Kane & Lynch Dead M(e/a)n

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

13 sie 2009, 17:44

Kane & Lynch Dead M(e/a)n*
Obrazek

Twórcami są I/O Interactive znani z serii gier Hitman.
Kane & Lynch opowiada o 2 przestępcach skazanych na śmierć , którym udaję się zbiec tuż przed śmiercią.
Sam gry całej jeszcze nie przeszedłem, ale już wiem, że jest świetna (przeszedłem parę poziomów)
Gra ma ładną grafikę, ciekawe tryby taktyczne , całkiem sporo fajnych pukawek (w tym p90 i magnum :mniam:) Kane to typowy najemnik który przysporzył sobie sporo kłopotów, a konkretnie podczas okradania banku zostawił swoich kumpli i zwiał z kasą. Po ucieczce z więzienia "kumple" zabrali Kane i Lyncha (siedzieli w 1 celi nic więcej ich nie łączy) i zaproponowali układ " nie do odrzucenia" Musimy odzyskać łup i oddać seven (dawny kumpel) albo nasza rodzina zginie. Lynch to taki psychopata . Ma ze sobą zawsze tabletki na uspokojenie lecz jak ich zabraknie, zacznie strzelać do wszystkiego co się rusza, bez wyjątku. W grze kierujemy tylko Kene (Choć potem może się to zmienić) który nie zdążył nawet poznać swojej córki.
Więcej nie będę pisać bo jeszcze coś zaspojleruję i będzie źle ;> Recenzje przecież zawsze możecie zobaczyć w internecie. Gra posiada też fajny multiplayer (okradanie banków!) Polega to na tym ,że kilka graczy zostaję Niebieskimi stróżami prawa i próbują powstrzymać 2 połowę graczy od okradnięcia banku. Możliwa jest też zdrada. Możesz sam zwiać z łupem zostawiając kumpli. Tylko trzeba wyczuć odpowiedni moment kiedy to zrobić ,
Gra korzysta z GFWL ale w grze nie wiele to przeszkadza.

Zapraszam do gry w multi ( mam nazwę DaredDamn)

*Występuję w wielu formach nie wiedzieć czemu ;p


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

13 sie 2009, 20:53

Wg. mnie powinno być Dead Man, ale co tam. Sam słyszałem o grze niewiele mam nadzieję, że kiedy ją skończysz pokusisz się o dłuższą reckę :P


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

14 sie 2009, 11:50

Zapomniałem wspomnieć, że w Media markt można ją kupić za 19,90 w SuperSeller :)


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

14 sie 2009, 12:00

Punisher pisze:Wg. mnie powinno być Dead Man
To nie ma znaczenia, obie formy są poprawne. Nazwa gry to Kane & Lynch: Dead Men.

Nie grałem, ale bardzo mi się podoba, tym bardziej, że jest to produkcja twórców Hitmana.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

14 sie 2009, 12:19

ciuciu pisze:Zapomniałem wspomnieć, że w Media markt można ją kupić za 19,90 w SuperSeller :)
Żartujesz !? Dopiero była za 99zł ! jutro jadę do Tesco jeśli będzie, kupię na pewno !!!


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

17 sie 2009, 15:42

Jest jakaś promocja w MM 60% taniej, w Empiku widziałem też za 2 dyszki więc nie wykluczone, że w Tesco też będzie :P


ODPOWIEDZ