Jak wyobrażacie sobie żonkę Kolesia?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lut 2007, 22:31

Czy myśleliście kiedyś, jak wygląda ta gderająca cholera, która śmiała być żoną Kolesia? Łudziłem się kiedyś, że może ją zobaczę, prowokowałem by wylazła - ale cheat ifeelfree rozwiał złudzenia: Wewnątrz domu Kolesia nic nie ma!

Co prawda, zbliża się Postal 3 i nigdy żonki chyba nie poznamy (na pewno jej nie będzie w nowej wersji), ale pogdybać można.

Jak to nieboskie stworzenie mogłoby wyglądać?? :mrgreen:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

19 lut 2007, 23:39

Gdy slysze jej głos(Angielska wersja) to do glowy mi przychodzi pomarszczona twarz z wałkami na głowie, (wiecie takie do włosów) ubrana w brudny kuchenny fartuch.


Awatar użytkownika
bobo
Seryjny zabójca
Posty: 255
Rejestracja: 08 lut 2007, 00:16
Lokalizacja: Toronto

19 lut 2007, 23:45

Luigi pisze:Gdy slysze jej głos(Angielska wersja) to do glowy mi przychodzi pomarszczona twarz z wałkami na głowie, (wiecie takie do włosów) ubrana w brudny kuchenny fartuch.
O w mordę, wprost z ust mi to wyjąłeś :mrgreen:


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

20 lut 2007, 16:06

Tiquill pisze:(...)cheat ifeelfree rozwiał złudzenia: Wewnątrz domu Kolesia nic nie ma!
Eh :-? , to niestety prawda. Też próbowałem wejść do "domu" Kolesia... Próba wysadzenia przyczepy też na nic się zdaje.
Luigi pisze:Gdy slysze jej głos(Angielska wersja) to do glowy mi przychodzi pomarszczona twarz z wałkami na głowie, (wiecie takie do włosów) ubrana w brudny kuchenny fartuch.
Heh, racja :-). Chociaż w polskie wersji też nie trudno jest sobie wyobrazić
Tiquill pisze:ta gderająca cholera, która śmiała być żoną Kolesia
.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

20 lut 2007, 23:02

Kmieciu pisze:
Tiquill pisze:(...)cheat ifeelfree rozwiał złudzenia: Wewnątrz domu Kolesia nic nie ma!
Eh :-? , to niestety prawda. Też próbowałem wejść do "domu" Kolesia... Próba wysadzenia przyczepy też na nic się zdaje.
Ja usiłowałem wywabić ją na zewnątrz. Kopałem w drzwi, strzelałem po chałupie lub po prostu stałem. Jedyna jej reakcja, to słowa coś w stylu: "Jeszcze tu stoisz? Rusz się wreszcie!". :lol:

Co do jej wyglądu... Papiloty na głowie chyba nieodzowne. :-D Ale jaka sylwetka? Dwa wyobrażenia zawsze u mnie były. Raz, że to chuda, wysoka i patykowata pinda z nadmiarem makijażu i szpetoty. Dwa, że to jakiś herod-baba, wysoka, o ramionach szerokości co najmniej betoniarki i łapach jak kafary - prawdziwy boss, hehehe... I szpetna, że słońce gaśnie.

Słowem, że nie miał Koleś oczu ni rozumu "tamtego" dnia... :mrgreen:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

25 lut 2007, 14:14

Ej a może to bedzie boss w Postal 3 tak mi na myśl przyszło pewnie bedzie wyglądać jak ten boss z AW śmiesznie by było :mrgreen:


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

25 lut 2007, 14:51

Hahaha. Dobre :mrgreen: Bossem 3 częsci gry będzie... zona Kolesia xD


Awatar użytkownika
Strajker
Początkujący morderca
Posty: 76
Rejestracja: 28 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: San Antonio

25 lut 2007, 18:14

gruba brzydka aż się nie chce do domu wracać i pewno w nocy zajmuje całe łóżko
jej oddech z rana sprawia że cofa sie kolacja


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

25 lut 2007, 20:26

laska podobna do zony prezydenta na nogach ma wlosy dlugosci linki cholowniczej (chodzi w minowie) pod nosem was palce u rak i u nog jak dwa palce ,,kolesia''. brudna na twarzy ma jakis gnoj a dupe ma tak wielka ze gdy wjedziesz to nie znajdziesz. wiec dla tego ,,koles'' nie ma dzieci


Awatar użytkownika
Koleś
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2007, 16:00

01 mar 2007, 19:54

Żona Kolesia jest w filmiku w Postal 2: AW.

Blond włosy z qcykiem, czarna koszulka RWS i spodnie wąskie, czarne.
Twarz gładka...
Ale z takiej to żyleta ^^ 8-)
8-)


Broń nie zabija!
Ja to robię ;)
Awatar użytkownika
Holy
Wnerwiony urzędas
Posty: 21
Rejestracja: 16 lut 2007, 12:26
Lokalizacja: te zwłoki ??

02 mar 2007, 11:26

Słuchając głoś żony kolesia (z PL wersji) można wywnioskować że to 25 latka która jest na niewielkiej nadwadze i jak wcześniej nadmienili inni w kuchennym fartuchu bądź szlafroku z papciami (ala królisie puchate XD ), ale z tym ostatnim bossem w III nie głupie jak boss w P2AW strzelał textem "Ssij moje zmutowane cyce !!"
To żona pewnie powie "Wpieprzaj moje zmutowane placki jakie ci upiekłam !!" bądź inny B]


Obrazek
In the name of God, impure souls of the living dead
shall be banished into eternal damnation. Amen
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

03 mar 2007, 21:11

Koleś pisze:Żona Kolesia jest w filmiku w Postal 2: AW.
Skąd wnioskujesz, że to żona? Jeśli chodzi Ci o animację w menu gry, to laska, która podtrzymuje Kolesia w pokoju, to zwykła postalbabes ze snatcha...
Holy pisze:jak boss w P2AW strzelał textem "Ssij moje zmutowane cyce !!"
To żona pewnie powie "Wpieprzaj moje zmutowane placki jakie ci upiekłam !!" bądź inny B]
Wolę już te cyce. 8-) Albo: "Przyniosłeś już głowę Thompsona, jak ci kazałam?"...


Jak wiadomo, Koleś rozszedł się ze swoją Szeherezadą w Dwójce. I jeśli miałaby wrócić, to zapewne jako zawzięty wróg. Może nawet ze swoją rodzinką? Takie NitroFamily, hehehe...
Ostatnio zmieniony 03 mar 2007, 21:21 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

03 mar 2007, 21:13

Poza tym, ona ma inny głos, niż żonka chociażby z piątku.


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

03 mar 2007, 21:17

Zapomniałeś dodać, że mówi dobrze o kolesiu z tą inspiracją dla twórców wiagry, a żonka zawsze niemiła, wredna, wymagająca i irytująca.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

03 mar 2007, 21:19

Jedyną osobą z filmiku zaczynającego AW, która przypomina żonę Kolesia jest pielęgniarka z lewatywą
Ostatnio zmieniony 03 mar 2007, 21:19 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ