Kontrowersja pełną gembą: George Carlin

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 gru 2008, 18:56

Witajcie,

Postanowiłem założyć ten temat, bo jak się nie mylę to Tiquill wspomniał, że lubicie kontrowersje.

George Carlin to naprawdę ku<cenzura>ko dobry komik, ateista i realista. Jeśli razi cię w oczy słowo "ku<cenzura>ko" to nie oglądaj tych filmików - Georgie nie bawi się w śliczne słowa i jak sądzi że coś należy pierpapier to powie że to należy pierpapier. Bez masła xD

Jego poglądy i metoda ich ekspresji jest bardzo kontrowersyjna, dlatego jeśli nie masz otwartego umysłu, nie oglądaj.

I jeszcze jedno - jeśli chcesz się wypowiedzieć na ten temat, musisz obejrzeć co najmniej dwa z tych siedmiu filmików. Stanowią one (wszystkie 7) jedną całość, jeden występ, ale zaczyna się bardzo... ostro, i niektórzy mogliby nabrać uprzedzeń, dlatego najpierw obejrzyj, potem komentuj.

A jak ci się spodoba, poszukaj na youtube "Religion is bullshit". Genialne.

[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]
[youtube][/youtube]


A teraz zła wiadomosć: George Carlin zmarł w czerwcu br. Miał 71 lat.

Lubimy kontrowersyjność, ale nie jesteśmy chamami. Przypominam: https://forum.postalsite.info/warnings.h ... serid=1281
Ostatnio zmieniony 01 gru 2008, 20:37 przez Max King, łącznie zmieniany 1 raz.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2008, 20:55

MastaDJMax, od początku swojej obecności nie możesz zgodzić się na punkt w regulaminie zabraniający wulgaryzmów. To treść twojej pierwszej sygnatury:
Forum o Postalu na którym nie można używać wulgaryzmów? To jest CHORE. Zrozumieć można zakaz wyzywania innych, ale żeby nie można było "ku**a" w wypowiedź wrzucić? Absurd. Czysty absurd. W Postalu 4 będziemy ścigać za to administrację tego forum ^^
Namawiałem cię, żebyś założył o tym temat. Nie zrobiłeś tego, więc tu się do tego odniosę. Masz już jednego warna za wulgaryzmy i nie chcę, abyś za taką głupotę wyleciał z tego forum.

W powyższym poście przyjąłeś zdanie, że do kontrowersyjnej treści adekwatne są wulgaryzmy. Lecz jest też coś takiego jak kultura słowa. Ona o nas świadczy. Mogę długo to wyjaśniać, ale przedstawię to łopatologicznie. Przepraszając innych użytkowników za poniższe wulgaryzmy. Sam przyjrzyj się poniższym słowom. Czy nie jest to żałosne i śmieszne? Kiedy próbujesz przenieść jakąś wartościową treść, a jednocześnie słoma z butów ci wyłazi? Powiem raz a dosadnie, aby więcej do tego nie wracać. A więc pora ubrać się w gumiaki i jazda:

[=usunięto, mam nadzieję, że skutek odniosło=]
Ostatnio zmieniony 03 gru 2008, 12:46 przez Tiquill, łącznie zmieniany 2 razy.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

01 gru 2008, 21:11

A czemu nie założysz nowego topicu, tylko mi tutaj off-top robisz? To jest temat o Carlinie a nie o chorych zasadach tego forum.

Żeby nie było: zgadzam się z tym co piszesz. Ale i tak ten topic założyłem żeby rozmawiać o św. p. Georgu Carlinie. Nie podoba ci się to go zamknij.

[ Komentarz dodany przez: Tiquill: 2008-12-01, 21:29 ]
No to żeby nie robić offtopa.
W dupie to mam, jak się administracji nie podobam to niech mnie zbanują >.<
Przede wszystkim zacznij podobać się sobie. Masz potencjał, masz szansę być tu kimś istotnym.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

11 sty 2015, 22:52

Średnio podobają mi się tacy ludzie jak Carlin. Niemniej trzeba przyznać, że nieźle wypadł jako postać drugoplanowa w filmach Kevina Smitha "Dogma" i "Jay i Cichy Bob kontratakują".
Umarł jako zagorzały ateista, ale czy był przez to szczęśliwy? Jeśli tak, to okej, jego sprawa.


I regret nothing
ODPOWIEDZ