Koniec świata?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Japonka93
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 23 lip 2011, 13:13

07 sie 2011, 10:02

Nie bądz taki stywny przeciesz można sobie nawet w takiej sytuacji troche pożartowac :P

A tak na poważnie na daną chwile przedzej bedzie "koniec swiata" z powodu krysysu USA, jak nie z tego powodu to banda nawiedzonych ludzi z sekt oraz telewizja doprowadzi do zamieszek:P


ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

07 sie 2011, 11:03

Mnie to trochę denerwuje jak gadamy o czymś poważnym i nagle ktoś żartować zaczyna...
Szczerze mówiąc...taki Zombie Day byłby bardziej efektowną opcją końca świata.
Bo ta biblijna to co? Pentagram na czole i każdy sru do dziury i do piekła. Nuda.
A takie zombie? Uczieczka z miasta, próba przebicia się przez olbrzymią grupę jęczących pachnących wątpliwą świeżością typów...I te rozwalone łby uzasadnione "obroną konieczną". Ach ^^.
A krach mi sie też nie widzi...ot będą zamieszki, wszystko upadnie i kit.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

07 sie 2011, 11:30

Ryuq666 pisze:A krach mi sie też nie widzi...ot będą zamieszki, wszystko upadnie i kit.
Jak braknie kasy to będzie KONIEC i tyle, nie da się inaczej tego ując, epidemie głodu, zamieszki, walki z wojskiem, obalanie rządów, apokalipsa.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

07 sie 2011, 12:01

Kasa zawsze będzie...zawsze można dodrukować :P
Dobra żart, wtedy nie mialo by to wartości. Ale wątpie żeby coś takiego w ogóle się wydarzyło


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

07 sie 2011, 12:27

Ryuq666 pisze:Kasa zawsze będzie...zawsze można dodrukować :P
Dobra żart, wtedy nie mialo by to wartości. Ale wątpie żeby coś takiego w ogóle się wydarzyło
OK to podam Ci inny przykład. Słuchaj, mieszkam sobie w Polsce, mam dowód polski itd. tak? Jestem Polakiem.

Kupuje broń w Rosji (nie jest trudno) jade do Moskwy, przeprowadzam zamach na jakiegoś wysokiego urzędnika (zapewne nieudany), poddaje się. Na przesłuchaniu mówię, że działałem dla rządu RP. Reakcja Rosjan? Skandal międzynarodowy? A może inwazja tak jak na Gruzję? Atak na państwo NATO? Hmm może nie koniec świata co niezła zadyma, chociaż dla Polaków mogło by się to skończyć źle. Nie wiem czy kacapy by się odważyły, no ale samolot odważyli się rozje*ać (pomóc mu się rozje*ać opcjonalnie jakbym kogoś uraził).


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

07 sie 2011, 14:55

O już widzę jakby NATO biegło z pomocą :d
No ale tak, zadyma by była


Awatar użytkownika
Japonka93
Miłośnik broni
Posty: 105
Rejestracja: 23 lip 2011, 13:13

07 sie 2011, 17:58

Ryuq666, gadamy o koncu swiata... mam takie pytanie czy ty liczysz na te np.zombi zeby byl bardziej efektywny? :bolek:

Zadyma byc bedzie w 2012 nie wazne czy mala czy duza ale bedzie. Z jakiegokolwiek powodu, chociazby dlatego ze braknie kasy lub przez te ciagle wpajanie ze ma byc koniec... zobaczycie bedzie sie dzialo :bolek:


ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

07 sie 2011, 18:13

Zadyma, która sama w sobie może być końcem świata, którego znamy. Ten zapowiadany chaos może być zarazem początkiem nowej ery, bowiem najsłabsze jednostki poprostu się wykruszą.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

07 sie 2011, 18:31

Ktoś wykrakał zamieszki, burda w londynie :d


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

07 sie 2011, 19:54

Ryuq666 pisze:Ktoś wykrakał zamieszki, burda w londynie :d
O_O od jutra rozpoczynam wróżenie z kondomów xD moja przepowiednia o zamieszkach się sprawdziła, tylko powód inny damn ale prawie xD


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

14 sie 2011, 19:03

Jeszcze przyjdzie czas na ludzkie mięso .


8=======D
Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

14 sie 2011, 19:18

Rycho3D pisze:Jeszcze przyjdzie czas na ludzkie mięso .
bla bla bla.... już się ogarnęli, nie wierzcie w takie rzeczy ludzie ;) Burdy były zawsze...


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Linka
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: 08 cze 2007, 21:53
Lokalizacja: Lublin

15 sie 2011, 20:21

Ekhm, ekhm.
To nie ShoutBox żeby pisać takie krótkie posty - piszcie dłużej i z sensem bo polecą warny i takie posty jak m.in. Rycho3D będą usuwane.


:krzypek:


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

15 sie 2011, 20:51

Linka pisze:Ekhm, ekhm.
To nie ShoutBox żeby pisać takie krótkie posty - piszcie dłużej i z sensem bo polecą warny i takie posty jak m.in. Rycho3D będą usuwane.


:krzypek:
Z tego co widzę to piszemy w miarę na temat, więc spamem to nie można nazwać.

Wracając do tematu:

Jeśli by brać pod uwagę burdy i nieporadność angielskich służb to koniec świata byłby dawno temu, już prędzej jakieś drobne konflikty mogą być ziarenkiem czegoś nowego, choć w przypadku wielkich mocarstw też to nic nie zmieni, są ludzie, którzy dbają o to, aby ten świat istniał (zarabiając przy tym kupę szmalu).


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

16 sie 2011, 02:34

Pablo Abruzzi pisze:O_O od jutra rozpoczynam wróżenie z kondomów xD moja przepowiednia o zamieszkach się sprawdziła, tylko powód inny damn ale prawie xD
Pablo Abruzzi pisze:Z tego co widzę to piszemy w miarę na temat, więc spamem to nie można nazwać.
Nieee, gdzie tam 8-)
Pablo Abruzzi pisze:Jeśli by brać pod uwagę burdy i nieporadność angielskich służb to koniec świata byłby dawno temu
Raczej koniec Anglii, w której zapanowała by tak modna tam anarchia, zwierzątka zaczęłyby się wzajemnie mordować, a następnie wkroczyłyby "służby pokojowe" i wystrzelały co agresywniejszych. 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
ODPOWIEDZ