Jak się organizujemy?

Dział w pełni poświęcony grze w necie. Miejsce na ustawki, propozycje i pomoc.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, ServerAdmin

Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

27 kwie 2011, 21:37

Generalnie widział bym to tak: ten kto gra aktywnie wchodzi w struktury nowego squadu. Struktury na początek luźne. Interesują nas tylko aktywni gracze sceny MP - także tylko tych proszę o wypowiadanie się. Dalej - pytanie co z nazwą? Ja bym obstawał za starą. Wymyślił ją Iquid i jest ona dobrem powszechnym PSI. Nigdy nie było tak, że ktoś sobie ją przywłaszczył / zawłaszczył dla własnych niecnych celów etc. Na razie stary wątek FPPS jest zablokowany. To już od nas zależy czy przywrócimy mu dawną świetność.

Co do samych rozgrywek niech każdy się wypowie w które dni tygodnia mógł by uczestniczyć we wspólnych przedsięwzięciach. Ja na pewno nie mógłbym w każdy dzień. Również z pingiem mogę mieć problem, gdyż tu w Kłodzku gdzie mieszkam w sieci jest kilku użytkowników i DL waha się od 0,5 Mb do 5 Mb. Zazwyczaj większe transfery są późnymi wieczorami tak jak teraz. Trzeba będzie ustalać konkretne daty i godziny.

Dyskusja.
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 21:38 przez Dr. Dundersztyc, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Awatar użytkownika
Heret
Seryjny zabójca
Posty: 270
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

27 kwie 2011, 21:57

Ja chętnie mogę dołączyć do waszej grupy. Mi pasuje każdy dzień prócz piątku i soboty. Godzina gdzieś tak 16.30 - 18.00 jestem na bank. Z innymi może być różnie ;)
Ostatnio zmieniony 27 kwie 2011, 21:57 przez Heret, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

27 kwie 2011, 22:32

Mogę grać, ale jak będzie NORMALNY serwer.Nie wiem, czy to ty ze mną grałeś ostatnio dunder, ale wtedy były ogromne lagi i musiałem strzelać obok postaci żeby cokolwiek ustrzelić.

@Down:Nie nie, graliśmy na dedyku, tyle że był zlagowany od cholery i nie miał rotacji map..
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2011, 07:29 przez Koloses, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Heret
Seryjny zabójca
Posty: 270
Rejestracja: 20 paź 2010, 20:01
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

27 kwie 2011, 22:41

Dobre spostrzeżenie Koloses. Z tego co wiem mieliście problemy z serwerem ze względu na lagi wywołane słabą prędkością łącza. Jeśli nadal będziemy mieli takie problemy to może po prostu wbijmy i zacznijmy okupować jakiś inny serwer :D


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

29 kwie 2011, 19:07

Dzisiaj jestem na Mediazona i Oryginal Postal 2 Server od 19.30

Jeżeli mnie tam nie będzie to będę gdzie indziej.

Kod: Zaznacz cały

Nick: Kakashi(CopyNinja)


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 maja 2011, 13:44

Dr. Dundersztyc pisze:pytanie co z nazwą? Ja bym obstawał za starą. Wymyślił ją Iquid i jest ona dobrem powszechnym PSI. Nigdy nie było tak, że ktoś sobie ją przywłaszczył / zawłaszczył dla własnych niecnych celów etc.
Jesteś chorym człowiekiem. Miałem pozostawić Wam wolną rękę, nie wtrącać się, ale na takie debilizmy - no, smutek wielki i żal. :( Gdyby to chodziło tylko o Ciebie, zignorowałbym, ale w takim chorym klimacie ma narodzić się nowa inicjatywa? :zdziw: Zaniedbałeś to, olewałeś i lekceważyłeś a teraz chcesz wrócić? Jako kto? Brak słów na tak kłamliwą i bezczelną postawę, świnia ma więcej godności.

Wyjaśniam więc. FPPS z samej swej nazwy było zrzeszeniem tymczasowym, Pierwszym, w czas naszej pierwszej organizacji. Tamtych emocji już nie ma, tamci ludzi zmienili się lub odeszli, tamten entuzjazm i poczucie tworzenia czegoś pierwszego dawno minęły. Należy to uszanować i pozostawić wyłącznie w naszej pamięci. Nie pozwolę na poniewieranie naszej historii w imię czyichś "sporów dla sporów".
Jakiekolwiek dalsze nawiązywanie kogokolwiek do nazwy FPPS jest zabronione a wszelkie łamanie tego zakazu będzie surowo karane.
zielAK, musisz usunąć ze swojego profilu dane dotyczące FPPS. Swoją obecną postawą udowodniłeś, że nie nadajesz się na organizatora czegokolwiek. Odbieram Ci jakiekolwiek prawa tworzenia, organizacji i przedstawicielstwa naszej strony i forum w trybie multiplayer. Twój dalszy opór oznacza natychmiastowe wyrzucenie Cię z tego forum.

Ten temat zostaje zablokowany. Dalsze postępy odtworzenia naszej społeczności znajdziecie w innym temacie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Zablokowany