Gry na które czekacie

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

09 sie 2015, 20:28

Ja na pewno czekam na Fallouta 4. Gadacie głupoty, jak kolega wyżej napisał wszystkie części są dobre i żadna na pewno nigdy nie zaliczy się do crapa, prócz Brotherhood Of Steel. xd

Na Fallouta 3 nie narzekałem, tak jak większość miała w zwyczaju to robić. Prawdę mówiąc to klimat szarości i krwawej wojny z mutantami, bardziej mi się podobał niż palące piaski pustyni Mojave.
Na Fallout 4 też nie zamierzam narzekać nie ważne jaki by miał on być.

Dalej na liście mam Need For Speed, chociaż zastanowię się pięć razy zanim kupię, bo Electronic Arts już nie ufam. To samo z Assasin's Creed Syndicate. Z resztą AC jest jedyną grą od Ubisoft, której teraz boję się kupować, bo dostanę bugi w pudełku zamiast płyty z grą.

Mafia III, pewnie będzie fajne, aczkolwiek ja nie lubię i nie zagram. :D


Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

21 sie 2015, 12:31

@Dzienis
Pierdolcie, bo o grze nic nie wiadomo, a tym wpisem
Dzienis pisze:Grałem tylko w pierwszą Mafię, klimat zajebisty, nie grając w pozostałe widzę, że nic nie tracę
potwierdziłeś że dodatkowo jesteś bucem. Nie grałem ale się wypowiem, typowe, polskie zagranie. :roll:


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

21 sie 2015, 14:11

Slayer, a może odejście od standardów pierwszej mafii mu się nie podoba?
Tak samo, jak fani izometrycznego Fallout'a 1 i 2, nie polubili Fallout'a od Bethesdy.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

21 sie 2015, 18:12

Slayer pisze:Nie grałem ale się wypowiem, typowe, polskie zagranie. :roll:
Po co mam tracić czas na granie, skoro wiem, że gra mi się nie przypodoba. Od tego są właśnie recenzje, opisy i odczucia innych ludzi, żeby wiedzieć czy jest sens zagrać w dany tytuł czy raczej można go odpuścić.
Ty pewnie kupujesz wszystkie gry i dopiero po zagraniu i przejściu wiesz dobrze czy ci się spodobała czy straciłeś czas. Tylko po co to?
BakenS pisze:Slayer, a może odejście od standardów pierwszej mafii mu się nie podoba?
Podam przykład z RPGów. Morrowinda uwielbiam i przeszedłem go na wszystkie sposoby. W Obliviona grałem godzinę i sobie odpuściłem dalszą grę, zbyt dużo zmian wprowadzili. W Skyrima nie grałem i raczej nie zagram z tego co czytałem w opisach i recenzjach. Za to być może zagram w starego Daggerfalla, bo jest bardziej hardkorowy od Morka.
Slayer pisze:Pierdolcie, bo o grze nic nie wiadomo, a tym wpisem
Slayer pisze:potwierdziłeś że dodatkowo jesteś bucem.
No za to muszę ci wlepić warna, choćby dla zasady. Wyzywać innych od buców można na Cmentarzu, nie na ogólnym forum. Swoją żółć przelewaj gdzie indziej. Bez pozdrowień.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

21 sie 2015, 18:57

Slayer pisze:Nie grałem ale się wypowiem, typowe, polskie zagranie.
Zawsze można też oglądać gameplaye albo słynne "let's play". Poza tym są również wersje demonstracyjne gier.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

21 sie 2015, 19:04

Yossarian pisze: Zawsze można też oglądać gameplaye albo słynne "let's play". Poza tym są również wersje demonstracyjne gier.
No tak, zapomniałem o demach. :) Co do gameplayów, dawniej ich nie było, bo nie było YT i nie każdy miał neta (wiem to jako starociota) i dla tego m.in. na rynku było więcej czasopism o grach, a teraz tylko CD-Action jakoś przędzie. Teraz jest masa stron o grach (w tym Gry Online), kanały na YT i inne środki.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2015, 19:04 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

22 sie 2015, 14:09

Żaden gameplay, żaden trailer a już tym bardziej recenzja z jakiejś tandetnej gazetki czy portalu mnie nie przekonają do zakupu softu póki sam go w jakiś sposób nie przetestuję. Opinie innych mogą zostać w bardzo prosty sposób zmanipulowane. Poza tym każdy ma swój gust i podoba się mu co innego
Yossarian pisze:Poza tym są również wersje demonstracyjne gier.
W dzisiejszych czasach ta forma reklamy jest niestety na wyginięciu. A szkoda...
Ostatnio zmieniony 22 sie 2015, 14:12 przez Silver Dragon, łącznie zmieniany 1 raz.


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

22 sie 2015, 16:27

Silver Dragon pisze:Żaden gameplay, żaden trailer a już tym bardziej recenzja z jakiejś tandetnej gazetki czy portalu mnie nie przekonają do zakupu softu póki sam go w jakiś sposób nie przetestuję.
No chyba że gra dostaje wszędzie oceny pokroju 1/10 czy 2/10 i każdy mówi, że to syf. Nie trzeba grać w "Nina Kroniki Agenta Tunele Afganistanu" by wiedzieć, że to badziew. Tu akurat wystarczy recenzja czy krótki gameplay..
A testowanie wszystkiego co popadnie wymaga sporo czasu, a nie każdy go ma. Dlatego są właśnie recki, trailery, gameplaye itd. Gdyby nie było na to zapotrzebowania, to te formy prezentacji wyginęłyby śmiercią naturalną, a jakoś dobrze się trzymają.
Silver Dragon pisze: W dzisiejszych czasach ta forma reklamy jest niestety na wyginięciu. A szkoda...
No fakt, szkoda. Dawniej dema były najbardziej miarodajną formą testowania gier.


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

22 sie 2015, 16:33

Dzienis pisze:
Silver Dragon pisze: W dzisiejszych czasach ta forma reklamy jest niestety na wyginięciu. A szkoda...
No fakt, szkoda. Dawniej dema były najbardziej miarodajną formą testowania gier.
Pamiętam czasy, gdy na wszelkich płytkach z czasopism komputerowych było pełno demówek (choćby CDA). Tamte czasy już chyba nie wrócą.


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

22 sie 2015, 16:38

Yossarian pisze: Pamiętam czasy, gdy na wszelkich płytkach z czasopism komputerowych było pełno demówek (choćby CDA). Tamte czasy już chyba nie wrócą.
Też pamiętam. I nie, nie wrócą niestety. :/
Pamiętam jak demo z Battlefield 1942 cięło się na moim niezłym wtedy kompie (PIV 1,6 Ghz, 128 MB RAM, Geforce2 z 32MB RAM, 40 HDD). :D


I regret nothing
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

22 sie 2015, 18:03

uogólniając:
ja szczerze mówiąc od dawien dawna nie czekam na żadne tytuły
no może trochę czekałem na GTA V na PC, ale i tak go jeszcze nie kupiłem
i znając moją oszczędność jeszcze długo nie kupie
mimo to zawsze jestem mile zaskoczony gdy wyjdzie kolejna część znanej mi serii
Ostatnio zmieniony 22 sie 2015, 18:04 przez EvilYeah, łącznie zmieniany 1 raz.


Pozdrawiam
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

23 sie 2015, 01:42

Dzienis pisze:Pamiętam jak demo z Battlefield 1942 cięło się na moim niezłym wtedy kompie (PIV 1,6 Ghz, 128 MB RAM, Geforce2 z 32MB RAM, 40 HDD).
Czy to był rok 2002? :D


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

23 sie 2015, 08:57

Yossarian pisze: Czy to był rok 2002? :D
Nom. :) Stare dobre czasy.

PS: Kończmy już offtopa. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

23 sie 2015, 12:33

Dzienis pisze:Po co mam tracić czas na granie, skoro wiem, że gra mi się nie przypodoba. Od tego są właśnie recenzje, opisy i odczucia innych ludzi, żeby wiedzieć czy jest sens zagrać w dany tytuł czy raczej można go odpuścić.
Ty pewnie kupujesz wszystkie gry i dopiero po zagraniu i przejściu wiesz dobrze czy ci się spodobała czy straciłeś czas. Tylko po co to?
Yossarian pisze:Zawsze można też oglądać gameplaye albo słynne "let's play". Poza tym są również wersje demonstracyjne gier.
Ale wiecie że mówie o Mafii, która JESZCZE NIE WYSZŁA. O to mi chodzi że skreślacie gre bo jakiś kolo widział gameplay i wynsuł pare wniosków z dupy. :mgun:

e: dajcie sobie jeszcze po warnie z offtopy :kijek:
Ostatnio zmieniony 23 sie 2015, 12:35 przez Slayer, łącznie zmieniany 1 raz.


Teachin bitches how to swim
Awatar użytkownika
BakenS
Miłośnik broni
Posty: 249
Rejestracja: 20 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Koszalin

23 sie 2015, 13:27

Niebezpiecznie jest mając 2 warny, sugerować ostrzeżenie za offtop robiąc przy tym offtop. :D

A ja zapytam, jak mogę przetestować grę przed kupnem? Jak już ją pobiorę to bez sensu kupować.


ODPOWIEDZ