Kapitan Pazur

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

11 lip 2010, 18:18

Kapitan Pazur:
Platformowa gra zręcznościowa z kocim piratem, Kapitanem Pazurem, w roli głównej. Kapitan Pazur niepodzielnie panujący nad wodami Siedmiu Mórz to największy pirat Królestwa Zwierząt. Za jego głowę król wyznaczył nagrodę miliona złotych monet, przez co każdy łowca nagród i urzędnik miejski poszukiwał nieuchwytnego Kapitana Pazura, jednak nikomu się to nie udało. Dopiero pozbawiony skrupułów pies, kapitan La Rauxe, zatopił statek Pazura i uwięził go w lochach. Tam koci kapitan dowiaduje się o Amulecie Dziewięciu Istnień, mistycznym artefakcie który, według legendy, obdarza swojego właściciela niemalże wiecznym życiem. Pazur ucieka ze swej więziennej celi, aby rozpocząć poszukiwania brakujących klejnotów Amuletu Dziewięciu Istnień.

Muszę szczerze powiedzieć,że ta gra jest bardzo trudna i nieźle wciągająca.Gdy byłem mały to strasznie lubiłem w to grać.Polecam tą grę wszystkim miłośnikom platformówek.Poniżej jest gameplay z tej wyśmienitej gry.


[youtube][/youtube].[/youtube]


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

16 lip 2010, 00:20

Grałem jak miałem 11 lat... bodajże o ile dobrze pamiętam nie mogłem przejść bagien.


ODPOWIEDZ