Jakiego wymarzyliście sobie ostatniego bosa w Postalu III

Zapowiedzi i spekulacje dotyczące trzeciej części gry.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
mrv
Miłośnik broni
Posty: 102
Rejestracja: 30 lip 2008, 00:27
Lokalizacja: Internet :)

10 lut 2010, 23:41

Ja jednak pozostanę przy swoim scenariuszu na finalną walkę, który już mniej więcej opisałem. Dlaczego? Bo byłoby to coś innego. Boss byłby szybszy, silniejszy. My musimy go rozwalić sprytem, nie szybkością. W żadnym znanym shooterze nie ma tego typu przeciwnika na koniec. Najczęściej boss jest silniejszy, wytrzymalszy i wolniejszy.

Jednak jeśli byłoby to bardziej atrakcyjne, to chętnie ujrzałbym Kolesia w egzoszkielecie jako tajnym, skradzionym z bazy wojskowej projekcie. Już na samą myśl o tym pojawia mi się uśmiech na twarzy :D To mogłoby być coś. I ten tekst Kolesia, kiedy już jest w posiadaniu tego cacka.
Mi jednak wystarczyłby karabin pulsacyjny zdobyty w bazie wojskowej, na przykład taki jak w nowym Turoku. To byłby odjazd :D
Zobaczcie sami (0:25 i 0:38-0:50):
[youtube][/youtube]

A co do egzoszkieletu. Niby jak mógłby być on napędzany plazmą? Zrobienie małego tokamaku jest możliwe, lecz wykorzystanie z tego energii już nie. To byłaby przesada. W sumie zasilanie zostawmy w spokoju.
Czy byłaby w czymś takim miło widziana jakaś fajna broń? Jak myślicie?
Według mnie fajny byłby duży karabin, albo shotgun dopasowany do rozmiarów egzoszkieletu. A jak już boss rozwaliłby nam sprzęcik (też ma swoją wytrzymałość - taka moja koncepcja), to wtedy wyskakujemy i z karabinkiem pulsacyjnym, no i tu chętnie widziałbym moją wersję z umiejętnym chowaniem lub krążeniem wokół jakichś kontenerów, czy czegoś tam innego. Tylko zakładając, że boss byłby szybszy, to trzeba byłoby jechać na jakichś dopalaczach typu kotnik (strzykawa w dłoń... :D ).


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

11 lut 2010, 16:30

mrv pisze:Niby jak mógłby być on napędzany plazmą?
Naukowcy pracują nad wirówkami do plazmy. Jedna czy dwie już istnieją. Takie coś jest możliwe. Na razie tylko w teorii.
mrv pisze:Według mnie fajny byłby duży karabin, albo shotgun dopasowany do rozmiarów egzoszkieletu.
Może napędowy karabin (Gatling) pulsacyjny na plazmę? Ten z filmu nie ma zbyt dużej szybkostrzelności. Z broni indywidualnej - może miecz świetlny?


Obrazek
Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

13 lut 2010, 19:30

Boss w postalu 3??? Myśle że to będzie jakiś Demon z jego snu


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

14 lut 2010, 22:14

pajdus pisze:Boss w postalu 3??? Myśle że to będzie jakiś Demon z jego snu
Chciałbym się dowiedzieć o tym nieco, więcej, bo faktycznie sny Kolesia mogą być ciekawe :D


Awatar użytkownika
PhoenixCross
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2010, 22:34

14 lut 2010, 22:41

Na początek - witam. Koniec początku :D
Tak czytam cały ten temat i parę ciekawych pomysłów wpadło mi do oka. Moim zdaniem raczej nie ujrzymy już podobnego bossa, jak w Apocalypse Weekend. Zauważcie, że Apocalypse Weekend znacznie różnił się od zwykłego 'Postala do kwadratu'. Tam było coś w rodzaju 'misji', zrób to, i tamto, uratuj Champa i tak dalej. W dalszych częściach mało prawdopodobne, żebyśmy się z tym ponownie spotkali, no chyba że do następnych części również zostaną dorobione takie same dodatki, jak AW.
... jeśli już tak ma być, to widzę żonę Kolesia w formie zombie pragnącej zemścić się za niedostarczone ciasto.


Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

19 lut 2010, 13:26

Jego żona w formie zombie??? (to by było jak w left 4 death 2).
A za niedostarczone ciasteczko to by byłó troche głupie.Lepszym Bossem byli by ci protestanci z poniedziałku z p2. :) :rifle:


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

19 lut 2010, 13:46

Protestanci z poniedziałku... ale w pewnym sensie zmutowani po wybuchu Paradise. A gdyby to nie byli tyko protestanci, a wszyscy znienawidzeni... protestanci od książek, gier, dostawcy, wsióry i rzeźnicy, a jakby podejść do tego z fantazją to na czele tej "armii" mogłaby stać żona kolesia z ogromnym wałkiem do ciasta :D (gdzieś to już było wcześniej)


Awatar użytkownika
mrv
Miłośnik broni
Posty: 102
Rejestracja: 30 lip 2008, 00:27
Lokalizacja: Internet :)

19 lut 2010, 16:39

Jakby mi coś takiego wyskoczyło na koniec to bym się tak roześmiał, że nie zdążyłbym nawet zacząć walczyć, bo już by mnie zabili. :bolek:
Co to za pomysły? To byłoby coś w stylu Mike'a J, a tego chyba nie chcemy ;>


Awatar użytkownika
Darnok15
Seryjny zabójca
Posty: 261
Rejestracja: 26 sty 2010, 11:30

19 lut 2010, 16:40

sowbowtór kolesia z latającymi głowami garego wokoło :D


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

19 lut 2010, 17:20

Co to za pomysły? To byłoby coś w stylu Mike'a J, a tego chyba nie chcemy ;>
Od kiedy zobaczyłem latające serduszka (granat miłości? :P), w P3 spodziewam się wszystkiego...


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

19 lut 2010, 17:28

mrv pisze:Co to za pomysły?
Nawiązałam do tego co napisał pajdus
zk446 pisze:sowbowtór kolesia z latającymi głowami garego wokoło
:bolek: To już byłoby identycznie zrobione jak Mike J (nieee tylko nie to!)

Ostatecznie po przeczytaniu całego tematu uważam, że w trójce nie powinno być żadnych bossów (o ile ta gra w ogóle wyjdzie) jakieś ciekawe zakończenie, brutalne z ODROBINĄ humoru.


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

19 lut 2010, 18:17

Oto i ostatni boss. Będzie rzucał w gracza nagrodami nobla (przywołując jednocześnie wojsko), powalał podmuchem wywołanym uszami i ogłuszał okrzykiem "Yes we can!" 8-)
Obrazek


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
mrv
Miłośnik broni
Posty: 102
Rejestracja: 30 lip 2008, 00:27
Lokalizacja: Internet :)

19 lut 2010, 19:07

Ahahaha. Dobre.
W sumie nie wiem, czy powinien być jakiś boss. A jeśli tak, to mój scenariusz najbardziej mi odpowiada :lol:


Awatar użytkownika
prawdziwy 666
Master of Dead & Hell
Master of Dead & Hell
Posty: 2182
Rejestracja: 30 sie 2007, 20:37
Lokalizacja: Apocalyptic City

19 lut 2010, 19:21

dobra widzie że ponosi was wyobraźnia

jednak muszę rozczarować cześć z was

RWS stwierdziło jakiś czas temu (już nie pamiętam gdzie) że AW z jego paranormalnymi rzeczami (zombie z widy i te de) było tylko jednorazowym eksperymentem, i nie mają zamiaru tego powtarzać

wiec wszystkie wasze teorie o mutantach potworach zombie i innych maszkarach można wrzucić do śmieci

RWS ma zamiar zrobić P3 trzymające się realiów rzeczywistości (dobra może według filmowych standardów ale jednak rzeczywistości)


I am not dead, I'm a Death muhahahahaha
Obrazek
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

19 lut 2010, 20:09

prawdziwy 666 pisze:RWS ma zamiar zrobić P3 trzymające się realiów rzeczywistości (dobra może według filmowych standardów ale jednak rzeczywistości)
Z bobrem zamiast piły łańcuchowej?


Zablokowany