Znaleziono 9 wyników

autor: ka0099
08 cze 2013, 16:24
Forum: DevZone
Temat: forum.slender-game.pl potrzebuje dwóch moderatorów.
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 12217

To forum jest głównie dla użytkowników, żeby oni coś napisali, ale ja też od czasu do czasu coś napiszę.
autor: ka0099
08 cze 2013, 16:00
Forum: DevZone
Temat: forum.slender-game.pl potrzebuje dwóch moderatorów.
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 12217

The Iceman pisze:Nie rozumiem. Moderator ma nieodpłatnie tracić swój czas i jeszcze za to płacić? Żenua.
Zauważ, że każde forum stopniowo się rozwija, a w ogóle to na jakim forum są tylko dwie osoby które zarządzają? Co to za wielki problem, żeby wejść raz, może dwa razy na dzień.
autor: ka0099
08 cze 2013, 15:23
Forum: DevZone
Temat: forum.slender-game.pl potrzebuje dwóch moderatorów.
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 12217

Co do tych składek, to cały zespół się składa, nie tylko jedna osoba. Na waszym forum też pewnie zespół się składa na utrzymanie strony, albo macie to gdzieś i za jakiś czas zwiniecie interes. ;)
autor: ka0099
07 cze 2013, 21:19
Forum: DevZone
Temat: forum.slender-game.pl potrzebuje dwóch moderatorów.
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 12217

Przecież wasze forum jest puste. Po co wam, na chwilę obecną, moderator? To jest okazja dla tych, którzy po prostu chcą być globalnym moderatorem. My chcemy tylko powiększyć zespół o kolejne dwie osoby. Bo zdarza się, że zarejestruje się jakaś osoba i będzie promowała jakieś produkty, często pisząc...
autor: ka0099
07 cze 2013, 20:46
Forum: DevZone
Temat: Slender Cmentarz projekt gry
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8119

To się nie wiąże z tym tematem, którego przed chwilą napisałem (sprawy prywatne).

Po prostu częste crashe programu unity i inne problemy, dlatego musieliśmy anulować tworzenie gry.
autor: ka0099
07 cze 2013, 20:38
Forum: DevZone
Temat: forum.slender-game.pl potrzebuje dwóch moderatorów.
Odpowiedzi: 16
Odsłony: 12217

forum.slender-game.pl potrzebuje dwóch moderatorów.

Poszukujemy dwóch nowych moderatorów globalnych na forum.slender-game.pl Nowo przyjęty moderator globalny będzie na początek przyjęty na próbę, która będzie trwała 7 dni. Dodatkowo nowy moderator globalny otrzyma od nas własny adres e-mail np. twojanazwa@slender-game.pl Ten adres będzie służyć tylko...
autor: ka0099
07 cze 2013, 20:27
Forum: DevZone
Temat: Slender Cmentarz projekt gry
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8119

Serdecznie przepraszamy, ale z powodów technicznych i wyrzucenie jednego członka grupy z powodu nie spełniania obowiązków moderatora forum przerwaliśmy prace nad grą. Przepraszamy. :( :/ Dodałem zdjęcia z naszego niedoszłego projektu gry (szkice mapy). https://www.iv.pl/images/93004784855799027751_t...
autor: ka0099
08 kwie 2013, 07:33
Forum: DevZone
Temat: Slender Cmentarz projekt gry
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8119

Slender Cmentarz projekt gry

Od razu mówię, że ja jestem na stronie slender-game administratorem, żeby nie było wątpliwości. A co do mojej nazwy użytkownika na slender-game to mniejsza o to. Ja nie mam takiej możliwości, że pod nickiem napiszę sobie administrator. A przy dodawaniu informacji kto stworzył grę, to pewnie napiszę,...
autor: ka0099
07 kwie 2013, 23:07
Forum: DevZone
Temat: Slender Cmentarz projekt gry
Odpowiedzi: 11
Odsłony: 8119

Slender Cmentarz projekt gry

Witam. więcej info na temat projektu gry Napiszcie co o tym sądzicie. Będę informował o dalszych postępach w produkcji i dodam screeny z gry. Na chwilę obecną mam szkic poziomu, niedokończonego Slender Mana i zrobiony kawałek poziomu. Nie gwarantuję, że gra szybko powstanie. Nie mam za dużo wolnego ...