Jak poznałeś serie Postal?

Ogólne rozmowy dotyczące całej serii Postal.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
PostalowyManiak
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 31 mar 2010, 15:09
Lokalizacja: Z przyczepy

01 kwie 2010, 19:21

Ja te grę do stałem na urodziny(było to 3,5 roku temu) P2 leżało 2 tygodnie na półce
z ciekawości w nią zagrałem i gram do tej pory(mody,nowe mapy itd)


"89% graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli uważasz że należysz do tych 11% wklej to do podpisu"
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

01 kwie 2010, 19:23

PostalowyManiak pisze:Ja te grę do stałem na urodziny(było to 3,5 roku temu)
Od kogo to dostałeś?? Czy ta osoba była świadoma, jaki produkt Ci wręcza? :D


Awatar użytkownika
pajdus
Seryjny zabójca
Posty: 274
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:20
Lokalizacja: Przemyśl

01 kwie 2010, 20:28

W postala plus to ja zacząlem grać gdy miałem 5,5lat
A w postala 2 to zacząłem grać gdy miałem ok 7 lat


Awatar użytkownika
PostalowyManiak
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 31 mar 2010, 15:09
Lokalizacja: Z przyczepy

01 kwie 2010, 22:35

Kariko dostałem od rodziców(nie wiedzieli co to za gra wtedy)


"89% graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli uważasz że należysz do tych 11% wklej to do podpisu"
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

02 kwie 2010, 10:20

Pozazdrościć rodziców...


Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

02 kwie 2010, 12:02

Demo Postala 2 miałem w gazecie .Nagle po 4 minutach grania chciałem mieć pełną wersje.
I tak zaczęło się granie w mody, dodatki .


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

15 sie 2010, 21:58

Ja ją zobaczyłem w 2003 lub 2004 roku na kompie mojego brata. I gdy dawał mi grać to się zabawiałem Postalem 2 full (z playa chyba) ale potem okazało się że on ma jeszcze StP i AW. Wtedy zaczęła się wesoła zabawa, dostałem kompa (2007 r.) , pożyczyłem płytki, zainstalowałem i grałem z 2 lata ale potem odczułem pewien niedosyt, gralem w tego samego nudnego P2 2 lata i mnie to nudziło, więc dorwałem się do WŁASNEGO neta (2009 r.) i szperałem po YT za filmikami o P2 i nagle <zaczyna_płakać_xD> natrafiłem na ten cudowny filmik ''Postal 2 AWP'' ale pomyślałem że to AWP jest tylko za granicą. Ale po 3 miechach usłyszałem od kolegi że widział takiego P2 AWP w Media Markcie (nie uwierzyłem mu) nagle jakaś siła kazała mi pędzić do Media Marktu. i tak gdy ujrzałem Postal X na półce <mega_radocha> zapragnąłem uzbierać 55zł na tę grę. kasa znalazła się w 2 tygodnie i jak najszybciej popędziłem do sklepu (z rodzicem rzecz jasna :D) i jak najszybciej znalazłem się w domu z rozpakowanym PX. potem znowu poczułem niedosyt, ze względu ze bronie mnie znudziły i zacząłem kolejne poszukiwania na YT. Przez niemal 5 godzin przeglądałem cały serwis w znalezieniu linków do tychże broni na filmikach. Pierwsze mody pobierałem z Chomikuj.pl lecz gdy w Google wpisałem ''Postal 2 mody'' ukazała się na samej górze strona postalsite.info. Jak totalny maniak zacząłem pobieranie (gdzieś tak 20 plików na dobry początek) gdy pobrałem wszystko instalacja nie była dla mnie problemem (okazało się że mody do P2 instaluje się tak łatwo jak do Unreal Tournament 2004). Niedawno próbując pobrać EDWeapons wpadłem na temat ''Konfiguracja AWPmod'' i zauważyłem że sporo osób jest na tym forum. I tak sie tu znalazłem.
Ostatnio zmieniony 15 sie 2010, 22:06 przez MaxiS, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

16 sie 2010, 22:30

MaxiS pisze:że widział takiego P2 AWP w Media Markcie
Słuchaj reklamy, nie kupuj tam ^^
MaxiS pisze:WŁASNEGO neta
Więc, skoro masz taki luksus, to wiedz, że mod AWP mogłeś legalnie ściągnąć i sprowadzić zagranicę do swojego domu >D.


Awatar użytkownika
MaxiS
Seryjny zabójca
Posty: 399
Rejestracja: 12 sie 2010, 11:56
Lokalizacja: mam to wiedzieć?

16 sie 2010, 23:11

1. Hasło ''nie dla idiotów'' to tylko chwyt reklamowy który jest tylko układem paru słów

2. no niby racja ale ja wtedy nie chciałem kombinować z większymi modami tylko z małymi takimi jak god hand inc weapons albo vadar chaingun v2


Obrazek
Awatar użytkownika
Wormiszcz
Wstydliwy morderca
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2010, 17:19

26 sie 2010, 17:59

Gdzieś tak w 2002/03 roku pierwszy raz zagrałem w Postala :D Była to jedna z moich pierwszych gier, w które grałem(zaraz po marnych, dziecięcych platformówkach i zręcznościówkach). Od początku grałem na full wersji, nigdy na demo. Pamiętam, że gra w Postala już wtedy to była przednia zabawa :)
Na początku, z tego, co pamiętam, popylałem w angielską wersję, a potem w pobliskim kiosku natrafiłem na Playa z płytką, polską wersją Postala.

Po tylu latach nadal mi się nie znudził.
Ostatnio zmieniony 26 sie 2010, 18:01 przez Wormiszcz, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Przemos
Wnerwiony urzędas
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2010, 22:56

16 gru 2010, 17:21

Ja też pierwszy raz zagrałem gdzieś tak 2002/03 roku.
Dostałem od kolegi, ale jakiś czas leżała na półce,(Dopiero jak nudziło mi się to zainstalowałem) zainstalowałem, pograłem i... od razu szukałem modów :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 gru 2010, 00:34

Robsessed pisze:Był już podobny temat... muszę go tylko znaleźć. Tam też pisaliśmy o naszych początkach Postala.
ciuciu pisze:Dużo osób już tu napisało :) Jak go znajdziesz najlepiej by było scalać tematy niż usuwać ;)
Znalazłem takie dwa tematy:
https://forum.postalsite.info/wa ... -t226.html - czyli początki na forum.
https://forum.postalsite.info/te ... vt1049.html - jedyne i niezapomniane chwile w Postalu.

Żaden z nich nie pasuje by je we trzy naraz połączyć. Być może jest jeszcze jakiś podobny, ale wątpię. To były chyba wszystkie. I warto je zostawić samodzielnie. I w każdym pisać, co swoje. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
PSB64Q
Wnerwiony urzędas
Posty: 19
Rejestracja: 12 gru 2010, 17:34
Lokalizacja: Szlak Acheront

17 gru 2010, 16:53

Oh... to były piękne czasy kupiłem mój pierwszy od dawna oczekiwany komputer w bodajrze Awansie I koleś ktury wgrywał mi oprogramowanie wgrał mi terz pare gier a w pośród tych gier był prawdziwy rodzynek Postal 2 i tak to sie zaczeło potem szukałem kontynułacji Postala i natknołem sie na AW po tem szukałem modów po wpisaniu w necie Postal 2 mody nie dało sie nie zauwarzyć PostalSite.Info pamiętam to uczucie czułem sie jak w raju ilesz to modyfikacji znajduje sie na tej stronie P2 sam wsobie jest fajny ale mody które dają 100 nowych broni! to było naprawde coś mnóstwo nowych sposobów eksterminacji ludności w miasteczku paradise :mgun: no i tak gram do dziś dalej moduje i zaczynam tworzyć własne modyfikacje :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

17 gru 2010, 20:42

PSB64Q pisze:moduje i zaczynam tworzyć własne modyfikacje :)
Chętnie je poznamy, kiedy zdecydujesz się je wydać.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sylwekk1
Wstydliwy morderca
Posty: 2
Rejestracja: 28 gru 2010, 12:13

07 sty 2011, 00:55

Ja poznałem Postala 2, gdy szukałem recenzji Prototype (LOL) w youtube. Potem (nie mam pojęcia jakim cudem) trafiłem na pewnego użytkownika robiącego Zagrajmy w Postal 2 xD


ODPOWIEDZ