Hard Park vs Cmentarz

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 sty 2017, 23:17

Propozycji wyszło na tyle dużo, że lepiej było przenieść je do nowego miejsca, dla luźniejszej formy wymiany tychże propozycji. Oto ten temat: https://forum.postalsite.info/no ... vt6346.html Co się tam ustali, to tu - ogłosi. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

20 kwie 2017, 18:45

Po paru miesiącach mamy już jakąś perspektywę i spojrzenie na ten dział.

Po mojemu to nie do końca to się udało - wyszedł po prostu kolejny Hyde Park który sprawił, że klasyczny Hyde Park stał się kompletnie martwy - czyli tak jak było to można dość łatwo przewidzieć.

Logicznie i rozsądnie rzecz biorąc powinno się te dwa działy zwyczajnie scalić, bo i tak na jedno wychodzi, ale ta bardziej perwersyjna część mojej natury mówi mi, by zostawić jak jest, bo z czterema (!) Hyde Parkami jesteśmy chyba najoryginalniejszym forum pod tym względem w necie. :):


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

20 kwie 2017, 19:34

Dzienis pisze:Logicznie i rozsądnie rzecz biorąc powinno się te dwa działy zwyczajnie scalić, bo i tak na jedno wychodzi, ale ta bardziej perwersyjna część mojej natury mówi mi, by zostawić jak jest, bo z czterema (!) Hyde Parkami jesteśmy chyba najoryginalniejszym forum pod tym względem w necie.
Czterech Jeźdźców Apokalipsy vs. Cztery Hyde Parki PSI. Kto wygra? xD


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

27 kwie 2017, 15:47

Dzienis pisze:Po mojemu to nie do końca to się udało - wyszedł po prostu kolejny Hyde Park który sprawił, że klasyczny Hyde Park stał się kompletnie martwy - czyli tak jak było to można dość łatwo przewidzieć.

Logicznie i rozsądnie rzecz biorąc powinno się te dwa działy zwyczajnie scalić
Na podsumowanie jest jeszcze za wcześnie. Ty wiesz, ile jest w Hard Parku tematów, spraw, opinii, po których ja bym się przejechał jak buldożer? Zmiażdżył błędne postawy, rozgonił złe mity, wraże persony świata zgnoił, rozwiał złudzenia, przepędził chamstwo, kłamstwo i obłudę? Wiesz? Zostałby tylko pył! ]:-> Ale nie mam czasu. Na posty tam trzeba poświęcać dużo czasu i uwagi. I stąd przegrywają u mnie z rzeczami ważniejszymi na forum. Ale jak się kiedy przysiądę, jak rozpiszę tam. Będzie hard! ;)


Połączyć Hyde Pard z Hard Parkiem? Też bym chciał. Ale po to powstał Hard Park, że nie chcę by dane wypowiedzi czytane były przez gości, przez wyszukiwarki. Hard Park to taki Hyde Park tylko dla nas. Nie będzie łączenia, za młode to subforum, bo go zmieniać.

Dzienis pisze:z czterema (!) Hyde Parkami jesteśmy chyba najoryginalniejszym forum pod tym względem w necie. :):
Brawo My! :faja: Nasze zdrowie! :winko:
Yossarian pisze:Czterech Jeźdźców Apokalipsy vs. Cztery Hyde Parki PSI. Kto wygra? xD
Jacy Jaźdźcy? Już dawno przerobiliśmy ich na kotlety i zjedliśmy. :[)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

27 kwie 2017, 16:33

Tiquill pisze:Na podsumowanie jest jeszcze za wcześnie. Ty wiesz, ile jest w Hard Parku tematów, spraw, opinii, po których ja bym się przejechał jak buldożer? Zmiażdżył błędne postawy, rozgonił złe mity, wraże persony świata zgnoił, rozwiał złudzenia, przepędził chamstwo, kłamstwo i obłudę? Wiesz? Zostałby tylko pył!
Krowa co dużo muczy mało mleka daje ;)
Tiquill pisze:Jacy Jaźdźcy? Już dawno przerobiliśmy ich na kotlety i zjedliśmy.
Ja miałem po nich srakę, Dupa mnie oszukała ;>


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

27 kwie 2017, 20:09

Tiquill pisze: Ale jak się kiedy przysiądę, jak rozpiszę tam. Będzie hard!
A to czekamy. :)
Tiquill pisze:Połączyć Hyde Pard z Hard Parkiem? Też bym chciał. Ale po to powstał Hard Park, że nie chcę by dane wypowiedzi czytane były przez gości, przez wyszukiwarki. Hard Park to taki Hyde Park tylko dla nas. Nie będzie łączenia, za młode to subforum, bo go zmieniać.
Okej, właśnie nie pisałem że należy je scalić, tylko z dalszej perspektywy np. gościa tak by było najlogiczniej.
Ale masz rację, niech to będzie taki nasz Hyde Park, stałych bywalców.
Yossarian pisze:Krowa co dużo muczy mało mleka daje
Kura co dużo gdacze mało jajek znosi. xD
Przysłowia są mądrością narodów, a patrząc na Polskę i Polaków to nie mamy za dużo dobrych przysłów. :):

A więc tak:

Zajezdnia - gry i zabawy forumowe, ew. głupkowate tematy, ale w granicach dobrego smaku
Hyde Park - poważniejsze lub na czasie tematy, kulturalnie i grzecznie, naliczane posty
Hard Park - również poważne tematy, ale bez cackania się w słowach, we własnym gronie bez indeksowania Google, naliczane posty
Cmentarz - niech się dzieje wola nieba, róbta co chceta, pomiot szatana
Bagno - zapomniana kloaka Lucyfera, najgorsze z najgorszych, odmózgowienie na TVNie, czysty chaos, kał i bezmózgowie


I regret nothing
ODPOWIEDZ