to po prostu odczekam z miesiąc i tamten smak staje się dla mnie neutralny i potem se go po prostu palę. Z Postalem też tak próbowałem ale mi po prostu zbrzydł i musiałem sobie zrobić dłuuuższą przerwę żeby wgl. chcieć go włączyć chociaż na 5 minut. Tak więc profilaktyczne przerwy od Psotala wskazane.
Mi samo PostEDowanie się nie znudziło, lecz konieczność ciągłego odpalania gry w celach testów czy przykładowo dana broń działa poprawnie, czy nie ma bugów z animacjami, dźwiękiem, zachowaniem itp.. do tego dochodzi konieczność odpalania tych samych lokacji, wywoływania danej akcji w grze, skryptów, cutscenki, które po entym razie zaczynają być uciążliwe i nużące. Pewnie długo po ukończeniu AWPF nie będę grywał w postala, gdyż odczułem po prostu zmęczenie tym wszystkim, powiem więcej, na Paradise, to ja nie chcę patrzeć, gdyż tyle razy je oglądałem, przechodziłem, wywoływałem różne skrypty do bólu, że serio przyda mi się odpoczynek od tego wszystkiego. Znam tą grę dosłownie na wylot, od strony gameplayowej aż po jej bebechy i dowiedziałem się jak bardzo P2C jest zabugowany i zrobiony na odpier*** względem starego dobrego STP. Nawet nie mam siły przytaczać konkretnych błędów gry, ale wierzcie mi na słowo, że ilość ich jest tak duża, że spokojnie można by napisać o nich grubą książkę ala Krzyżacy ;)


Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

04 lut 2018, 10:11

Gdyby nie to, że czasami testuję AWPF i Piro ostatnio namówił mnie do pogrania na MP, to w Postała nie grałbym w ogóle. Nigdy nie byłem hardcorowcem w jego przypadku, ale po tylu latach niczym mnie już nie zaskakuje. Znam mechanikę gry na tyle dobrze, że nie przynosi mi już frajdy. Oczywiście nie znam jej na wylot, ale to co sobą oferuje nie robi już takiego wrażenia.


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

31 mar 2018, 21:11

Grałem chwilę, by przetestować dziki zachód Rycha tak poza tym nie mam jakoś zbytnio chęci do gry, myślałem nad ograniem PL ale z tego co czytam i śledzę regularnie na steamie, ludzie mają straszne problemy z crashowaniem się gry i z cut scenkami, więc sobie na razie odpuściłem ten pomysł, wystarczy mi że musiałem się ponad rok użerać z problemami P2C ;)


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

31 mar 2018, 22:16

Grałem chwilę, by przetestować dziki zachód Rycha tak poza tym nie mam jakoś zbytnio chęci do gry, myślałem nad ograniem PL ale z tego co czytam i śledzę regularnie na steamie, ludzie mają straszne problemy z crashowaniem się gry i z cut scenkami, więc sobie na razie odpuściłem ten pomysł, wystarczy mi że musiałem się ponad rok użerać z problemami P2C
Nie wiem czy był jakiś update i znowu RWS coś zjebał, ale jak wcześniej ogrywałem PL, to z tego co pamiętam, nie miałem chyba ani jednego GPF'a, jeśli to Cię zachęci. ;)
Kto z nas jeszcze naprawdę gra w Postala?
Ja mam przerwę już jakoś od lutego, bo mam na ten moment ważniejsze sprawy. xD

Ale jak się już ogarnę "z życiem", to robię sowity come back i spróbuję umilić ludziom czas nowymi nietypowymi modami. :P


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

01 kwie 2018, 09:04

Dev4ever pisze:myślałem nad ograniem PL ale z tego co czytam i śledzę regularnie na steamie, ludzie mają straszne problemy z crashowaniem się gry i z cut scenkami, więc sobie na razie odpuściłem ten pomysł
Nawet ja ograłem PL. :D
Uwierz mi, że warto to przejść. ;)
Z crashowaniem się nie miałem problemów. Zresztą u ciebie wszystko się crashuje, masz za dobrego kompa. xD


I regret nothing
ODPOWIEDZ