[MOD] GrimRScythe

Bronie i bardziej rozbudowane projekty tworzone tylko przez naszych użytkowników.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 00:20

Tiquill pisze:
ALCRD pisze:PS: rozmawiałem z panem <tajne> z RS i on ma projekt ręcznego działka wielolufowego (minigun) do AWP w swoich pracach :)
I to byłaby zaiste zarąbiasta zabawka! :)
Ale bym sie pobawił xD <ziuuuum ratatatatatatatata!!> wszedzie głowy rece nogi krzyczacy ludzie :D musze go zaczepić ja kbedzie na msn

EDIT: w zasadzie Devastation jest bardzo podobna do postala jesli chodzi o engine i system plikow ... ciekawe czy dalo by sie z tamtąd zakosić działko Kobra :) <mysli>
Ostatnio zmieniony 04 paź 2007, 00:21 przez ALCRD, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

04 paź 2007, 00:52

Nie mam tej gry, ale ona jest podobna. Pewnie by się dało. Nie tylko to jedno działko. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
ALCRD
Agressive Vampire
Agressive Vampire
Posty: 1324
Rejestracja: 18 wrz 2007, 16:24
Lokalizacja: Coldharbour

04 paź 2007, 00:55

Tiquill pisze:Nie mam tej gry, ale ona jest podobna. Pewnie by się dało. Nie tylko to jedno działko. ;)
No np broń na gwoździe , SMG minigun xD i inne

Btw wykopalem swoja stara piosenke o tematyce postalowej z postalnetwork lol
Jak teraz tak słucham to gorszej amatorszczyzny nie moglem zrobić

Dobra juz nie offtopuje :)

_____________________

Ja też nie chcę już koledze offtopować. Dlatego edit a nie nowy post: masz ukryte talenty, ALCRD. Zapuść nam tą muzyczkę, przedstawiając ją w dziale PostEd. ;) Albo doedytowując tego posta, daj linka. I może coś więcej. ;)
Tiquill
P.S. Regulamin zabrania edytować postów edytowanych przez władzę, tu jednak zezwalam. :D

EDIT: ALCRD

Spoksi :) link do muzy zapodalem w shoutboxie ale skoro nalegasz moge do PostEd ale ta piosenke stworzylem jak mialem 17 lat :P troche stara jest i zadne tam ukryte talenty umiem tylko robic tekstury ,dzwieki i muzyke i troche modele

No i z bani! :)
Tiquill
Ostatnio zmieniony 04 paź 2007, 01:39 przez ALCRD, łącznie zmieniany 3 razy.


ODPOWIEDZ