Jakie zmiany wam się podobają a jakie nie w P2 Complete?

Steamowe wcielenie Postala 2
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Przeczytaj co pisze pod ankietą zanim wyślesz głosy ;)

[+] Bronie palne z Eternal Damnation
4
4%
[-] Bronie palne z Eternal Damnation
4
4%
[?] Bronie palne z Eternal Damnation
1
1%
[+] Broń biała z ED
6
5%
[-] Broń biała z ED
3
3%
[?] Broń biała z ED
0
Brak głosów
[+] Zmniejszenie ilości zombie w Domu Vince'a
2
2%
[-] Zmniejszenie ilości zombie w Domu Vince'a
6
5%
[?] Zmniejszenie ilości zombie w Domu Vince'a
2
2%
[+] Możliwość odzyskania broni w Szpitalu i Bazie Wojskowej
3
3%
[-] Możliwość odzyskania broni w Szpitalu i Bazie Wojskowej
4
4%
[?] Możliwość odzyskania broni w Szpitalu i Bazie Wojskowej
3
3%
[+] Nowe Easter Egg'i
9
8%
[-] Nowe Easter Egg'i
1
1%
[?] Nowe Easter Egg'i
0
Brak głosów
[+] Nowe modele/animacje broni
7
6%
[-] Nowe modele/animacje broni
2
2%
[?] Nowe modele/animacje broni
2
2%
[+] Nowe animacje postaci (Taniec, palenie papierosów, łapanie się za jaja po kopnięciu xD itd.)
9
8%
[-] Nowe animacje postaci (Taniec, palenie papierosów, łapanie się za jaja po kopnięciu xD itd.)
1
1%
[?] Nowe animacje postaci (Taniec, palenie papierosów, łapanie się za jaja po kopnięciu xD itd.)
0
Brak głosów
[+] Zmiany w Enhanced Mode/Tryb Ulepszony (Dodano m.in. latanie łopatą, podnoszenie przedmiotów jak Karmagunem, nowe "tryby" sikania, itd.)
7
6%
[-] Zmiany w Enhanced Mode/Tryb Ulepszony (Dodano m.in. latanie łopatą, podnoszenie przedmiotów jak Karmagunem, nowe "tryby" sikania, itd.)
1
1%
[?] Zmiany w Enhanced Mode/Tryb Ulepszony (Dodano m.in. latanie łopatą, podnoszenie przedmiotów jak Karmagunem, nowe "tryby" sikania, itd.)
2
2%
[+] Połączenie P2 z AW w jedną grę.
9
8%
[-] Połączenie P2 z AW w jedną grę.
1
1%
[?] Połączenie P2 z AW w jedną grę.
0
Brak głosów
[+] Nowe skrypty działające tylko z Workshop Launcher'em ale ułatwiające granie na modach przez wyłączanie i włączanie modów.
2
2%
[-] Nowe skrypty działające tylko z Workshop Launcher'em ale ułatwiające granie na modach przez wyłączanie i włączanie modów.
2
2%
[?] Nowe skrypty działające tylko z Workshop Launcher'em ale ułatwiające granie na modach przez wyłączanie i włączanie modów.
5
4%
[+] Zombie z ED
4
4%
[-] Zombie z ED
3
3%
[?] Zombie z ED
3
3%
[+] Osiągnięcia/Achievementy
2
2%
[-] Osiągnięcia/Achievementy
0
Brak głosów
[?] Osiągnięcia/Achievementy
0
Brak głosów
[+] Większa ilośc Save'ów
2
2%
[-] Większa ilośc Save'ów.
0
Brak głosów
[?] Większa ilośc Save'ów.
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 112
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

26 paź 2016, 18:52

[+] - Opcje z tym symbolem wybieramy gdy dana rzecz nam się podoba
[-] - Tu na odwrót (czyli coś co nam sięnie podoba)
[?] - To wybieramy gdy coś co jest nam to obojętne lub podoba nam się tylko trochę (np. Gdy podoba ci się tylko część nowych animacji broni lub innej rzeczy.)

Wiele razy Bartosz pisał jak to nienawidzi broni z ED w P2C co zainspirowało mnie do napisania tego tematu.
Możecie oddać głos w ankiecie oraz opisać dlaczego wam się coś nie podoba bądź podoba.
Jeśli macie propozycje dodania nowej opcji do ankiety piszcie śmiało ;)

Dodatkowo ta ankieta i wasze opinie pomogą mi w tworzeniu pewnego moda dla P2C :)
Ostatnio zmieniony 27 paź 2016, 10:47 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 3 razy.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Bartkov
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 519
Rejestracja: 02 gru 2012, 10:43
Lokalizacja: Wielkopolska
Kontakt:

26 paź 2016, 19:04

Zrobiłesz mały błąd przy punkcie z Połączenie P2 z AW w jedną grę, masz 2 symbole minusów.


Od śmiechu niedaleko jest do płaczu, bo szczęście jest kruche jak szkło.
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

26 paź 2016, 19:07

Bartkov pisze:Zrobiłesz mały błąd przy punkcie z Połączenie P2 z AW w jedną grę, masz 2 symbole minusów.
Ok, poprawione ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

26 paź 2016, 19:21

Większość na minus zaznaczyłem :P To, co mi się podoba w P2C to te Easter eggi, nowe animacje bystków i połączenie STP z AW ;)


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

26 paź 2016, 19:45

No to teraz ja.
-Broń palna z ED mi się nie podoba zwłaszcza granatnik ale w sume to MP5 nawet się przydaje bo nie samym M16 człowiek zabija... choć mogli dodać np. AK47 i by było ciekawiej ;>

-Broń biała z ED jak najbardziej na tak bo zabijanie samą maczetą, kosą i młotem szybko by się znudziło ale kilka broni bym wyrzucił a dodał tasak.

-Po co zmniejszono ilośc zombie to ja nie wiem... skrócono tą zacną misję i radość z rozwalania łbów "zarażonym walniętą krową szmatom" :P

-Odzyskiwanie broni... kolejne zbędne ułatwienie.

-Easter Eggi jak najbardziej :ok:

-Nowe modele są dokładniejsze jednak nowe położenie M16 i Snajperki mi się nie podoba. Mimo to wybrałem +

-Nowe animacje :ok:

-Nowości w trybie ulepszonym są git a co do łopaty to nie trzeba na niej latać jak się nie chce (ja nie chcę) :P

-AW i P2 w jednym... może być.

-Nowe skrypty ułatwiają granie n modach możnaje wyłączać i włączać kiedy się chce niestety nie można zagrać na nich w AWP/AW/STP :/ jednak wybrałem [?]

-Te z ED są lepiej wykonane ale nie pasują do klimatu AW. Wybrałem [?]


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

26 paź 2016, 20:26

Pan Szatan pisze:-Broń palna z ED mi się nie podoba zwłaszcza granatnik ale w sume to MP5 nawet się przydaje bo nie samym M16 człowiek zabija... choć mogli dodać np. AK47 i by było ciekawiej
:ok:
Pan Szatan pisze:-Broń biała z ED jak najbardziej na tak bo zabijanie samą maczetą, kosą i młotem szybko by się znudziło ale kilka broni bym wyrzucił a dodał tasak.
Tylko kij bejsbolowy i kastety mi się podobają (bo są żywco wzięte z AWP, tylko tekstura kija została zmieniona na drewniany)
Pan Szatan pisze:-Po co zmniejszono ilośc zombie to ja nie wiem... skrócono tą zacną misję i radość z rozwalania łbów "zarażonym walniętą krową szmatom"
To samo zrobili z misją ze słoniami, co bardzo ukróca zabawę i czas przechodzenia owych misji.
Pan Szatan pisze:-Odzyskiwanie broni... kolejne zbędne ułatwienie.
Casual na 200% Nie dość że masakrycznie ułatwia to przechodzenie AW, to jeszcze odbiera przyjemność poszukiwania nowych broni i przedmiotów leczących w LP. I te durne ułatwienie przechodzenia bazy wojskowej. Kompletnie zabiło to trudność tej misji, którą bardzo lubiłem ;>
Pan Szatan pisze:-Easter Eggi jak najbardziej
:ok:
Pan Szatan pisze:-Nowe modele są dokładniejsze jednak nowe położenie M16 i Snajperki mi się nie podoba. Mimo to wybrałem +
Pozycje większości broni została mega skopana na rozdziałce 1920x1080 (nie wiem jak jest na innych)
Pan Szatan pisze:-Nowe animacje
:ok:
Pan Szatan pisze:-Nowości w trybie ulepszonym są git a co do łopaty to nie trzeba na niej latać jak się nie chce (ja nie chcę)
Z latającą łotatą przesadzili :bolek:
Pan Szatan pisze:-AW i P2 w jednym... może być.
:ok:
Pan Szatan pisze:-Nowe skrypty ułatwiają granie n modach możnaje wyłączać i włączać kiedy się chce niestety nie można zagrać na nich w AWP/AW/STP jednak wybrałem [?]
Dość przyjemny i wygodny panel z wyborem modów :)
Pan Szatan pisze:-Te z ED są lepiej wykonane ale nie pasują do klimatu AW. Wybrałem [?]
Dobrze, że chociaż to przywrócili z AWP, gdyż mało jest teksturek zombie w AW.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 paź 2016, 22:57

Kolejny temat do wałkowania o tym samym? Oj, nie... Ale - nie! Fajnie podane, dobry pomysł na ankietę. :ok:

Ale widzę że sam części nie znałem. Na razie nie głosuję, bo mam parę propozycji. Ale po kolei:
Nowe modele/animacje broni
Nowe tak, ale jeśli zawierają się w pytaniu też ulepszenia, które już nie są takie bardzo, to - odpowiedź jednoznaczna trudna.
Nowe skrypty działające tylko z Workshop Launcher'em
Oż kur... :zdziw: Są takie?? Miało nie być. :/ Miało zawsze być wolne od Steama! :uzi:


Brakuje mi opcji:
- P2GameMod, nowy mutator, czyli fantastyczny sposób na dodawanie broni i edycję map bez zmiany ich pliku, a tylko kodem, mutator spawnuje i podmienia wszystko. Powiesz: Ale to tylko dla graczy ta ankieta a nie dla modderów. A ja odpowiem: Gracz korzysta całą pełną z tego co modder zrobi.
- Możliwość odpalenia gry bez zainstalowanego Steama - bo jeszcze pomimo tych skryptów chyba można...
- Ograniczone GPF.
- Cheaty po nowemu.
- Niemożność odpalenia modów z P2C na poprzednich P2.
- Achievementy.
- Brak respektowania cudzych praw. Każdy gracz może cudzego moda wrzucić do Workshopu i zostanie jego autorem.

Dodaj co chcesz. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

26 paź 2016, 23:11

Tiquill pisze: - Możliwość odpalenia gry bez zainstalowanego Steama - bo jeszcze pomimo tych skryptów chyba można...
To przecież jeat zaletą i chyba nikt nie zagłosowałby, że to wada xD
- Ograniczone GPF.
A mji sje podobaly gypyfy w awypy... xD (to co poprzednio)
- Cheaty po nowemu.
Mi nie działają niektóre kody (np. Ghost i setday) ale nie pisze "nieznana komenda" :drapanie: też tak macie?
- Niemożność odpalenia modów z P2C na poprzednich P2.
O tym już jest (nowe skrypty workshop launchera)
- Achievementy.
O właśnie! Zapomniałem, zaraz dodam ;)
- Brak respektowania cudzych praw. Każdy gracz może cudzego moda wrzucić do Workshopu i zostanie jego autorem.
A to już o steamie a nie grze.

Edit: Jeśli ktoś się dziwi czemu nie ma [?] Osiągnięcia to tu ma odpowiedź xD
Podałeś zbyt wiele opcji dla ankiety
Ostatnio zmieniony 26 paź 2016, 23:17 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

26 paź 2016, 23:40

Pan Szatan pisze:to co poprzednio
Dobra, niech będzie, tylko nieoczywiste.
Pan Szatan pisze:A to już o steamie a nie grze.
Słusznie.
Pan Szatan pisze:O tym już jest (nowe skrypty workshop launchera)
No to cię źle zrozumiałem. Że potrzebny Steam do tego. A co masz na myśli, mówiąc "workshop launcher"? Samą grę P2C, czy też powiązanie z EXE Steama?
Podałeś zbyt wiele opcji dla ankiety
Było 35, zwiększyłem do 50. Możesz dawać dalej! ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

27 paź 2016, 08:07

Tiquill pisze:
Pan Szatan pisze:O tym już jest (nowe skrypty workshop launchera)
No to cię źle zrozumiałem. Że potrzebny Steam do tego. A co masz na myśli, mówiąc "workshop launcher"? Samą grę P2C, czy też powiązanie z EXE Steama?
Workshop Launcher albo raczej Browser to jest to menu które masz w menu gry.
(New Game > Workshop) i pisząc "nowe skrypty" mam na myśli to że mody do P2C (nie licząc tych wymagającej ręcznej instalacji) nie zadziałają na 1409 ponieważ mają specialny skrypt aby wyświetlały się w menu modów.

Jeszcze dokładniej tłumacząc: np. Mamy mod na podmianę jakiś textur to w 1409 trzeba podmienić paczkę textur (.utx) na nową. W P2C mamy w modzie paczkę .utx w której znajdują się tylko nowe textury a sam plik nazywa się inaczej niż plik w którym podmienia texturę. Mod ma specialnego skrypta który mówi grze jaką texturę w folderze moda ma podmienić na jaką texturę w grze. (Jest mało takich modów bo takie "pidmiany textur" robią początkujący i zazwyczaj robią to tak jak do 1409 czyli ręczna podmiana pliku. ale to przykład i na takiej/pidobnej zasadzie działają inne mody)
Tiquill pisze:
Podałeś zbyt wiele opcji dla ankiety
Było 35, zwiększyłem do 50. Możesz dawać dalej! ;)
No i fajnie :)
Ostatnio zmieniony 27 paź 2016, 08:09 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

27 paź 2016, 09:40

Dodaj jeszcze możliwość szybkiego i łatwego zainstalowania modów, bez grzebania w plikach.

Ja ogólnie zaznaczyłem większość na plus, mało tutaj takich osób, ale mi się P2C podoba, dobra opcja.
A i tak miałem go za darmo, koleżka mi kupił, bo nie miał na co wydać 5 ojro. xd


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

27 paź 2016, 10:48

BakenS pisze:Dodaj jeszcze możliwość szybkiego i łatwego zainstalowania modów, bez grzebania w plikach.
Przecież jest (Workshop Launcher)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

27 paź 2016, 15:18

Mi się podoba w P2C łatwość instalacji i usuwania modów, gdzie w zwykłym Postalu 2 trzeba było szukać wszystkich plików moda żeby go w pełni usunąć


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

27 paź 2016, 15:24

Im więcej opcji w ankiecie, tym lepiej :ok: Jest tylko małe "ale", gdyż ci, co zagłosowali wcześniej, nie mogą zagłosować na nowe dodane opcje w ankiecie, przez co nie będzie ona wiarygodna ;)


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

27 paź 2016, 15:24

seebeek17 pisze: [...] gdzie w zwykłym Postalu 2 trzeba było szukać wszystkich plików moda żeby go w pełni usunąć
Właściwie to nie trzeba bo można zrobić sobie folder "mody" i dopisać do .ini zobacz tutorial Tiquilla jak chcesz: https://forum.postalsite.info/w ... vt3161.html
Ostatnio zmieniony 27 paź 2016, 15:25 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ