Jak zainstalowac happynight?

Rozmowy o Postal 2: Happy Night.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
EmmetSid
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 11 maja 2010, 15:46

30 cze 2017, 20:25

rozumiem że P2C to to steamowe, które kupiłem wraz z Paradise Lost? Z opcjami grania w weekend lub w całość jak w AWP (tyle ze bez nowych broni i zwiększonej brutalności)? no to to posiadam. Pobierałem z waszej strony.

Muszę przyznać że steamowa wersja HN jest świetna, chylę czoło dla twórców. Jednak mam jakieś takie podejście do rzeczy steamowych, że to wszystko kiedyś może przestać być obsługiwane, i szlag to trafi.
Ostatnio zmieniony 30 cze 2017, 21:19 przez EmmetSid, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

03 paź 2017, 13:45

Czyli bez wchodzenia na Workshop przez P2C (z włączonej gry) nie pobiorę steamowej wersji?
A co jeśli mam P2C na drugim laptopie z którego nie połączę się z netem, dupa blada?
A z kolei wersja z naszej strony chodzi tylko na 1409 StP, a jak mam inną wersję to już dupa, nie pójdzie?
Wyjaśnijcie jak półmózgowi.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 paź 2017, 15:22

Po co chcesz pobrać steamowe Happy Night, skoro nie masz na bieżącym komputerze wymaganej do odpalenia steamowej podstawki P2C? Popatrzeć sobie na pliki w eksploratorze, jaranie grą w wersji slim? :): Masz dość wolnego miejsca i transferu na obecnym kompie? Zainstaluj najpierw ową wymaganą podstawkę, czyli P2C ze Sztima. A potem "dobierz" do tej kolekcji, też że Steama, owe Happy Night. Nie rób od dupy strony. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

03 paź 2017, 16:22

No mam zainstalowane P2C, tyle że nie chcę grać akurat na tym komputerze, bo jest stary, wolny i gra mi laguje. :bolek:
Ale widocznie nie będę miał wyjścia i zrobię jak piszesz, bo to jedyny większy mod w jakiego nie grałem jeszcze i chcę to nadrobić.
Tiquill pisze:Nie rób od dupy strony.
Nie lubię steamowych instalacji i wersji, bo ogranicza mi to pewną wolność i swobodę.
Powinno być, że pobierasz plik i instalujesz gdzie zechcesz. Tak właśnie było z P2C które mam na dysku przenośnym.
Ale czasy się zmieniły i nic na to się nie poradzi.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 paź 2017, 19:34

A Steam ma taką cechę, że wielu zaczyna nie od tej właśnie strony. W tym piszący te słowa. ;) I im
wcześniej wylejesz na to, tym gra... No, będzie naprawdę fajna.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

04 paź 2017, 01:04

Dzienis pisze:Czyli bez wchodzenia na Workshop przez P2C (z włączonej gry) nie pobiorę steamowej wersji?
W Workszop się wchodzi gdy już masz pobranego moda. Chodzi Ci o tego wbudowanego eksploratora Workshop w grę, tak?
Dzienis pisze: A co jeśli mam P2C na drugim laptopie z którego nie połączę się z netem, dupa blada?
Jeśli chodzi o małe mody, to powinny działać. Czy dużo większe np. Happy Night odpali to nie wiem.
Wystarczy po prostu spróbować przekopiować pliki moda na drugiego kompa.
Wnioskuję to, bo swoje mody jak przenoszę na Steam, to tylko kopiuję pliki do folderu z Postal2Editor (Postal2Complete to raczej to samo tylko tam masz jeszcze normalny .exe'k do odpalania gry), i widać mojego moda nawet na Workshopie w grze, gdy mam wyłączonego neta.
Dzienis pisze:Nie lubię steamowych instalacji i wersji, bo ogranicza mi to pewną wolność i swobodę.
W pewnym sensie się zgodzę. Jednak mi się podoba, że wystarczy jedno kliknięcie w "Subskrybuj" i możemy testować niemal każdego moda od razu. Bez zbędnej ręcznej instalacji

[ Komentarz dodany przez: Tiquill: 2017-10-15, 15:08 ]
Ciąg dalszy tej rozmowy nadawał się na nowy temat, to i wyciąłem go jako Steam vs Stare Zwyczaje.


ODPOWIEDZ