GTA IV

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

18 mar 2009, 11:50

Mrocz pisze:Ludzie, przy tym czymś się Steama boicie? To coś jest o wiele, wiele gorsze...
Steam teraz to przy GFW zaledwie drobny katar. ;) Ja już wszystkie gry, które mają ten biały pasek na pudełku postrzegam za obiekty zmarnowane i zarażone, których pudełka parzą w rękę.
Punisher pisze:Tylko że MP w IV jest fajne ale niestety przez to GFWL po prostu nie da się tam grać. Jakby tylko ludzie mieli na to wpływ nigdy by nie doszło do tego zamieszania z powodu GFWL, dla mnie ocena GTA IV powinna być (z GFWL) 5/10. Natomiast bez tego $hitu 9/10 by było na pewno. Panowie z R* tym razem spieprzyli misję tragicznie wg. mnie to największa katastrofa R* do jakiej dopuścili. NAJWIĘKSZA !!!
Jak twórca takiej gry, gry dającej tyle wolności, mógł zniewolić ją wynalazkiem Microsoftu? Tu wolność, tam niewolnicy. Przecież to się kupy nie trzyma. Co to za pasztet? Jak mogło w tych główkach ludzi Rockstara dojść do zderzenia tych dwu przeciwnych idei? :|
Lothar pisze:Skoro M$ zapłacił 50k$ za 2 niezbyt obszerne dodatki dla Xbox 360, więc pewnie złożył również ofertę "nie do odrzucenia" w sprawie wydania gry na PC 8-)
Czegoś nie rozumiem. Microsoft zapłacił Rockstar za możliwość wykorzystania własnych MS-wych rozwiązań? Chyba odwrotnie?


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

22 mar 2009, 15:33

No i wyszedł patch 1.0.3.0 8-)

W Benchmarku mam teraz 50 FPSów. Podczas gry 30. Miło :P


Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

26 kwie 2009, 12:24

No tak... pacze sracze dużo one nie dają, ale teraz się przekonałem że kupienie GTA 4 było błędem...
No i jeszcze rozjebał*m sobie system tym Service packiem 3 ;/


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

29 kwie 2009, 17:02

Alixo pisze:Service packiem 3
Było najpierw poczytać o nim w necie. Nie płakałaby matka nad zas*anym dzieckiem. xD


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

11 maja 2009, 18:35

Robsessed pisze:
januszxp na innym forum pisze: Jak informuje Onet.pl (nie bierzemy odpowiedzialności) wymagania do GTA IV jeśli chodzi o PC wyglądałyby tak:

(4 rdzeniowy) 5 Ghz
4 Gb RAM-u
karta graficzna 1 Gb z DirectX 11
50 Gb wolnego miejsca na dysku

:diabel:
I ja się dołączam :P
Śmialiśmy się z tego, a wychodzi na to, że są jeszcze większe :D No może poza miejscem na HDD


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

17 cze 2009, 21:12

Alixo pisze:No tak... pacze sracze dużo one nie dają, ale teraz się przekonałem że kupienie GTA 4 było błędem...
No i jeszcze rozjebał*m sobie system tym Service packiem 3 ;/
LOL
Po 1. Wystarczy zmienić rejestr (zmienić w jednym pliczku numerek 100/200 na 300 LOL)
Po 2. jakbyś ściągnął sobie manualną instalację najnowszego patcha i byś instalnął to nie musiałbyś instalować SP.
Więc, phail lol


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

18 lip 2009, 21:58

Informacja dla zainteresowanych spolszczeniem GTA IV. W tym tygodniu ma wyjść pierwsza część spolszczenia (wszystko co jest w pierwszym mieście czyli np. telefony, dodatkowe rzeczy itp. oraz Multiplayer) czyli ok 25% gry. Jest to spowodowane wyjściem patcha 1.0.4.0 i jednym gościem który zbytnio się nie popisał i korekta po nim trwa dużo czasu. Moim zdaniem to nie najlepszy pomysł wydawać spolszczenie w 3 częściach (25%, 25% i 50% gry) ale chyba lepsze to niż nic... :bolek:


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

19 lip 2009, 13:50

Już chyba lepiej się nauczyć słownika ang. na pamięć niż czekać na te ofajdane spolszczenie :P
Osobiście problemów nie miałem ze zrozumieniem tekstów postaci, jeśli ktoś grał w poprzednie części powinien wszystko rozumieć (R* ma podobny styl pisania dialogów przez prawie wszystkie części) czasami tylko miałem problemy z kilkoma zdaniami wymówionymi ze slangiem, xd


Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

19 lip 2009, 18:07

Punisher pisze:Informacja dla zainteresowanych spolszczeniem GTA IV. W tym tygodniu ma wyjść pierwsza część spolszczenia (wszystko co jest w pierwszym mieście czyli np. telefony, dodatkowe rzeczy itp. oraz Multiplayer) czyli ok 25% gry. Jest to spowodowane wyjściem patcha 1.0.4.0 i jednym gościem który zbytnio się nie popisał i korekta po nim trwa dużo czasu. Moim zdaniem to nie najlepszy pomysł wydawać spolszczenie w 3 częściach (25%, 25% i 50% gry) ale chyba lepsze to niż nic... :bolek:
_________________
To znaczy już dziaj? (sorry klawiatura mi ie popaliła :P)


Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

19 lip 2009, 22:38

ciuciu pisze:
Punisher pisze:Informacja dla zainteresowanych spolszczeniem GTA IV. W tym tygodniu ma wyjść pierwsza część spolszczenia (wszystko co jest w pierwszym mieście czyli np. telefony, dodatkowe rzeczy itp. oraz Multiplayer) czyli ok 25% gry. Jest to spowodowane wyjściem patcha 1.0.4.0 i jednym gościem który zbytnio się nie popisał i korekta po nim trwa dużo czasu. Moim zdaniem to nie najlepszy pomysł wydawać spolszczenie w 3 częściach (25%, 25% i 50% gry) ale chyba lepsze to niż nic... :bolek:
_________________
To znaczy już dziaj? (sorry klawiatura mi ie popaliła :P)
Sorki źle się wyraziłem. Chodzi od Poniedziałku (nie podają dokładnej daty żeby nie zapeszyć xD). A co do tego komu potrzebne spolszczenie ? Widzisz nie wszyscy uczą się innego języka lub po prostu mają problemy ze zrozumieniem. To że ty Little_psycho znasz angielski to nie znaczy że wszyscy inni też. ja osobiście nie mam problemów ze zrozumieniem (nawet rozumiem w miarę dobrze), ale jednak wolałbym mieć po polsku.


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
ciuciu
Modder
Modder
Posty: 2007
Rejestracja: 06 mar 2007, 16:34
Lokalizacja: Azyl
Kontakt:

25 sie 2009, 22:17

Polecam mody REALIZM v6.1 i Visual 1.4 . Poprawiają grafike i ogólnie dodają FPSY


Awatar użytkownika
Loc
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1996
Rejestracja: 20 sie 2008, 14:31
Lokalizacja: Outer-Outer Heaven

27 sie 2009, 00:55

Nie będzie opinii z wrażeń itp. Powiem tylko, że GTA IV na swój sposób jest fajne.

Dorzucę 3 grosze od siebie - jeśli się zabije Playboya, to będziesz mógł ubrać się jak Claude z GTA III (ale możesz też zabrać jeden element). Niestety, ciuszki są tylko w jego domu.

A jeśli chodzi o te rękawiczki "bezpalcówki" które widać na artach... też można je odblokować w grze. ;>

Co zrobić?

Tu macie opis. https://www.gta4.net/news/single.php?id=4174
A dla nie rozumiejących angielskiego - wytłumaczę...

1. Ściągamy to: https://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=384933
2. Otwieramy za pomocą tego programu plik playerped.rpf (jest w katalogu X:/Program Files/Grand Theft Auto IV/pc/models/cdimages/)
3. Wybieramy 4 pliki hand... i robimy ich kopie bezpieczeństwa.
4. Zmieniamy nazwę plików hand... 001 na 000.
5. Wklejamy je z powrotem za pomocą tego programu.

Jeśli wszystko dobrze zrobiliście, powinniście mieć rękawiczki na rękach. Tylko pamiętajcie, że to są tylko tekstury.

A sama gra... fajna. Chociaż wciąż widać, że to jest to samo GTA. Ale jakie!


Awatar użytkownika
Lothar
Pierwsi PSI
Pierwsi PSI
Posty: 2570
Rejestracja: 30 kwie 2007, 15:10
Lokalizacja: Lublin

03 wrz 2009, 00:43

Dla zainteresowanych - trailer dodatku The Ballad of Gay Tony:
[youtube][/youtube]

oraz link do wersji HD:
8-)


Nobody Expects The Spanish Inquisition! :biskup:
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

04 wrz 2009, 21:38

Mam pytanko. Otóż zamierzam kupić komputer z takimi parametrami:
-procesor Intel Core 2 Quad Q8200,
-pamięć 3072 MB DDR2; 800MHz,
-grafika GeForce 9400GT 512MB,
-dysk twardy 500GB.
Czy GTA IV mi na tym będzie chodzić??? :zdziw: Czy mam poczekać na lepszą ofertę. Nie znam się na tym dlatego pytam. (Chodzi również o to jak będzie się grało na tym kompie, żeby tylko gra nie zacinała co minutę :/ ) Patrzę też na te parametry w związku, że premiera Postala 3 już coraz bliżej :P


Awatar użytkownika
little_psycho
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1074
Rejestracja: 23 lut 2008, 16:49
Lokalizacja: Z odbyta

04 wrz 2009, 21:44

Powinno dzialac 35 FPS jesli nie masz kompa "brudnego", 42 jeśli czyściutki jak biały nowy bucik. w sensie, o stanie dysku itp mówię, musisz mieć porządek.
EDIT: ale przy średnich ustawieniach grafy.
Ostatnio zmieniony 04 wrz 2009, 21:45 przez little_psycho, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ