Kolorowe awatary i flagi

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

21 lip 2015, 01:17

Jezu jak mnie to dziś zirytowały. Po prostu gdy widzę te wszystkie awatary to mam ochotę je wziąć,
wydrukować. Wrzucić wszystkie na stos i spalić. Mógłbym jeszcze skakać w okół ogniska i śpiewać
odę do radości. Nie mówię o tęczowych awatarach. Nie uważam ich za złe. Może niektórych mogą one
irytować, ale przecież to awatary kogoś innego. Co mi przeszkadza, że ma taki a nie inny obrazek?
Nie warto się czepiać. Gdyby ktoś nie wiedział, jest teraz taka moda ustawiania awatarów w kolorze tęczy
co ma symbolizować poparcie dla związków homoseksualnych. Nie ustawiłem takiego awataru, dlatego, że swój mam w kolorze czarnobiałym i by mi nie pasowało, aczkolwiek popieram i cieszę się, że społeczeństwo także.
Ale oczywiście pojawili się ci, którym to jednak nie pasuje. Znaczy oglądają ze śliną w ustach lesbijki
i cieszą się widząc całującą się parę na ulicy, ale gdy robią to chłopi to już nie. Ale nie mówię nawet
o popieraniu czy też nie. Jeśli nie popierają to niech chociaż tolerują. Toleracja to synonim na - znoszenie.
Ale te flagi Polski. Dlaczego flaga Polski ma symbolizwać sprzeciw przeciwko gejom?
Nie rozumiem. Za to podoba mi się inna moda. Nastawienie sobie flagi jakiegoś innego państwa.
Rosji. Związku Radzieckiego. Prlu. Też sobie ustawię, jeśli mi się mój awatar znudzi
A co wy sądzicie o tej sprawie?


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

21 lip 2015, 01:54

Miej wyje**ne - zaoszczędzi Ci to nerwów. Ale co sobie pomyślisz o takich ludziach, to Twoje ;)


Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

21 lip 2015, 01:59

mnie by tęczowe avy tez wk*rwiały
może i jestem tolerancyjne, ale nie muszę o tym każdemu mówić


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

21 lip 2015, 16:38

Tardis pisze:lesbijki
Dziewczyny (kobiety) mają ogólnie w tych sprawach łatwiej, bo już się chyba tak przyjęło, że dziewczyny się czasami całują (czy to dla jaj, czy nwm. "uczą się całować"), i raczej mało komu to przeszkadza. A niektórzy też mówią, że kobitki są z natury w większości bi. ;)
Faceci mają już z tym ciężej, bo powszechnie się przyjęło, że zachowania nieetyczne w ich przypadku (posunięcie się do homoseksualizmu), powodują spadek ich poczucia męskości i odrzucenie przez społeczeństwo (w tym głównie innych samców), wyzywając ich od "pedałów", "gejów" i innych takich.
Tardis pisze:Ale te flagi Polski. Dlaczego flaga Polski ma symbolizwać sprzeciw przeciwko gejom?
Co? Ustawianie flag Polski na profilowym to nie jest sprzeciw przeciwko homoseksualizmowi! Czemu każdy to tak propaguje??
To jest inna akcja z tym (jak masz fb to sobie poszukaj wydarzenia z tym związanego) - popieranie Polskości, czy jakoś tak. A to, że oba te wydarzenia się zetknęły jak by ze sobą w czasie to uznano to za sprzeciw jednego przeciw drugiemu.
Czekaj, chyba to chodziło o pamięć dla Powstania Warszawskiego, te Polskie flagi na profilowe.
Tardis pisze:Nie mówię o tęczowych awatarach. Nie uważam ich za złe. Może niektórych mogą one
irytować, ale przecież to awatary kogoś innego. Co mi przeszkadza, że ma taki a nie inny obrazek?
Obrazek
Tardis pisze:Gdyby ktoś nie wiedział, jest teraz taka moda ustawiania awatarów w kolorze tęczy
co ma symbolizować poparcie dla związków homoseksualnych.
To nie jest moda, tylko krzyczenie kilku procent społecznej mniejszości, która chce mieć jakiekolwiek prawa.
Tardis pisze:aczkolwiek popieram i cieszę się, że społeczeństwo także.
Społeczeństwo? Popiera to tylko kilku marnych krzykaczy. W porównaniu z tymi, którzy nie popierają, to jest praktycznie nic.
Tardis pisze:Ale nie mówię nawet
o popieraniu czy też nie. Jeśli nie popierają to niech chociaż tolerują.
Gdyby każdy zaczął tak wszystko nie tyle popierać, co "tolerować", to świat wyjebał by się do góry nogami. Jako, że jesteśmy ludźmi - istotami myślącymi ponad inne gatunki - powinniśmy odróżniać, co jest etycznie poprawne, a co już skrzywieniem w myśleniu.

Pewnie już się domyśleliście, że jestem przeciw homo-pedaleniu.
Jedynie toleruję po części lesbijki, ale to tylko wtedy, gdy się z tym jakoś specjalnie publicznie nie obnoszą. A jak i lesby i geje chcą np. mieć dziecko to niech sobie sami zrobią. Skoro wiadomo, że to z góry niemożliwe to logicznym jest, że taki związek jest patologiczny. Tym bardziej rodzina np. z 2 ojcami, czy matkami - dziecko będzie miało przejebane w przyszłości, czy to będzie tępiony w szkole, czy będzie "cipką" (mając 2 matki) albo "pedałem" (mając 2 ojców).

Obrazek
Tardis pisze:Nie ustawiłem takiego awataru, dlatego, że swój mam w kolorze czarnobiałym i by mi nie pasowało
Serio Tardis, Ty też?
Tardis pisze:Dlaczego flaga Polski ma symbolizwać sprzeciw przeciwko gejom?
To nie ma nic wspólnego z ustawianiem tęczy na avatarach (o czym nie wie pewnie większość ludzi, którzy to ustawiają). Ale odpowiadając na pytanie - Polska nigdy nie popierała homo, aż do czasu postawienia tęczy w Warszawie, gdzie homosie się ucieszyli, że dostali kawałek podłogi, przy czym to było chyba głównie postanowienie Unii Europejskiej. W sumie nadal 99% polaków tego nadal nie popiera.

Taki tam długi, kontrowersyjny post. :3


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

21 lip 2015, 19:56

Co do avatarów czy flag - czyjeś avatary w internecie guzik mnie obchodzą. Nawet jeśli niespecjalnie mi się czyjś podoba, to olewam to - w końcu to tylko avatar, nic więcej. ;)

Flagi również mi nie przeszkadzają, jak ktoś chce to może sobie wieszać flagę na chałupie, czy umieszczać na profilu FB. Drażni mnie jedynie, jak polscy kibice podczas jakichś wydarzeń sportowych mazają na flagach nazwy swoich wiosek, no kogo to kurwa obchodzi, że Zdzisiek i Gienia są z Pipidówy Dolnej czy Zadupiowa Górnego? Pewnie ich krewnych którzy ich oglądają w TV i nikogo więcej. Jak dla mnie to mogliby za to wlepiać surowe mandaty. W innych państwach nie mazają po flagach, a przynajmniej nie w takiej częstotliwości jak u nas.

Teraz geje i lesbijki - lesbijki nie znam osobiście żadnej, więc raczej mi one nie przeszkadzają, z jednym gejem pracuję niemal codziennie (brat szefa, 48 lat, jego "chłopak" ma lat 70 (!) ), jest w porządku i jest całkowitym przeciwieństwem typowego wyobrażenia pedała - chudy jak szkielet, brzydki jak noc, ubiera się jak wiochmen i wali od niego wódą. Ale ogólnie nic do niego nie mam.

Ogólnie homoseksualiści nie przeszkadzają mi, jak chcą to niech spotykają się sobie w swoim gronie, niech walą się w dupala w swoich suterenach, guzik mi do tego.
Natomiast jestem przeciwny całowaniu się homosiów w miejscach publicznych. Powiem więcej - jestem przeciwny w ogóle całowaniu się i mizianiu ludzi w miejscach publicznych, nieważne czy ktoś jest homo czy hetero. Są od tego inne miejsca. :P
Jestem też przeciwny manifestacjom homoseksualistów. Skoro homoseksualizm to coś normalnego, to po co to za każdym razem podkreślać? Hetero nie robią manifestacji ku podkreśleniu swej heteroseksualności. ;)

Podsumowując - toleruję homo, transów i innych sodomitów (osądzi ich siła wyższa po śmierci), dopóki ich odmienność nie służy im dla celów zarobkowych (Jacyków i inni projektanci), politycznych (Grodzka, Biedroń) czy po prostu zyskaniu rozgłosu (Rafalala).

Aha, i jeszcze jedno - w zdecydowanej większości przypadków (powiedzmy 99%) jestem przeciwny adopcji dzieci przez gejów i lesbijki. No chyba, że nie ma innego wyjścia, ale są w końcu rodziny zastępcze, domy dziecka i inne instytucje.
Ostatnio zmieniony 21 lip 2015, 19:59 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

21 lip 2015, 20:01

Mój awatar mówi za siebie.
Ogólnie nie lubię jak jest kolorowo. Forum to nie domek Barbie.
Lubię czytać jak mam czarno na białym.


8=======D
ODPOWIEDZ