Islam czyha?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

10 gru 2008, 16:13

  • Poniższe posty wydzieliłem z tematu Koniec świata?, gdzie dyskusja przeszła na temat stricte islamu, jego zagrożeń i zalet dla Europy. Dlatego pierwsze cytaty odnoszą sie do tamtego właśnie tematu.
    Tu zaś dyskutujmy dalej tylko o islamie i jego konsekwencjach dla świata.
    Tiquill
-------------------- xxx --------------------
Minpis pisze:czemu wszyscy zakładają że jak nie będzie katoli to islam zapanuje???? :drapanie:
Bo patrzę na Europę. Byłeś ostatnio w Niemczech, albo Francji? W Berlinie łatwiej spotkać Turka niż niebieskookiego blondyna. We Francji zamieszki na przedmieściach miast wywoływali pewnie rodowici, chrześcijańscy Francuzi, co?
nie religia, a jedynie ludzie są chorzy...religia jest dla ludzi a to że oni robią z tego jakieś nie wiadomo co to już niestety także i nasza sprawa gdyż to może nas dotyczyć w przypadku islamu...
Obawiam się, że to jednak Islam jest chory. Kilka cytatów z Koranu, świętej księgi "religii pokoju"

A kiedy miną święte miesiące, wtedy zabijajcie bałwochwalców, tam gdzie ich znajdziecie; chwytajcie ich, oblegajcie i przygotowujcie dla nich wszelkie zasadzki! Ale jeśli oni się nawrócą i będą odprawiać modlitwę, i dawać jałmużnę, to dajcie im wolną drogę. Zaprawdę, Bóg jest przebaczający, litościwy!

Zwalczajcie tych, którzy nie wierzą w Boga i w Dzień Ostatni, który nie zakazują tego, co zakazał Bóg i Jego Posłaniec, i nie poddają się religii prawdy - spośród tych, którym została dana Księga - dopóki oni nie zapłacą daniny własną ręką i nie zostaną upokorzeni. (Ci którym została dana księga to Żydzi i chrześcijanie)

W Dniu, kiedy te metale będą rozpalone w ogniu Gehenny i będą napiętnowane nimi ich czoła, ich boki i grzbiety: "Oto co zebraliście dla siebie. Zakosztujcie więc tego, co zebraliście!"

O Proroku! Walcz przeciwko niewiernym i przeciwko obłudnikom i bądź dla nich surowy! Ich miejscem schronienia będzie Gehenna. Jakże nieszczęsne to miejsce przybycia!

O wy, którzy wierzycie! Zwalczajcie tych spośród niewiernych, którzy są blisko was. Niech się spotkają z waszą surowością.
Ostatnio zmieniony 18 gru 2008, 01:12 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 gru 2008, 16:19

zielAK pisze:A islam to chora religia, chorych ludzi. I powinna być wycięta w pień. Tak jak za starych dobrych średniowiecznych krucjat.
chyba tyś jest chory,nie obrażaj mojej religii


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

10 gru 2008, 16:30

Muzułmanin? To opowiedz jak wywiązujesz się z przytoczonych przeze mnie cytatów z koranu? Ciekawi mnie podejście samych muzułmanów. 8-)


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 gru 2008, 16:33

na razie jestem tzw."adeptem"


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 gru 2008, 16:36

Yossarian pisze:na razie jestem tzw."adeptem"
Ale na Gwiazdkę prezenty będziesz chciał. :roll:


Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 gru 2008, 16:42

Robsessed pisze:
Yossarian pisze:na razie jestem tzw."adeptem"
Ale na Gwiazdkę prezenty będziesz chciał. :roll:
powiem jedno:pomyśl, nim napisesz


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

10 gru 2008, 16:48

Zauważ kazik, że w biblii też jest sporo agresji w stronę wyznawców innych religii, zwłaszcza w apokalipsie. Islam nie jest chory, chorzy są ludzie którzy z okrzykiem "JIHAAAAAAAAAAAAD!" na ryju mordują obcych i nierzadko swoich obywateli. Chore jest to, że walkę w celu umocnienia wiary rozumieją jako zabijanie innych ludzi, a nie jako wzmacnianie swojej wiary i pokojowe szerzenie jej u innych.

Z takiego punktu widzenia stwierdzam - chrześcijaństwo jest CHORE! Bo nie raz od moherów w kościele słyszałem wulgarne wypowiedzi o tym jak to mam wyp******* i że jestem szatan, bla bla bla, jaka to dziewczyna z tej i tamtej ławki to dziwka, zaś w publicznych mediach obraża się bez ogródek wszelkie inne narodowości niż polska (dla tych, co kochają się czepiać - w tym wypadku "polska" użyte zostało jako przymiotnik). 8-)
Ostatnio zmieniony 10 gru 2008, 17:06 przez Lothar, łącznie zmieniany 2 razy.


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

10 gru 2008, 16:50

Yossarian pisze:
Robsessed pisze:
Yossarian pisze:na razie jestem tzw."adeptem"
Ale na Gwiazdkę prezenty będziesz chciał. :roll:
powiem jedno:pomyśl, nim napisesz
Pomyślałem dwa razy, nim to napisałem.

Spoko, jeśli naprawdę będziesz Muzułmaninem - nie ma sprawy. Nie mam zamiaru dzielić ludzi ze względu na religię, kolor skóry itp. Ale wg mnie jest to tylko czcze gadanie. Obym się mylił.


Obrazek
Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

10 gru 2008, 16:51

Skoro nawet nie masz własnego zdania o swojej religii, to nie spinaj się tak. Też uważam tak jak zielAK, miejsce muzułmanów jest w Mekce i tam sobie żyjcie, ale od Europy won! Jan III Sobieski się pewnie w grobie przewraca widząc jak potomkowie tych, których rozbił pod Wiedniem zaczynają powoli dyktować tu warunki. W Wlk. Brytanii kilka miesięcy temu odwołano kampanię reklamową policji z użyciem zdjęć jakiegoś psa, bo pies jest wg Islamu nieczysty i mogłoby to urazić muslimów. No sorry, ale to już jest przegięcie.


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

10 gru 2008, 16:54

Apokalipsa to moja ulubiona księga. Jakoś nie przypominam sobie tam wzywania to fizycznej eliminacji niewiernych, jak się mylę oświeć mnie. Ja podałem dokładne cytaty z koranu nawołujące do przemocy w imię religii.


Awatar użytkownika
Max King
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 975
Rejestracja: 12 lis 2008, 12:32
Lokalizacja: Newcastle

10 gru 2008, 17:03

Lothar, chrześcijaństwo
[poprawił]

Jak kiedyś Islam zapanuje nad światem, osobiście założę ruch oporu. Kazik, jesteś ze mną?
Ostatnio zmieniony 10 gru 2008, 17:34 przez Max King, łącznie zmieniany 1 raz.


Vi Veri Veniversum Vivus Vici
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 gru 2008, 17:11

a ja was potem nawrócę :D


Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

10 gru 2008, 17:12

MastaDJMax pisze:Jak kiedyś Islam zapanuje nad światem, osobiście założę ruch oporu. Kazik, jesteś ze mną?
Ja do tego nie dopuszczę. :kozak: :priest: 8-)


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 gru 2008, 17:28

spójrzcie prawdzie w oczy,chrześcijaństwo rozpada się przez:komercję i kapitalizm


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

10 gru 2008, 17:30

MastaDJMax pisze:Lothar, chrześcijaństwo
Poprawiłem 8-)
MastaDJMax pisze:Jak kiedyś Islam zapanuje nad światem, osobiście założę ruch oporu. Kazik, jesteś ze mną?
I z rozmów o końcu świata zeszliśmy na zakładanie bojówek religijnych... ja odpadam :-/


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
ODPOWIEDZ