Islam czyha?

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

16 wrz 2009, 21:36

No niestety, niestety, ale to się nie tylko Szwecji tyczy (i również nie w głównej mierze - byłem w Szwecji jakiś czas, w zasadzie imigrację spotkałem tylko w Sztokholmie, na wsiach i w małych miejscowościach jest "aryjsko" :P.

Największym problemem imigrantów jest ich niechęć do asymilacji. Nie potrafią docenić tego, co zostało im dane, oni tylko ssą socjale, żerują na tubylcach, stawiają wymagania i roszczenia. Z tolerancyjnym podejściem trzeba natychmiast skończyć, bo jak na razie sami sobie szkodzimy. W Europie wschodniej na szczęście nie jest tak źle, ale jak u nas będą takie systemy socjalne, jak na zachodzie, to zacznie się arabska ekspansja (i nie tylko, Murzyni też zjeżdżają do Europy, chociaż szczególnie upodobali sobie Francję, wystarczy spojrzeć na ich reprezentacje w dowolnej dziedzinie sportu). Imigracja to niestety zło, a bydło, gdzie stanie, tam nasra, Europa sama na to pozwala.

P.S - moja wypowiedź nie tyczy się każdego imigranta w Europie, są tacy, którzy się asymilują (tak powinno być), ale niestety lwia część tych ludzi tego nie robi. Powinno się ich po prostu deportować do syfu, z którego przyjechali, a w Europie wprowadzać akcje propagujące rozmnażanie, żeby wytrącić ignorantom argument - "Europie potrzebna jest dawka arabskiej krwi, żeby przetrwać, bo mamy niż demograficzny" - pospolicie mówiąc dałbym osobie, która by takie coś przy mnie powiedziała po ryju, bo inny argument by nie dotarł.
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2009, 22:13 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

16 wrz 2009, 21:58

No cóż Kariko, tak wygląda współczesna islamizacja. To już nie średniowiecze, czasy się zmieniły. Już niedługo, gdy jacyś natrętni "liberałowie" dojdą do władzy w Polsce i stwierdzą deficyt ludności to i nad krajem Mieszka załopocą chorągwie Mahometa.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

16 wrz 2009, 22:12

Ja jednak uważam, że nas prędzej zaleje Azja (w sumie nie miałbym nic przeciwko jakimś ładnym Azjatkom na ulicach :P). Do Rosji juz fale Chińczyków napływają, przyjdzie i czas na kraj Mieszka. Oni nie mają takich roszczeń i wymagań, jak muzułmanie, dlatego spodziewam się ich tu prędzej

Jako ciekawostka i na rozluźnienie - Dowód (ten akurat fikcyjny) na istnienie porządnych imigrantów i białych zwierząt (niestety londoner english, czy jakiś inny, trudny do zrozumienia)
Ostatnio zmieniony 16 wrz 2009, 22:30 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Demonix
Wnerwiony urzędas
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2009, 17:55
Lokalizacja: .:Wrocław:. :)

20 wrz 2009, 14:23

My tu gadu gadu a Chińczycy się mnożą xD

Ale chyba jednak lepiej żeby Azjaci "przypłynęli" do nas niż muzułmanie?. Osobiście wole Azjatów niż tych muzułmanów.
Znam ten film ^^


"Taak, taaaak,wielki gość ze spluwą"
"No chooodź, bij się, jak mężczyzna!"
"Nie jesteś taki twardy"
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

23 lut 2010, 18:14

https://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/ ... grozi.html

hmph, jeśli takie stanowiska zajmują ludzie nie bojący się podać swojego nazwiska, ponadto są to ludzie mający jakieś pozycję i rozeznanie, to znaczy, że ten problem zaczyna w końcu docierać tam, gdzie powinno, a ludzie przestają to ignorować.


Awatar użytkownika
zbigniewcebula
Miłośnik broni
Posty: 132
Rejestracja: 28 paź 2009, 21:58
Lokalizacja: Farma :]

24 lut 2010, 17:11

Dr. Dundersztyc pisze:
Minpis pisze:Jednocześnie potrzeba na napisanie czegoś takiego nieco odwagi, bo przecież skąd możesz wiedzieć czy nie przeczyta tego fanatyczny wyznawca Islamu, a potem Cię nie namierzy ? :)
Jasne, poprzez mój adres IP trafi do mojego domu, zabije mnie i wypatroszy :mis:
To mnie rozwaliło xD

Ja myślę że wszystkie religie są zmyślone.


Obrazek
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

02 kwie 2010, 12:15

Islamiści są chyba jacyś uprzedzeni do wszystkich .Najbardziej to z tym całym JIHADEM.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

02 kwie 2010, 16:05

korter pisze:Islamiści są chyba jacyś uprzedzeni do wszystkich .Najbardziej to z tym całym JIHADEM.
Nie wszyscy, tylko banda ciołków, pokroju naszych moherów 8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
korter
Seryjny zabójca
Posty: 393
Rejestracja: 02 lut 2010, 18:46

02 kwie 2010, 17:05

Lothar ta 'banda ciołków' jest troche duża i przeważą liczebnosć moherów.


Świat idzie ku przepaści popatrzmy na młodzież co robi jak się zachowuję.Starsi ludzie głupieją , młodzi też z każdym rokiem coraz gorzej.Czas na zmiany są one nieuniknione lecz w tym przypadku nie mają sensu.....
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 kwie 2010, 17:24

korter pisze:Lothar ta 'banda ciołków' jest troche duża i przeważą liczebnosć moherów.
Po prostu o nich słyszymy. W rzeczywistości Islam to nie jest zła religia: warto rozróżniać pojęcia Islam-Islamizm.


Obrazek
Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

02 kwie 2010, 17:25

poza tym są bardziej radykalni niż najradykalniejszy moher w tym kraju...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

02 kwie 2010, 17:32

https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C5%BCihad jak już zaczęliśmy o tym mówić, to odsyłam do lekturki.

Swoją drogą szokuje mnie ta nietolerancja Arabów. Kiedyś, jak na przykład Arabowie okupowali Półwysep Iberyjski (około 711-1492) panowała tolerancja religijna w tamtych kalifatach (pewnie w innych też). Co arabowie prawda byli ekspansywni, ale nie robili tego z pobudek religijnych. Każdy mieszkaniec ich kraju miał się zadeklarować, czy zostaje przy swojej wierze, czy zmienia na Islam, ale było to dobrowolne i nie było większych sankcji za bycie niemuzułmaninem. Poza tym przez całe średniowiecze kultura arabska stała na wyższym poziomie rozwoju od europejskiej. To przecież Arabowie przepisali dzieła starożytnej Grecji na swój język, dzięki czemu się zachowały, a to Europa organizowała krucjaty i prześladowała innowierców. A teraz? Chyba brak edukacji robi swoje :P


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

02 kwie 2010, 22:46

Kariko pisze:https://pl.wikipedia.org/wiki/D%C5%BCihad jak już zaczęliśmy o tym mówić, to odsyłam do lekturki.

Swoją drogą szokuje mnie ta nietolerancja Arabów. Kiedyś, jak na przykład Arabowie okupowali Półwysep Iberyjski (około 711-1492) panowała tolerancja religijna w tamtych kalifatach (pewnie w innych też). Co arabowie prawda byli ekspansywni, ale nie robili tego z pobudek religijnych. Każdy mieszkaniec ich kraju miał się zadeklarować, czy zostaje przy swojej wierze, czy zmienia na Islam, ale było to dobrowolne i nie było większych sankcji za bycie niemuzułmaninem. Poza tym przez całe średniowiecze kultura arabska stała na wyższym poziomie rozwoju od europejskiej. To przecież Arabowie przepisali dzieła starożytnej Grecji na swój język, dzięki czemu się zachowały, a to Europa organizowała krucjaty i prześladowała innowierców. A teraz? Chyba brak edukacji robi swoje :P
no trochę Cię trzeba poprawić..być może na Płw. Iberyskim tych sankcji nie było, ale gdy Turcy seldżuccy opanowali Ziemię Świętą, to zaczęły się problemy...m.in. dlatego zorganizowano krucjaty...

nie chcąc obrażać nikogo, ale obserwując widzę, że islam to religia, która nie ewoluuje wraz ze zmieniającym się światem, co chociażby widać (powoli, ale widać) chociażby w kościele katolickim...dodatkowo te fundamentalistyczne odłamy psują całą atmosferę i postrzeganie muzułmanów...chciałbym poznać jakiegoś i porozmawiać z nim dokładnie o jego religii, bo przecież nie każdy zapytany pogrozi mi jihadem i panzerfaustem przed nosem...


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

02 kwie 2010, 23:51

Ramesses pisze:.być może na Płw. Iberyskim tych sankcji nie było, ale gdy Turcy seldżuccy opanowali Ziemię Świętą, to zaczęły się problemy...m.in. dlatego zorganizowano krucjaty...


To znaczy, nie wiem, czy to był problem na tle religijnym, ale obecność Turków napewno utrudniała handel lewantyński, poza tym zbliżali się do Bizancjum, tym samym posuwali się w stronę Europy. Trzeba było dmuchać na zimne
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2010, 23:52 przez Kariko, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
kicaj994
Wstydliwy morderca
Posty: 6
Rejestracja: 02 kwie 2010, 22:37

03 kwie 2010, 17:38

W rzeczywistości Islam to nie jest zła religia:
Skoro nie jest taka zła, czemu w Koranie jest aż tyle wspomnień o przemocy wobec innych/niewiernych ?

https://www.poznajkoran.pl/koran/przemoc/ Obczajcie choćby to. Gdzieś miałem jeszcze filmik o zalewającym całą planete islamie, ciekawy dokument.[/b]
Ostatnio zmieniony 03 kwie 2010, 17:39 przez kicaj994, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ