[POMOC] GG Sie zawiesza, Brak avatarów

Dyskusje o programach i sprzęcie komputerowym oraz mobilnym, a także internet i ogólne problemy.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

04 sty 2012, 17:46

Witajcie :D Otóż mam pewien problem, mam gg od dosyć dawna.
I mam taki problem, kiedy wczoraj chciałem wejść na gg, zalogowałem się, moi znajomi nie mieli avatarów [oprócz 3 znajomych]. No myślę sobie, trudno, piszę do koleżanki, "Siema" no dobra, odpowiedź dostałem, piszę jeszcze raz. Enter.
I Dupa. Jeszcze raz. Dupa. Znowu, i znowu, i znowu. W końcu wciskam "wyślij"...i dupa. Nic. Nie wysłało ani jednej wiadomości. Nie dostałem odpowiedzi, nie wysyłałem wiadomości. Nie wiem dlaczego tak jest, ostatnio coś takiego powtórzyło mi się miesiąc temu. A teraz od wczoraj nie mogę wejść na gg.
Tak, odistalowałem gg, zainstalowałem od nowa, usunąłem profil, jeszcze raz go dodałem, wywaliłem znajomych, i zimportowałem od nowa...No i nic.
A, i jeszcze kiedy chciałem zmienić status na niedostępny, to oczywiście sie nie zmienił. Mimo klikania na czerwone słoneczko. No dobra, chciałem wyłączyć, klikam na słoneczko na pasku PPM, "Zakończ"...pupa.
No WHAT THE FUCK?! niestety musiałem użyć siły [czyt. CTRL + ALT + DEL und Zakończ Proces gg.exe]
Miał ktoś kiedyś taki problem? Wie ktoś jak go rozwiązać? Błagam o pomoc, bo ja już nie wiem co robić ;(
W załączniku jeszcze dodałem screena jak wygląda moje gg bez tych avów [nie wiem po co to komu, no ale dałem]
Załączniki
Gadulec sie siebau. ;<
Gadulec sie siebau. ;<
gadulec sie zjebau.png (46.86 KiB) Przejrzano 3218 razy


Awatar użytkownika
The Iceman
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1485
Rejestracja: 27 gru 2008, 12:06
Lokalizacja: بيروت

04 sty 2012, 18:58

Zainstaluj AQQ. Jest to alternatywny klient GG i to nawet w lepszej oprawie. Dla mnie okazał się zbawienny gdy GG nie chciało się w ogóle uruchomić.


Posiadam zasilacz z białej listy.
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

05 sty 2012, 18:09

Właśnie pobrałem. No ale nadal bym chciał jednak odpalić to cholerne gg :d


ODPOWIEDZ