Gry na które czekacie

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

02 sie 2015, 16:24

Czekam na Asylum od studia Senscape. Grałam w demo. Bardzo klimatyczny horror, coś między chodzeniem "jak się chce i gdzie się chce" a point&click. Nie wiem, jak będzie w wersji finalnej.


Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

05 sie 2015, 08:16

Ją czekam na DLC do FNaF 4 i na Postal 4 o ile kiedyś wyjdzie :3


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

05 sie 2015, 14:38

Just Cause 3, Layers of Fear, nowy Need for Speed


Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

05 sie 2015, 22:30

kurde... szkoda że teraz wszystkie serie które najbardziej zapadły w pamięci ( czytaj fallout,JA, mafia )schodzą na psy. Weźmy takiego fallout'a 4.z tego co zobaczyłem na pierwszych gameplay'ach ma być 80% walki,19% eksploracji i 1% bawienia się z osadą.
jeszcze ta krew, Boże co to jest? Jebana kucyko-landia?Krew jest tak za różowiona że odechciewa mi się zagrać w to jeszcze, ten system dialogu... JEZU!
Kuwa Mass effect na ziemi zniszczonej atomówami. No a powracając do mafii 3.Fabuły gry dzieje się w latach 70-80 w Nowym Orleanie ( nie znam dokładnej daty ) i jesteśmy Gangsta nigga. To w ogóle nie jest mafia tylko jakiś przydrożny gang który okrada staruszki.


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

05 sie 2015, 22:37

oskiqu555 pisze:No a powracając do mafii 3.Fabuły gry dzieje się w latach 70-80 w Nowym Orleanie ( nie znam dokładnej daty ) i jesteśmy Gangsta nigga. To w ogóle nie jest mafia tylko jakiś przydrożny gang który okrada staruszki.
Grałem tylko w pierwszą Mafię, klimat zajebisty, nie grając w pozostałe widzę, że nic nie tracę.
oskiqu555 pisze:jeszcze ta krew, Boże co to jest? Jebana kucyko-landia?Krew jest tak za różowiona że odechciewa mi się zagrać w to jeszcze, ten system dialogu... JEZU!
Pewnie PEGI im tak każe, podobnie jest z filmami, może być przemoc byle bezkrwawa (lub jak najmniej krwawa, żadnych flaków, itp.) bo filmik jest od dwunastu lat (więcej bachorów w kinach, więcej $), a jak pokażą kawałek gołego cycka to od razu +18. Idiotyzm.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

06 sie 2015, 15:53

oskiqu555 pisze:No a powracając do mafii 3.Fabuły gry dzieje się w latach 70-80 w Nowym Orleanie ( nie znam dokładnej daty ) i jesteśmy Gangsta nigga.
[youtube][/youtube]
Teraz zachciało im się rywalizowania z GTA: San Andreas?


Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

06 sie 2015, 16:54

https://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=10639

artykuł trafnie nazwany GTA: nowy orlean


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

06 sie 2015, 20:12

głównym bohaterem gry jest Lincoln Clay – weteran wojny w Wietnamie, który po powrocie do kraju wkracza na przestępczą ścieżkę
Nic bardziej oklepanego nie dało się chyba wymyślić.
Wraz z nim do walki stanie trzech sprzymierzeńców, których przekonamy do współpracy wraz z rozwojem głównego wątku fabularnego. Cassandra, Burke i Vito Scaletta (tak, tak, to nasz stary, dobry znajomy z „dwójki”) będą pełnić rolę poruczników, nie tylko komentujących poczynania protagonisty, ale również oferujących mu rozmaite bonusy.
Pachnie patentem z Far Cry 2 pomieszanym z patentem z protagonistami z GTA V. Powrót Scaletty jako jednego najbardziej jałowego i bezpłciowego charakteru w serii, a chyba w ogóle w grach komputerowych z fabułą jako ważnym elementem to strzał w kolano z dwururki.
Dobrym tego przykładem był zaprezentowany na pokazie system odbijania placówek należących do wrogich gangsterów
Pfft. Znowu nic nowego i odkrywczego.
Działanie ułatwień ujrzeliśmy w pełnej krasie podczas ucieczki Lincolna przed policją. Zamiast brawurowej próby wydostania się z zagrożonej strefy (system jest łudząco podobny do tego, który podziwialiśmy w GTA IV), bohater skierował się do budki telefonicznej, gdzie szybko zadzwonił do kompanów i poprosił ich o rozwiązaniu problemów ze stróżami prawa. Dzięki bezpośredniej interwencji na górze, pościg ustał lada moment, a my mogliśmy przestać oglądać w tylnym lusterku podążające za nami radiowozy.
Takie gubienie policji było również w GTA IV – można było sobie na Eyefind znaleźć babkę, która pracuje w policji i mogła odwołać gliniarzy goniących Bellica.

Później jeszcze była notka o lusterku, które raczej nie jest konieczne do życia w tego typu grach, ale ogółem – zamiast Mafii mamy Big Stealing Cars.


Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

06 sie 2015, 20:19

BSG na propsie wiec dupa mafii nie bedzie tylko GTA: MAFIA


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

07 sie 2015, 15:23

zgadzam się z przedmówcami
Mafia III (nazywane też GTA Nowy Orlean) to straszna zrzyna i kolejne wykorzystanie systemów i patentów znanych już od wielu lat z innych gier. Fabuła tez brzmi oklepanie, a jej zarys przynosi na myśl różne tytuły z serii GTA i innych serii oraz popularnych filmów sensacyjnych. Pomijając fakt, że serie przejęło inne studio (a wiadomo czym to grozi).

Raczej na tę grę nie czekam, ale może bym zagrał z ciekawości, czy naprawdę będzie tak źle, jak się zapowiada.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

07 sie 2015, 17:04

Ja się boję tego że tak zjebą tą grę tak jak FO. Ta seria też przeszła od Interplay/Black Isle
Do Bethesda Softworks/Zenimax.Pewnie też zrobią 2 kolejne części które będą równie chu**owate co części Fo od BS/ZM.


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
EvilYeah
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2834
Rejestracja: 14 lut 2014, 18:56

07 sie 2015, 18:50

przecież najnowsze Fallout'y są dobrze oceniane
co prawda to nie to samo co kultowa dwójka i jedynka, ale są dobrze oceniane
o co wam chodzi? to że coś jest rozwijane inaczej niż na początku serii nie musi wróżyć że jest ch***we
wielu graczy przecież ceni trójkę i New Vegas

o! Fallout 4 jest kolejną gra w którą bym zagrał z ciekawości


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

07 sie 2015, 21:34

Fallouta 4 podobno już skończyli 2 miesiące temu. xD

Premiera w październiku :Ok:


Awatar użytkownika
Komar
Administrator
Administrator
Posty: 907
Rejestracja: 08 gru 2014, 11:01
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

08 sie 2015, 06:36

Tylko ostatnie szlify programistów ( :winko: xD ) i wypuszczą produkt :D.


Слава монолітна :mgun2:
Awatar użytkownika
Slayer
Zabójca na sterydach
Zabójca na sterydach
Posty: 656
Rejestracja: 01 lip 2009, 19:02

08 sie 2015, 11:38

Ja czekam na postala 8 ale pewnie będzie zrzynkom z gta 10 :/ :053:

Ale pierdolicie o tej mafii.

[ Komentarz dodany przez: Dzienis: 2015-08-08, 17:33 ]
Za to twój post jest wielce głęboki i ważny dla dyskusji. Warn


Teachin bitches how to swim
ODPOWIEDZ