Jak dodać broń z ED do P2?

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

24 cze 2011, 19:12

Konkretnie chciałam się zapytać jak przenieść piłę łańcuchową z ED do Postala. Tzn. co skopiować, z jakiego folderu i co zmienić/dopisać.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

24 cze 2011, 19:26

Nie da się. Chyba że WSZYSTKIE MAPY Z POSTALA 2 wrzucisz do map z ed i w grze wpiszesz- open intro - O.O


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

24 cze 2011, 19:32

Jakbyś miała AWP to wystarczy AWPMod. Z samym P2 sprawa jest już o wiele trudniejsza. Możesz spróbować zrobić tak jak napisał F34RM4ST3R, ale nie ręczę, że to zadziała.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

24 cze 2011, 19:43

Mówię przeto ja, POBIERZ A WU PE MODA! Tam jest rzeźnia! Woila xD pamiętaj POSTACI W P2 NIE DA SIĘ CIĄĆ bez awp :)


Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

24 cze 2011, 19:53

Da się za pomocą moda Severance, ale to nie to samo. ;)

Wystarczy, że kupisz AW, pobierzesz AWP i AWPModa, a z łatwością dodasz sobie bronie z ED.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

25 cze 2011, 17:46

Minio pamiętaj - ja mam 12 lat nikt mi nie sprzeda AW :) A pierwsze pytanie rodziców jakby mi mieli kupić np. z okazji paska na świadectwie to 'Od ilu to jest lat?'. No chyba, że kupię przez internet z klasyfikacją ESRB i coś skombinuję. A jak nawymyślam to będzie jeszcze gorzej... I narobię kaszany. I tak... no nieważne. Są co prawda pewne rzeczy, które stosuję jak rozmawiam o tym w co mam zamiar grać z rodzicami - ale Postal Forum to nie temat na to, najwyżej Mały Hyde Park.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

26 cze 2011, 13:57

Załatw sobie kasę, podejdź do jakiegoś sprawdzonego sklepu i kup Paysafecard. Z tym można robić płatności już prawie wszędzie, przepisujesz tylko kod, jak przy doładowaniu telefonu
https://www.paysafecard.com/pl/pl-paysafecard/


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

26 cze 2011, 14:33

Minio pamiętaj - ja mam 12 lat nikt mi nie sprzeda AW :)
Pegi i tego typu "znaczki" to wskazówki dla rodziców, nie sztywnie ustalone reguły.Sprzedawca nie może odmówić wydania ci gry ze względu na twój wiek, a nawet jeżeli to zrobi możesz go zdrowo oj**ać.Znalazłem jeszcze coś takiego:
https://forumprawne.org/prawa-konsumenta ... prawo.html
I wychodzi na to, że mam 100% rację :>
To, że gra jest 18 lat nie jest uzasadnioną przyczyną, bo tak jak wcześniej wspominałem to jest tylko informacja dla rodzica/kupującego, a nie dla sprzedawcy, więc idź śmiało.Powinni ci sprzedać.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

26 cze 2011, 18:12

Masz tą zasadę zaufania do klienta, tym zawsze można się wybronić. A ona ma 12 lat, nie 15-16. Z takich rzeczy wybuchają tylko kolejne afery o gry, z ludźmi typu Zawadzkiej na czele


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

26 cze 2011, 18:39

Koloses - ja wiem, że znaczki PEGI to tylko wskazówka, a nie 10 przykazań Bożych, tylko rodzice traktują granice PEGI 18+ jak jakąś wyrocznię. Takie mam wrażenie. A i jeszcze nie dostaję kieszonkowego, bo nie chcę. A w Empiku w moim mieście Postala nigdy nie widziałam.

Arax205 - nie możesz na forum zachęcać do piractwa - to zakazane, możesz dostać bana!
Aha, napiszę ci coś na wiadomość prywatną (ale nie bój się, nic złego, odnośnie AW)
Niepełnoletnim nie sprzedają na Allegro, raczej.
Postala X raczej też nie kupię. Zaraz się rodzice czegoś czepią.
Pytałeś się o czerwony pasek. Miałam, ze średnią 2,22 (6 z polskiego/przyrody, reszta 5).

I jeszcze taka uwaga, to tłumaczyłam rodzicom, ale trudno. PEGI uważa, że gry od 18 lat zawierają Przemoc budzącą odrazę i dlatego są dla dorosłych. Jakoś powinni to zmienić - nigdy to samo nie będzie u wszystkich budziło odrazy! Jestem wściekła na PEGI i czasami mam ochotę dosłownie roz...ć im łby, ale cóż, jakoś muszę się trzymać tego i nie mam wyjścia za bardzo :/

Na razie zastanawiam się, czy można by do edytora ED wkleić jako własnoręcznie stworzone ('Custom maps') mapy z podstawowego Postala, ze wszystkimi przechodniami, ale coś w ED kombinowałam z broniami, nie jestem pewna, czy nie wkleiłam do ED pliku 'TP_Weapons' w wersji P2.

Ale nie wiem, czy coś z mapami nie narozwalam, mam do tej czynności wielki talent ;)

----------------------------------------
Pytanie o mapy z Postala dane do ED. W który folder w ED mam je wkleić i czy to się nie zepsuje? Bo jak w Postalu na mapce zaznaczono, ze tu i tu ma być Fast Food, a w ED go nie ma, o nic nie wyświetli czy zrobi mi błąd?
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 18:56 przez Cziko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

26 cze 2011, 18:55

O tym pisałem, skopiuj mapy z P2 do ED i włącz ED, nazbieraj bronie i wpisz 'GoTo suburbs-3' . Wtedy nie trzeba custom maps
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 18:56 przez Ryuq, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

26 cze 2011, 18:59

Dobra, robię tak. Mapy się właśnie 'transportują'.

EDIT: Nie działa do końca, tzn.:
- problemy z dźwiękiem
- brak miejsca na pokazaną broń i poziom zdrowia
- nie ma siekaniny :'(
- mieszanie tekstur (chociaż policjanci z twarzą zombie wyglądają nieźle)
- nie uznaje stref ładowania
- pomieszanie wszystkich dni tygodnia
- jedno z przejść sugeruje, że mam wersję demo :/
- nieśmiertelność niektórych przechodniów
Ostatnio zmieniony 26 cze 2011, 19:26 przez Cziko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Koloses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1024
Rejestracja: 27 kwie 2008, 09:27
Lokalizacja: 67-100
Otrzymał  piwo: 1 raz

26 cze 2011, 21:31

Może i mnie za to zbesztacie, ale w końcu linki do Delete Review są normalnie na forum a ten zawiera w sobie AW i AWP, ale co mi tam..Olga jeżeli chcesz mieć grę z obcinaniem kończyn i nowymi broniami itd. itd. to Tutaj masz linka do AWP Delete Review...Niestety to pełna wersja gry spakowana przez ruskich [oczywiście po rusku], z brzydką [jak dla mnie] zamianą większości tekstur, jednak myślę, że dla ciebie jest jak znalazł ;>


Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

27 cze 2011, 12:34

Dzięki Koloses, nie wiedziałam, że takie coś w ogóle istnieje. Że jest po rosyjsku i zbrzydką (jak dla mnie) zamianą większości tekstur to przeżyję, ale wszystko co powinno jest.

Mam nadzieję, że nic sobie nie zepsuję :/

Coś mi to pobieranie nie działa. Próbowałam jeszcze raz, wyświetla się błąd.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2011, 13:11 przez Cziko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

27 cze 2011, 15:23

Olga pisze:Coś mi to pobieranie nie działa. Próbowałam jeszcze raz, wyświetla się błąd.
https://forum.postalsite.info/p ... .html#59535 - ten drugi link, na LetItBit działa. Ale nie wiem, czy masz kilka(naście) godzin czasu wolnego na pobieranie, to waży prawie 1 GB.


Zablokowany