Hatred - start nowego subforum

Ważne ogłoszenia dotyczące bieżącego życia strony i forum.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

12 lut 2017, 23:49

Właśnie wystartowało nowe subforum o polskiej grze Hatred, która miała premierę nie tak dawno temu. Polska gra, postalowy sznyt. Czemu dotąd u nas nie było? O to nas nie pytaj, już nieaktualne. Teraz na tapecie co innego:

Czy będzie u nas ochota rozmawiać o tej grze? Będzie o czym? Czy dojdą fani tej gry do naszych rozmów? Czy my staniemy się fanami tej gry? Czy subforum będzie żyło czy wkrótce ucichnie? To się, panie i panowie, zobaczy. :faja:

Warto próbować. A miejsca na rozmowy u nas pod dostatkiem. Co raz zaczęte, jak mówi nasz regulamin i nasza zasada: U nas nie ma starych tematów. I nigdy nic nie zanika. Do roboty! Do pisania! Do grania! Dajemy czadu!

Wszak to bardzo postalowa gra. 8-)
I może nie tylko ta gra. Niech temat nie będzie tylko ogłoszeniem, ale i rozmową. Proponujcie inne gry, jakim możemy utworzyć subfora. Byleby miały związek z profilem serii Postal lub - jakoś inaczej umotywowane. Liczę na Was. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 lut 2017, 11:10

Subforum dla Hatred - niezły pomysł.

A co do innych gier - podobne do Postala, ale i popularne wśród naszych forumowiczów.
Może by zrobić ankietę na ten temat z kilkoma propozycjami?
Na szybko przychodzą mi do głowy takie gry jak Manhunt czy Carmageddon, ale pewnie znalazłoby się sporo nowszych produkcji tego typu, tylko ja ich akurat nie znam, bo jestem starogierkowcem.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

13 lut 2017, 14:11

Co powiecie na Hotline Miami? albo Portal 2 przecież to to samo co Postal tylko że przez R :D

Teraz na poważnie to pomyślałem (to szatan myśli?! :zdziw: ) i wpadłem na pomysł aby Hatred nie był działem w "inne" ale podforum (tak jak np. bagno, testowisko) w "Inne gry" no i można też później dodać kilka innych gier które chcieliby użytkownicy... ja chce Portal!


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lut 2017, 14:35

Dzienis pisze:takie gry jak Manhunt czy Carmageddon
Manhunt od samej swej premiery powinna mieć u nas swoje miejsce. Bo od samego swego początku stawiana jest obok Postala. Ja bym dodał też Bloodrayne, też jako starogrowiec. ;)
Dzienis pisze:Może by zrobić ankietę na ten temat z kilkoma propozycjami?
Można. Aby coś się na pewno działo, musi być JUŻ popularne u nas. W tym przypadku związek z Postalem nie jest obowiązkowy. Bo - bo będzie związane z użytkownikami PostalSite. ;)
Pan Szatan pisze:Hatred nie był działem w "inne" ale podforum (tak jak np. bagno, testowisko) w "Inne gry"
Na razie jest pod Inne Gry. Jak się sytuacja rozkręci, to będzie całkiem nowy dział o nazwie:
Salon Gier
...wiadomo dlaczego takiej nazwie. W tym dziale będą subfora: Hatred, Manhunt, Coś_Tam, Inne_Coś_Tam... a na końcu stare dobre Inne Gry. Podoba się?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

13 lut 2017, 16:25

Z brutalnych można podać też Harvestera, ale to raczej niszowa i jeszcze bardziej pojebana niż Postal (to to jest możliwe?) gra. GTA to chyba za dużo jak na to forum, jeszcze by nas gtasite zraidowało :P


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

13 lut 2017, 16:43

Z tym Salonem Gier to też fajny pomysł. Jak ktoś chce porozmawiać o jakiejś innej grze niż POSTAL, to właśnie tam będzie miejsce. Podforum z GTA raczej nie będzie potrzebne, bo od tego jest w cholerę fanowskich stron i forów, więc następnego nam nie trzeba. Może obok Hatreda, Manhunta i Carmageddona dać właśnie ten Hotline Miami? Fakt, to indyk, ale jest to tak jakby drugi P1, tylko, że w latach osiemdziesiątych. Może ewentualnie Mortala podrzucić nawet? :D


Awatar użytkownika
Devi90
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1409
Rejestracja: 22 cze 2014, 16:56
Lokalizacja: Galaktyka Kurvix

13 lut 2017, 16:50

$haq pisze:Może ewentualnie Mortala podrzucić nawet? xD
Szczerze, to nawet nie jest zły pomysł , przydał by się tu Mortal Kombat jak i Hotline Miami, Manhunt i Carmagedon :) Co do GTA, to fakt, jest już tego sporo jednak taki nasz mały "kącik", by nie zaszkodził ;)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2017, 16:52 przez Devi90, łącznie zmieniany 2 razy.


왜 이걸 읽나요?
Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lut 2017, 18:03

Myślę że to brzmi nieźle.
Tiquill pisze:Salon Gier
Salon brutalnych gier :D


8=======D
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

13 lut 2017, 18:58

$haq pisze: Podforum z GTA raczej nie będzie potrzebne, bo od tego jest w cholerę fanowskich stron i forów, więc następnego nam nie trzeba.
Tyle, że seria GTA to chyba najpopularniejsze gry wśród naszych userów po Postalu.


I regret nothing
Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

13 lut 2017, 19:24

Dzienis pisze:
$haq pisze: Podforum z GTA raczej nie będzie potrzebne, bo od tego jest w cholerę fanowskich stron i forów, więc następnego nam nie trzeba.
Tyle, że seria GTA to chyba najpopularniejsze gry wśród naszych userów po Postalu.
No to nie wiem. To już od Was zależy. Róbcie co uważacie za dobre.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lut 2017, 19:28

$haq pisze:Podforum z GTA raczej nie będzie potrzebne, bo od tego jest w cholerę fanowskich stron i forów
No właśnie, nie bardzo satysfakcjonujące jest klepanie w kolejnym miejscu o tym samym i - pewno - tego samego. Gra ma swoje miejsca i starczy jej tego. No i wielkość tej serii... Nie chciałbym by rozmowy na forum odnośnie gier były zdominowane przez tą serię. Nikt by chyba nie chciał. Bo potrzeby na to nie widzę.

Bardziej interesują mnie gry, które są charakterystyczne, ale z różnych przyczyn utraciły swoje społeczności fanów, bądź nigdy takich właściwie nie miały. Przygarniamy porzucone gry. Revive abandoned game. Jako strona i forum trwamy ponad 10 lat i możemy wziąć pod swe skrzydła takie tytuły, dając im możliwość życia przez kilka następnych lat. Tytuły żywe, pół-półżywe, pamiętane i przewijające się w różnych rozmowach. Wciąż.
$haq pisze:Hotline Miami? Fakt, to indyk, ale jest to tak jakby drugi P1, tylko, że w latach osiemdziesiątych
I właśnie też takie indyki. Gry niezależne, nawet niszowe.
Rycho3D pisze:Salon brutalnych gier
Kwestia nazwy jest otwarta.



Jakby to miało wyglądać? Nowe subforum, choćby o nazwie Chłodnia. Zgłaszamy daną grę jako "inwentarz chłodni" pisząc po prostu parę tematów o niej. Jak coś z nimi drgnie - gra wyjmowana jest z Chłodni do - do własnego subforum! :) I tak z każdym tytułem. Bo, wiecie, odgórnie organizowane adopcje danego tytułu mogą nie zawsze wypalić. No to teraz robimy subforum o Unhibernate. Kupujemy, gramy i piszemy posty - nie, to nie zawsze może się sprawdzić w ten sposób. :D Lepiej ostrożnie, metodą kilku tematów, metodą Chłodni. Co wy na to?
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

13 lut 2017, 19:37

Tiquill pisze:Jakby to miało wyglądać? Nowe subforum, choćby o nazwie Chłodnia.
To brzmi raczej jak jakieś preludium do Cmentarza ;)

Można by w sumie spróbować ułożyć jakąś listę gier, którymi użytkownicy (obecni i być może przyszli) są zainteresowani. Widzę u niektórych zainteresowanie m.in. Mortal Kombatem albo Hotline Miami. Od siebie mogę zaproponować Duke Nukem (Duke to w sumie Dude, różnią się tylko literką xD ) albo Soldier of Fortune, choć to już w sumie dość zapomniana gra.


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

13 lut 2017, 19:54

Duke Nukem i Soldier of Fortune to też bardzo dobre gry! Duke niedawno miał 20-lecie 3D, i z tej okazji wydano remake 3D. Soldier of Fortune przydałby się, bo jak już Yoss napisał - seria jest już zapomniana i milo byłoby przyjąć właśnie grę pod swoje skrzydła ;)

Jeszcze proponuję od siebie Max Payna. Jestem ogromnym fanem tej gry, i rozbolalo mnie trochę to, że nie ma dla niego jakiegoś forum czy strony :(

Co do nazwy takiego subforum, to Chłodnica mi nie pasuje. Może... "Strych skarbów"? :D

(za wszelkie błędy gramatyczne i ortograficzne bardzo przepraszam. Od niedawna mam Lumie 650 i telefon ma dziwną klawiaturę)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

13 lut 2017, 20:14

$haq pisze:Jeszcze proponuję od siebie Max Payna. Jestem ogromnym fanem tej gry, i rozbolalo mnie trochę to, że nie ma dla niego jakiegoś forum czy strony :(
Duke Nukem i Max Payne jak najbardziej. Podobnie inne tytuły.

Yossarian pisze:To brzmi raczej jak jakieś preludium do Cmentarza ;)
Na zasadzie przewrotności Chłodnia może dać przeciwność tej stanu, życie. Ale jeśli się nie podoba, to:
$haq pisze:Może... "Strych skarbów"? :D
Milutkie. Strych, nie piwnica, czyli najwyżej. Tylko wspiąć się za tym do... do góry! Pasuje. xD

Propostal pisze: Co do GTA, to fakt, jest już tego sporo jednak taki nasz mały "kącik", by nie zaszkodził ;)
Dzienis pisze:Tyle, że seria GTA to chyba najpopularniejsze gry wśród naszych userów po Postalu.
Jakiś pomocny kącik dla fanów GTA ostatecznie by nie zaszkodził. Byleby "świeciła" nad nim świadomość, że nie warto o wszystkim, co gdzie indziej już było. ;)

$haq pisze:(za wszelkie błędy gramatyczne i ortograficzne bardzo przepraszam. Od niedawna mam Lumie 650 i telefon ma dziwną klawiaturę)
Radzisz sobie dobrze. ;)
Ostatnio zmieniony 13 lut 2017, 20:15 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

13 lut 2017, 21:36

Fajnie, że tak szybko powstało to subforum.
Czekam teraz tylko na jakieś promocje na Hatred i kupuję. :P

Bez bicia się przyznam, że nie czytałem całego tematu.

Mam propozycję, że jak się to już trochę rozwinie, to zrobić nową forumową "belkę" jak ma na przykład " Postal III: Catharsis" i nazwać ją "Giercownia", "Pokój Innych Gier" czy coś takiego. No i tam by było takie podforum (jak English Zone, czy P3 takie ma), i tam pisać o innych brutalnych grach, zbliżonych do Postala. Potem można jeszcze przenieść dział "Inne gry" do tego "Giercownia" (czy jakoś tak), i moim zdaniem by było już git. Chyba nic więcej się na tym forum nie doda po tym. :D

Swoją drogą, dosyć ważna chwila. Ci co grali już w Hatred piszcie coś tam. To się newsa na główną trzaśnie. ;)


Zablokowany