[AWP] Książka Gary'ego.

Tu pomagamy początkującym i całkiem zaawansowanym w ich kłopotach i błędach z P2, StP i AW.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

24 sie 2010, 11:37

Czyli to nie może być to. Trzeba szukać dalej. Ktoś kto ma Postal X niech zainstaluje AWP z płytki, trochę pogra(oczywiście Weekend Only), a następnie odinstaluje to i zainstaluje AWP pobrane. Wtedy zobaczymy czy posiada on książki w obu przypadkach, w jednym czy w żadnym. Jeśli to ostatnie to szukamy dalej. Może aby te książki się pojawiły trzeba np zabić ostatniego bossa i dopiero wtedy od początku zacząć grę. Pangia miałeś te książki od samego początku?


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

24 sie 2010, 15:22

W px one są na wierzchu w kilku miejscach na każdym poziomie trudności .W AWP nie znalazłem żadnej tylko piłe motorową koło tego pastwiska.W px jest tam jescze książka.
Minio jeśli ci to pomoże to ja rozwaliłem bosa i grałem jeszcze raz ale ja mam Postal X .
A w czystym AWP po rozwaleniu bosa nie znalazłem książek miałem poziom trudności :Trudny.
Ostatnio zmieniony 24 sie 2010, 15:24 przez korter, łącznie zmieniany 2 razy.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

24 sie 2010, 17:19

książka garego jest na każdej mapie w AW po kilka sztuk . Niestety zauważyłem je tylko w postedzie .W samej grze nie .


damdan/adana4
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

24 sie 2010, 17:26

No to po co dali te książki ?? Dla jaj ? Bardzo głupi żart a ta książka daje efekt szczelania głowami Garego Colemana i daje osłone przeciw nabojom.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

24 sie 2010, 17:28

korter pisze:No to po co dali te książki ?? Dla jaj ? Bardzo głupi żart a ta książka daje efekt szczelania głowami Garego Colemana i daje osłone przeciw nabojom.
Jak dla mnie może być, tylko, że one występują za często. Jakby tak można było je zdobyć raz na 5 map to byłoby ok, ale ja je mam na każdej mapie i to nie jedną.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
adana4
Modder
Modder
Posty: 142
Rejestracja: 02 lis 2007, 12:10
Lokalizacja: czersk

24 sie 2010, 17:40

Książki pojawiają się gdy włączymy AW przez AWP i zaznaczyły opcję ,, dodatki ,, , poziom trudności jest bez znaczenia . Sprawdziłem


damdan/adana4
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

24 sie 2010, 17:42

No nie wiem. Jak już wcześniej pisałem, grałem bez dodatków i też miałem te książki.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

24 sie 2010, 18:57

Ja także.
Mr Minio pisze:Pangia miałeś te książki od samego początku?
O ile pamiętam, tak.
No to może to jest losowe? Jak ze znalezieniem kolesia z głową psa w Mafii.


Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

02 wrz 2010, 18:34

Ja mam te książki a posiadam:

-Postal 10th Anniversary
-EDWeapons
-Poziom trudności AGRESYWNY
-Zaznaczone DODATKI
-Tylko Weekend na AWP

Książki są na KAŻDEJ MAPIE. a dla dowodu poświęcę się i zainstaluję postala 2 a dodatkowo porobię skriny


Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

02 wrz 2010, 18:38

Ok ja mam Postal x .
Ed i AVPC wykasowałem z folderu z gra.
Grałem cały weekend bez dodatków i na poziomie trudny.

Pierwsza książka była w szpitalu na stole,na pastwisku krów dwie u talibów i w bazie wojskowej podajrze dwie .


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

02 wrz 2010, 18:39

MaxiS pisze: Książki są na KAŻDEJ MAPIE.
Czyżby to była wina:
MaxiS pisze: -Zaznaczone DODATKI
Nie! Bo mam odznaczone i też one są.
MaxiS pisze: -Poziom trudności AGRESYWNY
Też mam agresywny. Może tylko na tym poziomie trudności one występują? :681:
MaxiS pisze: a dla dowodu poświęcę się i zainstaluję postala 2 a dodatkowo porobię skriny
Zainstaluj AW i AWP. Jeśli to miałeś na mysli, to dobrze. Jeśli chcesz instalować tylko STP, albo AW, to ich nie znajdziesz niestety.


korter pisze:
Pierwsza książka była w szpitalu na stole,na pastwisku krów dwie u talibów i w bazie wojskowej podajrze dwie
.
Czyli pewnie masz wszystkie, a innych po prostu nie zauważyłeś. Jedna jest np. po wyjściu ze szpitala przy ścianie budynku, u góry.



Wychodzi na to, że każdy, kto to ma w Postalu, ma Postal X...oczywiście...oprócz mnie! Więc to też odpada.

Nadal nie wiem, co powoduje, że te książki się tam znajdują. :678:
Piszcie ludzie! Czy macie te książki? Na jakim poziomie gracie? Czym więcej tym lepiej. Może to nas do czegoś doprowadzi.
Ostatnio zmieniony 02 wrz 2010, 18:43 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

03 wrz 2010, 17:37

Chyba też grałem na Agresywnym.


Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

03 wrz 2010, 18:16

Po mojej obserwacji stwierdzam że to może być przyczyną wersji AWP z PX ponieważ bez modów i z odznaczonymi dodatkami znajdowałem te książki

już kończę robić skriny tych miejscówek w których znajdują się książki więc za niedługo je dam na to forum

skrinów będzie przeszło 20 ponieważ przy dojściu do lower paradise po bazie wojskowej miałem już ich 20

[ Dodano: 2010-09-03, 23:39 ]
Oto i foty z lokalizacjami wszystkich książek jakie udało mi się znaleźć

Szpital:
Obrazek
Obrazek

Lower paradise Cz.1:
Obrazek
Obrazek

Pastwisko:
Obrazek
Obrazek

Lower Paradise Cz2:
Obrazek
Obrazek

BullFish Interactive Cz.1:
Obrazek
Obrazek

Dom Vince'a
Obrazek
Obrazek

Farma słoni (czy coś):
nie zrobiłem tu foty bo o niej zapomniałem więc powiem że książka jest na górce na środku mapy

Obóz talibów:
nie znalazłem tu żadnej książki

Baza wojskowa:
Obrazek
Obrazek
Tu strzeliłem z atomówki dlatego książka się wysunęła. Trzeba szukać w okolicy pokazanej na tym zdjęciu
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lower Paradise Cz.3:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

BullFish Interactive Cz.2:
Tu znalazłem jedną książkę lecz gdy zapisałem grę i wyszedłem a potem wczytałem ją to książka zniknęła. to jest miejsce w którym ją znalazłem
Obrazek

Odmóżdzarnia:
Obrazek

Most:
Obrazek
Obrazek

Boss:
tu nie znalazłem żadnej

To tyle. Jeśli ktoś ma jeszcze inne książki niech da skrina do kompletu.


Obrazek
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

03 lis 2010, 19:02

No i temat zamarł, a ja nadal nie mam pojęcia, co jest z tymi cholernymi książkami! :/

Dobrze, że dałeś screeny tych książek w Obrazek, MaxiS. :ok:
Jest to o wiele wygodniejsze aniżeli pobieranie załącznika którego dałem wcześniej.
Teraz można od razu podejrzeć w jakich miejscach się znajdują. Widzę, że masz je wszystkie i to w tym samym miejscu co ja.

Kto nowy i to czyta, niech przeczyta temat od początku i napisze coś, jak to u niego jest, a także dodatkowe informacje, jaką ma wersję Postala(sam AW czy AWP, jakieś mody dodatkowe), jaki poziom trudności, czy zaznaczony jest Enhanced Mode itp.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

03 lis 2010, 22:38

Wygląda na to że skrinów będzie jeszcze parę. Zanim odinstalowałem postala X zobaczyłem 2 nowe książki, jedna w Lower Paradise Cz.1 a druga w Bazie wojskowej (balkonik za torami na końcu mapki kiedy to ucieka się z opanowanej przez zombie bazy można ją znaleźć w tej ''zbrojowni'' czyli w miejscu o którym nawet nie wiedziałem [LOL?]). Oczywiście owych książek skrinów nie mam bo zapomniałem zrobić (IDIOTA! IDIOTA!) a teraz muszę pokombinować z miejsce na dysku by móc Postal X wepchnąć.


Obrazek
ODPOWIEDZ