HOT NEWS!

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

07 kwie 2018, 15:21

Szkoła óczy... :|

Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Szkolnictwo w Polsce stoczyło się na samo dno, a te nauczycielskie #$%&@ chcą jeszcze podwyżek. Za co, ZA CO?


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

07 kwie 2018, 15:46

Silver Dragon pisze:Nie wiadomo czy śmiać się czy płakać. Szkolnictwo w Polsce stoczyło się na samo dno, a te nauczycielskie #$%&@ chcą jeszcze podwyżek. Za co, ZA CO?
Za gówno, że Ci tak nieuprzejmie odpowiem, ale taka jest prawda. Większość nauczycieli bierze się z selekcji negatywnej - jak komuś nie wyjdzie w zawodzie, to idzie na nauczyciela. Później rośnie w takim frustracja, którą wyładowuje na uczniach. No po prostu błędne koło i pierdolnik jak chuj. Moim zdaniem Polska powinna brać przykład z Finlandii, jeśli chodzi o edukację.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

22 kwie 2018, 23:37

Sposoby wykradania danych stają się coraz bardziej zaskakujące
https://businessinsider.com.pl/technolo ... tr/eylm1wj


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

25 kwie 2018, 00:22

To nie powinno wcale dziwić. Otwieram lodówkę a tam... [wpiszcie sami nazwisko]. Ten żart wcale nie będzie żartem. Nawet sznurówki waszych butów mogą być inteligentne. Aj! nie tak mocno! - usłyszycie kiedyś, za mocno je ściągając. A następnego dnia pozew producenta sznurowadeł o celowe niszczenie jego produktu czekać będzie w waszej skrzynce pocztowej. Cóż wtedy taki włam przez akwarium do klubu, w którym nigdy nie byliście. Wasze sznurówki będą łączyły się z tym. W bólu. Du... Tak będzie. Potwierdzone info.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

23 lip 2018, 22:55

W Szwecji szaleją potężne pożary, pobite zostały wszelkie rekordy ciepła od początku prowadzenia pomiarów- od 150 lat! W północnej Szwecji- na kole podbiegunowym temperatura przekroczyła 30 stopni. Na ratunek pojechali polscy strażacy, powitani zostali jak bohaterowie.
:polska:

Pożary w Szwecji i polscy strażacy (TVN24)


Pożary w Szwecji i polscy strażacy (TVP INFO)
Ostatnio zmieniony 23 lip 2018, 22:55 przez Piroziom, łącznie zmieniany 1 raz.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

24 lip 2018, 21:27

Grecja też płonie, na kole podbiegunowym 20-30°C, w innych częściach świata powodzie i susze...

Się porobiło z tą pogodą


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2018, 10:38

Piroziom pisze:W Szwecji szaleją potężne pożary, pobite zostały wszelkie rekordy ciepła od początku prowadzenia pomiarów- od 150 lat! W północnej Szwecji- na kole podbiegunowym temperatura przekroczyła 30 stopni.
Co się dziwić. Do Szwecji przyjechała Afryka, to teraz trzeba zrobić tam Afrykę. Imigranci afrykańscy muszą mieć swoje afrykańskie stepy i sawanny. Nie dla nich rajska zielona trawa. To i od wypalenia lasów się zaczyna. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2018, 12:28

Co się dziwić. Do Szwecji przyjechała Afryka, to teraz trzeba zrobić tam Afrykę. Imigranci afrykańscy muszą mieć swoje afrykańskie stepy i sawanny. Nie dla nich rajska zielona trawa. To i od wypalenia lasów się zaczyna. ;)
I to są solidne argumenty. Kupuję to :D


8=======D
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 lip 2018, 15:29

Afrykańskie słońce idzie za swoimi Murzynami. :D


A co do pożarów w Grecji. Wygląda to na akcję oczyszczania terenu przez deweloperów, na nowe turystyczne centrum. Miejsce jest na to znakomite. Ale czy już i tak od razu byliby na tyle bezwzględni, by nie liczyli się z ludzkimi ofiarami, z ludzkim życiem? Mówią tam ludzie, że opieszałość i brak informacji o zagrożeniu były celowe. Czy już tak wyzuci z ludzkich wartości, z sumienia? :|


I jeszcze do naszych strażaków w Szwecji. Najbardziej zapamiętałem owacje Szwedów i ich zdziwienie wyższą jakością naszych nad ich wozami: -Wysłaliście do nas swój najlepszy sprzęt? -Nie, to nasz standard. Zonk! :D
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

28 lip 2018, 15:41

A co do pożarów w Grecji. Wygląda to na akcję oczyszczania terenu przez deweloperów, na nowe turystyczne centrum. Miejsce jest na to znakomite. Ale czy już i tak od razu byliby na tyle bezwzględni, by nie liczyli się z ludzkimi ofiarami, z ludzkim życiem? Mówią tam ludzie, że opieszałość i brak informacji o zagrożeniu były celowe. Czy już tak wyzuci z ludzkich wartości, z sumienia? :|
Hieny pieniężne, dla kasy zrobią wszystko. Nie spodziewali się jednak tego, że pogoda tak katastrofalnie to rozdmucha
I jeszcze do naszych strażaków w Szwecji. Najbardziej zapamiętałem owacje Szwedów i ich zdziwienie wyższą jakością naszych nad ich wozami: -Wysłaliście do nas swój najlepszy sprzęt? -Nie, to nasz standard. Zonk! :D
Piękne :brawo2:


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 sie 2018, 23:54

Radość 30-latka. SMS od Rządowego Centrum Bezpieczeństwa zabronił mu wychodzić na miasto. (źródło)
Takiego prezentu od rządu nie spodziewał się 34-letni Michał z Warszawy. Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało mu SMS-a, by lepiej nie ruszał się dziś z domu. Zaplanowane spotkania ze znajomymi posłuszny mężczyzna odwołał w ciągu 3 sekund.

– Unikaj otwartych przestrzeni, zabezpiecz dobytek – przeczytał Mateusz w wiadomości od RCB. – Dobytku nie mam, bo mieszkanie wynajmuję, a reszta to apki i usługi, ale uwagę o otwartych przestrzeniach mocno wziąłem sobie do serca.

Posłusznemu mężczyźnie dwa razy powtarzać nie było trzeba. Odwołał podróż na drugi koniec miasta i spotkanie z Danielem, Justyną, Łukaszem i Anką, podczas którego miał przez cztery godziny słuchać, jakie to nowe świeczki znaleźli w IKEA, i ile to słówek znają ich Jasie i Majeczki.

– Nie będę się kłócił z rządem własnego kraju– podkreśla patriota Michał. – Miło z ich strony, że wyręczyli mnie w poszukiwaniu wymówek, bo tę o remoncie sprzedałem im tydzień temu, a w przeziębienia już nie wierzą.

Kryzysowa sytuacja zmusiła 34-latka do zakupu kruchych ciasteczek i ulubionego earl graya. Z udawanym żalem twierdzi, że zaszyje się w domu z Netfliksem i pójdzie spać po 22:00.

I ma nadzieję, że podobne załamania pogodowe nie odpuszczą już do końca sezonu.
Wniosek: Dobry rząd. :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

11 sie 2018, 00:23

I teraz nie wiem, czy Tiq nas trolluje czy nie.


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

11 sie 2018, 07:14

Ja w takim razie czekam na takiego smsa w następną sobotę kiedy mam jechać do siostry bo szwagier ma niby jakieś przyjęcie. Towarzystwo i szmat drogi do przebycia średnio mi odpowiadają :P


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

11 sie 2018, 08:23

Pewnie oglądali polszmat, tam zawsze taka prognoza. :D
Ostatnio zmieniony 11 sie 2018, 08:23 przez Rycho3D, łącznie zmieniany 1 raz.


8=======D
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

11 sie 2018, 09:53

I teraz nie wiem, czy Tiq nas trolluje czy nie.
W pierwszym momencie też tak myślałem do póki nie wpadłem na poniższy tekst:
https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy- ... zemu-sluzy


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
ODPOWIEDZ