[MOD] HAG nowy skin Św. Granatu

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 08:16

Czy macie dość tego nudnego fioletowego granata??
Jeżeli tak to ten reskin jest dla was! :)

Obrazek

Obrazek

Oto link do pliku :

https://rapidshare.com/files/60144161/HAG_skin.rar.html

Instrukcja w środku :) w razie czego w pliku instrukcji podałem kontakt
w razie jakby osoby z zewnątrz miały problem z instalacją itd itp.


Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

04 paź 2007, 08:49

ALCRD, widze ze nie marnujesz czasu! Niedługo cały nasz download bedzie zapełniony Twoimi modami ;P. Tyko pogratulować jak wroce z pracy to wrzuce do działu download no chyba że mnie Tiquill wyprzedzi za co był bym wdzieczny :). Najlepiej jak bys dał jeszcze jako załącznik :>


Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 10:08

Iquid pisze:ALCRD, widze ze nie marnujesz czasu! Niedługo cały nasz download bedzie zapełniony Twoimi modami ;P. Tyko pogratulować jak wroce z pracy to wrzuce do działu download no chyba że mnie Tiquill wyprzedzi za co był bym wdzieczny :). Najlepiej jak bys dał jeszcze jako załącznik :>
:) to tylko tekstury ... zrobilem jeszcze coś oprócz tych granatów mianowicie Skiny Desert Eagle złoty , chrom , czarny i wszystko z działającymi błyszczącymi teksturami (czytalem w nocy tutoriale hehe) xD pozniej wrzuce jak napisze instrukcje i złoże do kupy wszystko by mozna to było łatwo instalować :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 16:34

Oka! I wtedy cały modzik powędruje do Downloadu. :)

Teksturka jest prześliczna a foto jej towarzyszące to również pełna profeska. :spoko:

Tylko jedna mała prośba. Gdyby tak jeszcze wersja bez elementów talibowych na nim. Wolę holygranade starsze, z dźwiękiem "alleluja", tego z AWP zaś nie znoszę. ;)
Ostatnio zmieniony 04 paź 2007, 16:46 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 16:36

Tiquill pisze:Oka! I wtedy cały modzik powędruje do Downloadu. :)
:D serio ? HAG i (zdjecie : https://www.photoblog.pl/ammunation ) powędrowały by do downloadu ? :D


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 16:49

Pytanie! No jasne. :)

Chyba, że wolisz ich nie łączyć i dać jako dwa mody - wtedy będą dwa w downloadzie. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 17:03

Tiquill pisze:Pytanie! No jasne. :)

Chyba, że wolisz ich nie łączyć i dać jako dwa mody - wtedy będą dwa w downloadzie. :)
Hmmm troche by sie gryzły jakbym połączył :D bo to to samo jakby zrobić kanapke z dżemem i tuńczykiem :D wiec jakby można bylo 2 osobne :) ale nie nalegam
Ostatnio zmieniony 04 paź 2007, 17:04 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 17:39

Zrobione! :) https://postalsite.info/downloads.php?ca ... nfo_id=109

Czy ja wiem, czy by się gryzły. Myślałem o przeróbce całej paczki tekstur - ale prawo końcowej postaci należy do twórcy. ;) No i może umknęła Ci edycja mojego postu... :):

A newsa jeszcze nie daję. Poczekam na drugiego modzika, co? :D


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 17:50

Tiquill pisze:Zrobione! :) https://postalsite.info/downloads.php?ca ... nfo_id=109

Czy ja wiem, czy by się gryzły. Myślałem o przeróbce całej paczki tekstur - ale prawo końcowej postaci należy do twórcy. ;) No i może umknęła Ci edycja mojego postu... :):

A newsa jeszcze nie daję. Poczekam na drugiego modzika, co? :D
No nie zauwazylem :D ta tekstura jest specjalnie do AWPowskiego granadu Jiihad :) do sw granatu z AW7 mam gdzies starego skina / albo mialem .. tez byl calkiem fajny :) i dziekuje za dodanie :D
Ostatnio zmieniony 04 paź 2007, 17:51 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 18:02

Zachęcam do zrobienia całej paczki (paczek) z Twoim teksturami (czyli: edycji standardowych paczek) i zapodania jako moda. Z pewnością byłby to łakomy kąsek. :D Podobałby się. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 18:10

Tiquill pisze:Zachęcam do zrobienia całej paczki (paczek) z Twoim teksturami (czyli: edycji standardowych paczek) i zapodania jako moda. Z pewnością byłby to łakomy kąsek. :D Podobałby się. ;)
Btw tekstura desert eagle bedzie miala wade .. ponieważ użyłem nowych tekstur anie zmodyfikowanych standardowych wiec musialem pare innych pakunków zedytować by tekstury dzialaly czyli min zormiar bedzie 16 MB :( czy to nie bedzie przeszkadzac ? :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 18:18

Chm... Podmieniać kilka paczek dla jednej broni to trochę może kolidować z innymi używanymi modami. Ale cóż, nie będzie to taki pierwszy mod. Dawaj. I dodaj swoje .DDS-y, aby każdy mógł też dodać Twoje przeróbki samodzielnie - wtedy konflikt z innymi modami byłby ominięty. :)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 18:40

Tiquill pisze:Chm... Podmieniać kilka paczek dla jednej broni to trochę może kolidować z innymi używanymi modami. Ale cóż, nie będzie to taki pierwszy mod. Dawaj. I dodaj swoje .DDS-y, aby każdy mógł też dodać Twoje przeróbki samodzielnie - wtedy konflikt z innymi modami byłby ominięty. :)
Nie powinny kolidować z inny mi modami :) poniewarz tylko zedytowałem 2 pakunki static mesh z postala STP i 1 z animations .... by zarówno bron FP co Pickup pistoletu używały nowej tekstury ... wiec nie powinno sie nic stać chyba że ktoś sobie zrobił nowe modele broni :P zamiast starych :) w takim dużym pakunku jest najłatwiejsza instalacja .... bez tych pakunków instalacja jest raczej już owiele trudniejsza i lajik sobie by nie poradził

a moje ddsy są w pakunku alcrdshader.utx :) ( i jeden complier w weapontex.utx)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 18:56

No to wszystko jasne! Takiego moda nie spotkałem, który zmieniając tekstury, ingerowałby też w inne paczki. Więc nie widzę i ja żadnego konfliktu. Czekam więc na moda, bo zapowiada się atrakcyjnie! :)

P.S. Jedna noc nauki dzięki tutkom i już robisz shadery? I nic wcześniej? No, no... :headbang:
Ostatnio zmieniony 04 paź 2007, 18:58 przez Tiquill, łącznie zmieniany 1 raz.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 18:59

Tiquill pisze:No to wszystko jasne! Takiego moda nie spotkałem, który zmieniając tekstury, ingerowałby też w inne paczki. Więc nie widzę i ja żadnego konfliktu. Czekam więc na moda, bo zapowiada się atrakcyjnie! :)
Musiałem tak zrobić bo moja tekstura to już nie dds tylko Tagra , Envmap zmiksowana w Shader tex :) tak jak mi doradzał Steaven z RS to najlepszy sposób i dlatego nie moge nadpisac istniejacej tekstury (co by zmniejszyło rozmiar o dobre 14MB)

EDIT: To nie było takie trudne jak myślałem :D gorzej z dopasowywaniem zawsze mi cos nie pasowało (za bardzo sie blyszczy , za jasna , za ciemna itd itp :P) ogolnie teraz no troszke jasna jest ale tak powinien sie błyszczeć dobrze wypolerowany chrom! a jak :D
Ostatnio zmieniony 04 paź 2007, 19:02 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ