HOT NEWS!

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
kazik
Forumowy Inkwizytor
Forumowy Inkwizytor
Posty: 2236
Rejestracja: 27 sty 2007, 21:40
Lokalizacja: Greenbelt

31 mar 2008, 21:58

A co powiecie na takiego niusa?
Pierwszy mężczyzna urodzi córeczkę
Mężczyzna, który wcześniej był kobietą jest obecnie w piątym miesiącu ciąży. Thomas Beatie opisał swoją historię na łamach amerykańskiego "The Adovace". Do tekstu pod tytułem "Labour of Love" dodano także jego zdjęcie z bardzo już zaokrąglonym brzuchem, zarostem na twarzy i klatce piersiowej.
Thomas Beatie, urodził się jako kobieta i określa siebie mianem "transseksualnego mężczyzny" - pisze "The Daily Telegraph". Przeszedł operację usunięcia piersi. Poddał się również terapii hormonalnej. Od 10 lat jest także żonaty. - Moja żona, Nancy nie mogła mieć dzieci, bo w przeszłości cierpiała na zaawansowaną endometriozę. Lekarze musieli usunąć jej macicę. Zdecydowaliśmy, że to ja powinienem urodzić dziecko - napisał Beatie.

Ciążę zawdzięcza pomocy lekarzy i nasieniu anonimowego dawcy. Obecnie oczekuje on przyjścia na świat córeczki.REKLAMA Czytaj dalej


Opowiada on także o przykrych wydarzeniach z przeszłości. - Pierwszy lekarz kazał mi się ogolić, inni po prostu wyrzucali za drzwi. Nie mieliśmy wsparcia przyjaciół i rodziny. Większość krewnych żony Nancy nawet nie wie, że zmieniałem płeć - twierdza się Thomas.

- Niesamowite. Pomimo, że w moim brzuchu wzrasta nowe życie, to jednak jestem pewien, iż ciągle jestem mężczyzną. (...) Będę ojcem swojej córki, a Nancy będzie jej matką. Będziemy rodziną - czytamy na telegraph.co.uk.

Dodaje jednocześnie, że ma nadzieję, iż społeczność z "cichego Oregonu" będzie ich uważać za szczęśliwą parę, która bardzo się kocha.

"The Daily Telegraph" skontaktowało ze wspomnianym magazynem - wszyscy (łącznie z ginekologiem) potwierdzają wersję, którą przedstawił Thomas Beatie.
https://wiadomosci.onet.pl/1717532,69,item.html

W postępowym świecie, nawet facet, który był kobietą może urodzić żonie dziecko. :bolek: :uglysofa:
Ostatnio zmieniony 31 mar 2008, 21:58 przez kazik, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

31 mar 2008, 22:07

Powiem tylko tyle: Biedne dziecko...


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 kwie 2008, 00:31

Tradycyjne wartości padły na bruk? :|

Raczej ta istota niewiadomojaka upadła. Ach, szczęście w rodzinie! Żono moja, jako była kobieta urodzę ci dziecko, które pocznę z anonimowym mężczyzną. Nie... Ja rozumiem, nikomu nie można odmawiać prawa do szczęścia, ale... Ot, znaleźli sobie radę na życie, nieszczęśliwi... Brak słów...

Nawet nie wiem, czy bardziej potępiać, śmiać się, współczuć czy bać się... :zdziw:


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

01 kwie 2008, 15:04

Jak to zobaczyłem to w pierwszej chwili nie wiedziałem co powiedzieć. Tego już nawet nie można nazwać transwestytą. Normalna hybryda z pogranicza. Ciekawe jak będzie kiedyś z tym dzieckiem. Jak się dowie że urodził je ojciec (?) to pewnie nieźle się wku**i. Na jego miejscu nie chciałbym znać swojego "ojca" - niedoszłego transa


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

01 kwie 2008, 15:51

kazik pisze:https://wiadomosci.onet.pl/1717532,69,item.html

W postępowym świecie, nawet facet, który był kobietą może urodzić żonie dziecko. :bolek: :uglysofa:
to jest naprawde chore ;/ mozna sobie pozwolic na wiele ale tp juz przekracza granice :/


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

01 kwie 2008, 16:30

Nic strasznego , teraz coś niesamowitego!

Szwecja: najszybszy internet na świecie - w sam raz do suszenia prania


Mająca 75 lat mieszkanka Karlstad ( Szwecja ), Sigbritt Löthberg, ma w domu najszybszy internet na świecie - jego przepustowość to 10 Gb/s, a w porywach nawet 40 Gb/s. Nie wiadomo, czy pani Löthberg wykorzystuje go do surfowania w Sieci - wiadomo natomiast, że dzięki niemu... suszy pranie.
Sigbritt Löthberg zawdzięcza swoje łącze synowi, inżynierowi Peterowi Löthbergowi, który pracuje nad nowymi technikami modulacji sygnału w światłowodach. Dzięki jego ostatnim eksperymentom możliwe jest już przesłanie olbrzymiej ilości danych na odległość 2000 kilometrów - bez konieczności używania dodatkowych wzmacniaczy.
Aktualnie pani Löthberg korzysta z infostrady, którą da się przesłać 10 Gb ( 1,25 GB ) danych w ciągu sekundy. W szczytowych okresach przepustowość wynosiła nawet 40 Gb/s. To jednak ciągle mało: jej syn zastanawia się, czy by nie udostępnić jej połączenia o przepustowości 100 Gb/s.
Elektronika odpowiedzialna za modulację sygnału mocno się nagrzewa. Dlatego matka inżyniera wykorzystuje ją przede wszystkim do... szybkiego suszenia prania. Specjaliści żartują, że przy większej przepustowości będzie mogła suszyć ubrania swoje i swoich sąsiadów.
Aż trudno sobie wyobrazić, co by było, gdyby drugi syn pani Löthberg pracował w firmie IBM ( patrz artykuł "IBM: o, w tych szafach zmagazynujemy cały Internet - https://www.pcworld.pl/news/139643.html" )


Fakin Sziet! Nie chcę mi się wieżyć. Zapłacił bym każdą sumę za taki internet!
To jest poprostu niemożliwe xD A ta kolesiówa sobię na nim pranie suszy xP

Źródło: https://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Szw ... caid=15a28
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2008, 16:32 przez ciuciu, łącznie zmieniany 2 razy.


Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

01 kwie 2008, 16:49

ciuciu pisze:Fakin Sziet! Nie chcę mi się wieżyć. Zapłacił bym każdą sumę za taki internet!
To jest poprostu niemożliwe xD A ta kolesiówa sobię na nim pranie suszy xP
przeliczajac wyjdzie ci jakies kilka set tysiecy miesiecznie(jesli przeliczyc na polskie ceny internetu ktore sa <na moje> zbyt wysokie)


Awatar użytkownika
SovietPolska
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 525
Rejestracja: 18 sie 2007, 01:36

01 kwie 2008, 19:44

kazik pisze:A co powiecie na takiego niusa? Cytat:
Pierwszy mężczyzna urodzi córeczkę
Mężczyzna, który wcześniej był kobietą jest obecnie w piątym miesiącu ciąży. Thomas Beatie opisał swoją historię na łamach amerykańskiego "The Adovace". Do tekstu pod tytułem "Labour of Love" dodano także jego zdjęcie z bardzo już zaokrąglonym brzuchem, zarostem na twarzy i klatce piersiowej.
Thomas Beatie, urodził się jako kobieta i określa siebie mianem "transseksualnego mężczyzny" - pisze "The Daily Telegraph". Przeszedł operację usunięcia piersi. Poddał się również terapii hormonalnej. Od 10 lat jest także żonaty. - Moja żona, Nancy nie mogła mieć dzieci, bo w przeszłości cierpiała na zaawansowaną endometriozę. Lekarze musieli usunąć jej macicę. Zdecydowaliśmy, że to ja powinienem urodzić dziecko - napisał Beatie.

Ciążę zawdzięcza pomocy lekarzy i nasieniu anonimowego dawcy. Obecnie oczekuje on przyjścia na świat córeczki.REKLAMA Czytaj dalej


Opowiada on także o przykrych wydarzeniach z przeszłości. - Pierwszy lekarz kazał mi się ogolić, inni po prostu wyrzucali za drzwi. Nie mieliśmy wsparcia przyjaciół i rodziny. Większość krewnych żony Nancy nawet nie wie, że zmieniałem płeć - twierdza się Thomas.

- Niesamowite. Pomimo, że w moim brzuchu wzrasta nowe życie, to jednak jestem pewien, iż ciągle jestem mężczyzną. (...) Będę ojcem swojej córki, a Nancy będzie jej matką. Będziemy rodziną - czytamy na telegraph.co.uk.

Dodaje jednocześnie, że ma nadzieję, iż społeczność z "cichego Oregonu" będzie ich uważać za szczęśliwą parę, która bardzo się kocha.

"The Daily Telegraph" skontaktowało ze wspomnianym magazynem - wszyscy (łącznie z ginekologiem) potwierdzają wersję, którą przedstawił Thomas Beatie.

https://wiadomosci.onet.pl/1717532,69,item.html

W postępowym świecie, nawet facet, który był kobietą może urodzić żonie dziecko.
Co do tego tekstu to jakaś amerykańska firma da 20milionów USD pierwszeu mężczyźnie który urodzi dziecko :)


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

01 kwie 2008, 19:48

To nie jest mężczyzna. To hybryda. Jak można być mężczyzną, kiedy fizycznie (w połowie) jest się kobietą? Nie należy mu/jej się. Transy to trzecia, sztuczna płeć


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

03 kwie 2008, 23:43

Czwartek, 3 kwietnia 2008

Zabijają albinosów, by zapewnić sobie pomyślność
REUTERS 21:00

W Tanzanii doszło do seryjnych morderstw albinosów. Części ich ciał są wykorzystywane przez znachorów jako talizmany, które mają zapewnić pomyślność. Od marca 2007 roku zabito 19 osób dotkniętych albinizmem. Kolejne dwie zaginęły, prawdopodobnie również nie żyją.

Mordowanie albinosów potępił w comiesięcznym orędziu do narodu prezydent Tanzanii Jakaya Kikwete. Te zabójstwa są hańbą dla naszego społeczeństwa - dodał.

Do wielu zabójstw dochodzi z powodu fałszywej wiary, że części ciał ludzi dotkniętych albinizmem mogą przynieść pomyślność w życiu, czy w biznesie - dodał. Tłumaczył, że różnej maści szarlatani szczególnie cenią sobie genitalia, języki i piersi.

Morderstwa dokonywane były głównie w rejonie jeziora Wiktoria przez wynajęte do tego gangi. Szacuje się, że w 39-milionowej Tanzanii, żyje 270 tysięcy osób, które cierpią na brak pigmentu w skórze, włosach i oczach. Przyczyną tej choroby jest brak enzymu tyrozynazy, co powoduje zmniejszenie lub brak produkcji melanin w komórkach barwnikowych. Albinosi mają bardzo jasną, białe włosy, brwi i rzęsy oraz czerwone oczy (tęczówka oka jest przeźroczysta, więc prześwitują przez nią naczynia krwionośne). (zel)

Oryginalny news: TUTAJ



HE, HE. Jakbym czytał nagłówki Paradise Times. Co za czasy... :/


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 maja 2008, 00:35

Wszyscy to już wiedzą. Ale sprawa wciąż trwa:
Austriak Josef Fritzl, który przez prawie ćwierć wieku więził i gwałcił swą córkę, zaplanował budowę tajnych pomieszczeń w piwnicy w 1978 roku, gdy dziewczyna miała zaledwie 12 lat - poinformowała w poniedziałek austriacka policja.

Ekipy śledcze, pracujące niemal bez przerwy, ustaliły, że piwniczny labirynt pomieszczeń bez okien w domu w Amstetten, gdzie 73-letni dziś Fritzl spłodził w kazirodczym związku siedmioro dzieci (jedno zmarło), był zabezpieczony ośmioma drzwiami.

(...)ciężka choroba Kerstin skłoniła ojca i dziadka zarazem do zawiezienia jej do szpitala i doprowadziła w efekcie do ujawnienia dramatu jego córki Elizabeth.

Żona Fritzla, córka, którą więził i gwałcił, oraz dzieci z tego kazirodczego związku są pod opieką psychiatrów. Zapewniono im skuteczną ochronę przed mediami. Lekarze podkreślają, że poprawia się stan zdrowia ofiar, które Fritzl więził w piwnicy; matka i trójka jej dzieci zaczynają się przyzwyczajać do światła słonecznego. Zwłaszcza najmłodsze z dzieci - pięcioletni chłopiec - czyni duże postępy.

Troje dzieci ze swego kazirodczego związku Fritzl zaadoptował, twierdząc, że "podrzuciła" je Elizabeth, która odeszła "do sekty". Te dzieci - w odróżnieniu od rodzeństwa zamkniętego w piwnicy - prowadziły względnie normalne życie.

Lekarze ujawnili, że więziona w piwnicy córka Fritzla wymusiła na ojcu podawanie jej i dzieciom preparatów witaminowych oraz dostarczenie lampy ultrafioletowej, co mogło nieco złagodzić zdrowotne konsekwencje wieloletniego uwięzienia w piwnicy.
Cytat pochodzi z https://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=493114

Totalny psychopata stworzył sobie własny świat, za 8 drzwiami. Popatrzcie jak to wszystko sobie urządził: https://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=490856 To jest przerażające, jak chory umysł może sobie stworzyć świat, upodabniając go do normalnego domu, normalnej rodziny. Planować, budować i żyć w nim tyle lat. Z pełnym zamysłem, planem i jego realizacją, tyle lat perfekcyjną. To jego przekonanie o bezpieczeństwie i wpojona w siebie obłuda jest najgorsza. :/ Inny świat?

Jak można tak żyć, bez poczucia winy?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

06 maja 2008, 00:41

Psychol straszny ;/ jak mowiłem Ci takiego to zabić najgorszą śmiercią i nawet nie żałować
z resztą sam chętne bym go zamknal w takim wiezieniu bez okien .... karmil poił ale do konca swoich dni by słońca nie zobaczył tak jak ta biedna dziewczyna ;/ wrrrrr


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

06 maja 2008, 01:37

Pisałeś mi na GG o torturach. Nie jestem za tym. Ale wsadzić go na równoznaczną karę? O tak! jak najbardziej, do końca życia, to co dzieciom zgotował. To z pewnością dobre. Byleby sam zapracował na swe utrzymanie.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

06 maja 2008, 01:47

I jak już rozmawialismy na GG krzesełko elektryczne pasuje dla niego :alushoot:


Awatar użytkownika
Dr. Dundersztyc
Szalony Naukowiec
Szalony Naukowiec
Posty: 1299
Rejestracja: 05 gru 2007, 22:48
Lokalizacja: Druelselstein
Kontakt:

07 maja 2008, 21:25

Ja bym proponował taki rodzaj kary:

- stójka 1x1 m przez 22 godz. na dobę
- 2 godziny dymania go przez bandę pederastów na dobę
- o solnych paluszkach i 1 litrze słonej wody na dobę

I tak do jego usranej śmierci. No to chyba wystarczy, żeby złamać człowieka.


Obrazek
ODPOWIEDZ