Halloween Startup

Pojedyńcze mapy tylko naszych użytkowników i rodzące się zestawy map.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

31 paź 2016, 03:36

Nowa mapa z halloweenowym menu głównym.
Dotychczas działająca jedynie na Steamowym Postalu 2, teraz da się ją odpalić także na zwykłym STP (v1409).

Mapa zrobiona przez, wszystkim zgromadzonym znane RWS. Ja tylko ją przerobiłem żeby ruszyła na STP.
Załączniki
HalloweenStartupShot.jpg
HalloweenStartupShot.jpg (147.91 KiB) Przejrzano 2806 razy
HalloweenStartup_v1409.rar
(23.2 MiB) Pobrany 109 razy


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

31 paź 2016, 07:03

Dobra robota!

Fajnie, jakby dało się resztę tego eventu przekonwertować do StP ;)


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

31 paź 2016, 11:11

Przeniosłeś menu to teraz przenieś resztę map :P


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

31 paź 2016, 14:32

Pan Szatan pisze:Przeniosłeś menu to teraz przenieś resztę map
Już zaklepałem ten pomysł :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 lis 2016, 20:11

seebeek17 pisze:Ja tylko ją przerobiłem żeby ruszyła na STP.
Chwała ci! :ok:

Bartosz pisze:Już zaklepałem ten pomysł :P
No to klepiesz go? xD ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

04 lis 2016, 21:41

Tiquill pisze:No to klepiesz go?
Na chwile obecną uklepałem 2 mapy :P


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

04 lis 2016, 21:46

Bartosz pisze:
Tiquill pisze:No to klepiesz go?
Na chwile obecną uklepałem 2 mapy :P
A robisz to tak, że usuwasz z steamowych map bronie z ED itd. aby ruszyły czy dodajesz halloweenowe obiekty i noc na mapy z STP? Bo ogunie tfurcy P2C zjebali kilka map i np. w psychiatryku w drzwiach jest ściana :bolek:


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 lis 2016, 22:04

Pan Szatan pisze:usuwasz z steamowych map bronie z ED itd
Tak będzie zdecydowane szybciej, walić ścianę!


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

04 lis 2016, 23:25

Pan Szatan pisze:A robisz to tak, że usuwasz z steamowych map bronie z ED itd. aby ruszyły czy dodajesz halloweenowe obiekty i noc na mapy z STP? Bo ogunie tfurcy P2C zjebali kilka map i np. w psychiatryku w drzwiach jest ściana
- Usuwam bronie z ED i inne dodane do P2C
- Usuwam wszystkie rzeczy związane z innymi eventami, co by nie było żadnych komplikacji.
- Przenoszę wszystkie pliki na zupełnie pustą mapę (niestety po wgraniu całej mapy występują błędy, których raczej nie idzie naprawić i trzeba każdą mapę przenosić na zasadzie cut/paste i build all.

Ścianę zawsze mogę naprawić, więc nie będzie problemu :)


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

05 lis 2016, 12:05

Pan Szatan pisze:Bo ogunie tfurcy P2C zjebali kilka map
Zgadzam się, nawet zwykłe STP jest bardziej grywalne, bo kilka lokacji jest tak tragicznie spier*olonych, że się zastanawiałem po co ruszali tam coś co było dobre, tylko po to żeby to zepsuć. :bolek:
Bartosz pisze:niestety po wgraniu całej mapy występują błędy, których raczej nie idzie naprawić i trzeba każdą mapę przenosić na zasadzie cut/paste i build all.
Polecam posprawdzać jeszcze Scripted Triggery na mapach. Np w tym Startup Halloween, dali pustą akcję w triggerze, której (też niemal pusty) skrypt jest tylko w P2C. Nie wiem czy coś chcieli po prostu sprawdzić czy jednak na złość takie "pułapki" dodawali. :P Może to tylko na tym Startup, ale warto sprawdzić też na innych :ok:


Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

05 lis 2016, 12:50

Pan Szatan pisze: Bo ogunie tfurcy P2C zjebali kilka map i np. w psychiatryku w drzwiach jest ściana
100% true :ok: Np: Mapa ze sklepem Habiba jest spartaczona. Jakaś blacha pojawia się kompletnie z dupy przed naszymi oczami, kiedy chcemy ukraść mleko :bolek:
seebeek17 pisze:Polecam posprawdzać jeszcze Scripted Triggery na mapach. Np w tym Startup Halloween, dali pustą akcję w triggerze, której (też niemal pusty) skrypt jest tylko w P2C. Nie wiem czy coś chcieli po prostu sprawdzić czy jednak na złość takie "pułapki" dodawali. Może to tylko na tym Startup, ale warto sprawdzić też na innych
Było i to wiele takich "cośków" na mapach z Halloweenowego eventu. Np: pousuwałem wszystko związane z świętem Patryka i mimo to edytor nie chciał mi wczytać mapki, bo brakowało jakiegoś "pot of gold", a na liście wszystkich actorów na mapie niczego takiego nie było bo wszystkie dzbany z złotem pousuwałem :< Na szczęście odkryłem life hacka i zrebuildowałem mapę, jeszcze raz skopiowałem mapę do STP i nagle edytor mi takiego błędu nie wychwycił :diabeł:


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

05 lis 2016, 13:02

Bartosz pisze:
Pan Szatan pisze: Bo ogunie tfurcy P2C zjebali kilka map i np. w psychiatryku w drzwiach jest ściana
100% true :ok: Np: Mapa ze sklepem Habiba jest spartaczona. Jakaś blacha pojawia się kompletnie z dupy przed naszymi oczami, kiedy chcemy ukraść mleko :bolek:
To akurat nic dziwnego choć bardziej by pasowało gdyby zamykało się z góry ale tam jest 2 piętro :P
Już w STP były dialogi do tego widocznie zapomnieli dodać w P2 i dodali w P2C. Mi nie przeszkadza są konsekfencje złego wyboru? Są. Jak nie ukradniesz mleka tylko zapłacisz Habbib cię nie zatrzyma i nie będzie trzeba uciekać przez okno ;)


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

05 lis 2016, 13:16

Pan Szatan pisze:To akurat nic dziwnego choć bardziej by pasowało gdyby zamykało się z góry ale tam jest 2 piętro
Już w STP były dialogi do tego widocznie zapomnieli dodać w P2 i dodali w P2C. Mi nie przeszkadza są konsekfencje złego wyboru? Są. Jak nie ukradniesz mleka tylko zapłacisz Habbib cię nie zatrzyma i nie będzie trzeba uciekać przez okno
Toż to jest bez sensu co on ma tam przycisk, który wyrasta tą blachę z pod ziemi w ciągu ułamka sekundy? Pomijam fakt, że to była jedna z moich ulubionych misji. Ukraść mleko i spi*rdolić z tego sklepu jak najszybciej by ganiać się na ulicy, sprowokować policję oraz ulicznych przechodniów, żeby wywołać jatkę :mgun: a teraz? Trzeba gnieździć się w jednym budynku albo grzecznie zapłacić, co nie wchodzi w grę. Chcieli dodać realizmu, że właściciel zamyka sklep? Nie wyszło im, albowiem niemożliwe jest, by ciężka blacha wysuwała się przez podłogę w mniej niż sekundę :bolek: Podsumując: "Projektanci poziomu spieprzyli sprawę"


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

05 lis 2016, 13:43

Bartosz pisze:Było i to wiele takich "cośków" na mapach z Halloweenowego eventu. Np: pousuwałem wszystko związane z świętem Patryka i mimo to edytor nie chciał mi wczytać mapki, bo brakowało jakiegoś "pot of gold"
A może sportowałbyś naraz wszystkie eventy, co?


I przestańcie już blaszanić. :):


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

05 lis 2016, 14:20

Tiquill pisze:A może sportowałbyś naraz wszystkie eventy, co?
Ja nie portuje eventów, tylko Halloweenowe mapy, żeby można było pograć sobie na nich w STP ;)


ODPOWIEDZ