Je suis Charlie

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

08 sty 2015, 19:36

Je suis Charlie

Co sądzicie o tej aferze związanej z zamachem na redakcję?

Dla mnie Muzumałnie są źli oczywiście, ale nie obwiniajmy tych, któży niczego nie
zrobili.


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

08 sty 2015, 20:06

Tardis pisze:Co sądzicie o tej aferze związanej z zamachem na redakcję?

Dla mnie Muzumałnie są źli oczywiście, ale nie obwiniajmy tych, któży niczego nie
zrobili.
Takie zamachy utwierdzają mnie tylko w przekonaniu że islam nie jest bynajmniej religią pokoju oraz że większość muzułmanów przez indoktrynację religijną staje się bezdusznymi, pozbawionymi poczucia humoru i rozsądnej oceny sytuacji nawiedzonymi fanatykami. Takim raczej już nic nie pomoże.

Są oczywiście wyjątki, ostatnio czytałem w Angorze o 14latku, który był indoktrynowany w Państwie Islamskim, ale zachował resztki rozsądku i człowieczeństwa, chcąc się uwolnić poprosił dowódców by mu dali pas szahida (pas z ładunkiem wybuchowym) i nakłamał im, że idzie wysadzić się w szyickim meczecie. Przed bramą poddał się jednak strażnikom. Dla takich jest jeszcze nadzieja (może dlatego że młody i nie był indoktrynowany od dzieciństwa jak inni).

Co do muzułmanów w Europie Zachodniej rada jest chyba tylko jedna. Zmusić do zmiany wiary albo kazać im wypierdalać do swoich ojczystych krajów. W Japonii tak robią i jak widać problemów z nimi tam nie mają. Niestety, próbowano wobec nich chyba wszystkiego i jak widać po dobroci nie chcą się asymilować w społeczeństwie, więc skoro tak, to nie ma dla nich tu miejsca. Niech się wysadzają u siebie. Amen.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

09 sty 2015, 00:14

A co mają oni ze sobą zrobić, jak ciągle zagrażają im w ich krajach ci nawiedzeni muzułmanie?


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 sty 2015, 00:34

Loc pisze:A co mają oni ze sobą zrobić, jak ciągle zagrażają im w ich krajach ci nawiedzeni muzułmanie?
Masz na myśli islamskich imigrantów? Niemcy potrzebowali siły roboczej w latach 60tych, więc sprowadzili z Turcji masę imigrantów muzułmanów. I tacy imigranci są ok. Pracujący, przestrzegający prawa danego kraju, porządni i wyzbyci nienawiści do niewiernych. Bo to imigrant ma się dostosować do danego kraju, a nie to państwo do nich. Inaczej mamy do czynienia z chorą sytuacją i poprawnością polityczną (co za ohydne słowo). Jakoś Polacy czy Litwini jeżdżą na Zachód by pracować i zarabiać pieniądze, a nie afiszować się ze swoją chorą religią i wysadzać się w powietrze.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

09 sty 2015, 00:44

Ekstremiści będą zawsze i wszędzie i są mniejszością. Co powiesz na to? Nasi w Anglii. Czarne owce są wszędzie, czemu nie u muzułmanów?
https://www.dailymail.co.uk/news/article ... uries.html
https://www.dailymail.co.uk/news/article ... orted.html
https://www.dailyrecord.co.uk/news/scott ... ng-1762451

Co chwilę coś odpierdzielamy w Anglii. Nie cieszymy się tam dobrą reputacją. Ale nikt nie chce podejmować radykalnych środków.

Popatrz na to tak: we Francji masz kilka milionów muzułmanów. Większe odpały są, co nie wiem, kilka miesięcy? I ile osób bierze w nich udział? Kilka? Nie więcej jak 10 w jednym wydarzeniu. 90% tych ataków ma podłoże religijne, pozostałe 10 to może być typowy objaw biedy lub zwyczajnego narąbania umysłowego.
Ostatnio zmieniony 09 sty 2015, 00:45 przez Loc, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

09 sty 2015, 01:06

Chodziło mi bardziej o dostosowywanie prawa pod imigrantów. Zobacz na ile im się pozwala. Mogą stawiać meczety gdzie chcą, ale zwykli miejscowi obywatele już nie mogą postawić jakiegoś budynku gdzie zechcą bo to zaraz obraża ich uczucia religijne. Podobnie z bajkami, czasopismami satyrycznymi czy filmami. Nie wolno w nich obrażać muzułmanów, podczas gdy oni (nie tylko oni, Żydzi też) mogą obrażać chrześcijan i grozić im śmiercią. Europa jest zbyt uległa wobec nich.

Co do Polaków to owszem rozrabiamy, ale u nas też obcokrajowcy tak robią np. Cyganie, Czeczeni czy choćby pijani rzygający Angole w Krakowie. Anglicy bardziej się nas czepiają, bo na muzułmanów nie będą narzekać gdyż się ich boją. Podobna sytuacja jest w Holandii. Na Polaków jadą ile wlezie a na muslimów tupnąć się boją.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

10 sty 2015, 02:29

Anonymous odpowiadają na zamach:


https://tny.cz/0d037ca3

Pewnie będzie coś pokroju Projekt Chanologia. Trochę poszczekają, trochę postraszą, ale gówno zrobią.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2015, 02:34 przez Loc, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

10 sty 2015, 12:54

Usuną im portale społecznościowe w ramach zemsty za zabicie ludzi /; (Wstaw emotkę łapiącą się za czoło )
Nie lepiej byłoby shakować im konta bankowe, a pieniądze przelać na konto poszkodowanych?
Naprawdę w ramach odwetu za odebranie ludzkiego żyica, usuną im fejsa?


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 sty 2015, 15:06

Ja tam nigdy w tych Anonymousów zbytnio nie wierzyłem. Jak narazie z ich działań nic konkretnego nie wyszło.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

10 sty 2015, 16:13

Przecież tych prawdziwych anonymous wsadzili do więzień [gdzieś o tym pisali, nawet niebezpiecznik chyba] bodajże.

Ja tam sram na nich, wojownicy wolności za dwa złote. Znów podmienią index na stronie rządu czy innego gówna - tak jakby ktokolwiek na nią wchodził xD
Co te hakusy mogą zrobić z armią uzbrojoną w Kałachy, no co. Co najwyżej ograniczą minimalnie dostęp do informacji o nich, aż w końcu będą sie pojawiać na ulicach i skandować do większej liczby ludzi swoje przesłania przez co zacznie ich być zwyczajnie więcej, więcej ludzi usłyszy i tylko gorzej będzie.
Dzienis pisze:Ja tam nigdy w tych Anonymousów zbytnio nie wierzyłem. Jak narazie z ich działań nic konkretnego nie wyszło.
"Zniszczyli" stronę pedofilską na torze - na dwa dni. Potem ruch na niej był 10 krotnie większy. Cóż za osiągnięcie xD A no i jeszcze afera z ACTA gdzie jedynie sie przydali do nagłośnienia sprawy ale nic z tym tak na prawdę też nie zrobili.
Ostatnio zmieniony 10 sty 2015, 16:16 przez Ryuq, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 sty 2015, 16:30

Ryuq pisze:"Zniszczyli" stronę pedofilską na torze - na dwa dni. Potem ruch na niej był 10 krotnie większy. Cóż za osiągnięcie xD A no i jeszcze afera z ACTA gdzie jedynie sie przydali do nagłośnienia sprawy ale nic z tym tak na prawdę też nie zrobili.
Dodałbym jeszcze WikiLeaks, parę dni było o tym głośno, ale też nic z tego konkretnego nie wyszło. Trochę szumu było i ucichło, jak zwykle.
Ryuq pisze:Przecież tych prawdziwych anonymous wsadzili do więzień [gdzieś o tym pisali, nawet niebezpiecznik chyba] bodajże.
Tych lepszych może zatrudniono do rządowych systemów informatycznych. Nie zdziwiłbym się.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

10 sty 2015, 18:18

Dzienis pisze:
Ryuq pisze:"Zniszczyli" stronę pedofilską na torze - na dwa dni. Potem ruch na niej był 10 krotnie większy. Cóż za osiągnięcie xD A no i jeszcze afera z ACTA gdzie jedynie sie przydali do nagłośnienia sprawy ale nic z tym tak na prawdę też nie zrobili.
Dodałbym jeszcze WikiLeaks, parę dni było o tym głośno, ale też nic z tego konkretnego nie wyszło. Trochę szumu było i ucichło, jak zwykle.
Ryuq pisze:Przecież tych prawdziwych anonymous wsadzili do więzień [gdzieś o tym pisali, nawet niebezpiecznik chyba] bodajże.
Tych lepszych może zatrudniono do rządowych systemów informatycznych. Nie zdziwiłbym się.
Akurat WikiLeaks dużo zdziałało.
A po prawdzie, dzięki anonimowym nie ma acta w Polsce.
Cośtam zdziałali. Naprawdę, ale nie wiem czy tutaj się do czegoś przydadzą
Choć mimo wszystko robią co mogą, jak mogą *** to zrobią *** ale to i tak lepsze
niżeli siedzenie na forum i gadanie o tym ,,jak to źle jest i powinni się tym zająć'' nie robiąc
nic by się tym zająć


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

10 sty 2015, 18:56

Tardis pisze:A po prawdzie, dzięki anonimowym nie ma acta w Polsce.
ACTA i tak będzie, tylko że wprowadzą je małymi kroczkami, bez takiego szumu jak wtedy.
Tardis pisze:Cośtam zdziałali. Naprawdę, ale nie wiem czy tutaj się do czegoś przydadzą
Choć mimo wszystko robią co mogą, jak mogą
Może i zdziałali, ja w sumie do nich nic nie mam, ale za dużo się przechwalają jacy to z nich bojownicy o wolność. Trochę nieproporcjonalnie do efektów.
Tardis pisze: ale to i tak lepsze
niżeli siedzenie na forum i gadanie o tym ,,jak to źle jest i powinni się tym zająć'' nie robiąc
nic by się tym zająć
Niby kto tu tak pisze? To już Anonymous są tacy święci, że nic nie wolno na nich powiedzieć, bo oni walczą o wolność słowa, a ty jesteś kmiotem żrącym chipsy przed komputerem, który tylko mądrzyć się umie i nic poza tym?


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

11 sty 2015, 12:53

Drogi Dzienisie. To była ironia.

Co sądzicie o tej akcji wypisywania wszędzie Je suis Charlie?
Ja bardzo chętnie kupiłbym sobie taką koszulkę i poszedł w niej do szkoły.
Wiem, że to nic nie da, ale przynajmniej inni ludzie zobaczą, że kogokolwiek to interesuje.

Ktoś z was podał tu info, jakoby obrzucono meczet granatmi.
Nie wiem kto to. Mógłby ktoś powiedzieć gdzie doszło do tego wypadku?
Z góry dzięki


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

11 sty 2015, 14:09

Bude z kebabem też zniszczyli. Co już jest głupotą bo arab swoje robił, pracował i kasa do państwa szła normalnie - i takich ludzi szanuje, po co im krzywdę robić? Pracują legalnie, płacą podatki, co komu wini taki człowiek.

Ogólnie to zaatakowano 3 obiekty "muzułmańskie". W Le Mans wrzucono trzy granaty do meczetu w (bodajże) Port La-Nouvelle ostrzelali sale modlitewną a w barze z Kebabem przy meczecie "doszło do wybuchu"


ODPOWIEDZ