Gdzie jest to Lower Paradise?

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

27 mar 2010, 12:40

Skoro do L. Paradise trafiamy przez szpital, to pewnie tam jest rozwiązanie. Widzimy przecież, że jest on zbudowany w tym samym stylu, korytarze, sale, itp. Może w AW trafiamy na jakiś inny oddział do którego nie mieliśmy dotąd wstępu, a jedynym wyjściem są drzwi prowadzące do L.Paradise.
Mi wydaje się to najprawdopodobniejszym wyjaśnieniem, ciekawe, czy w AW przez ten szpital da się dostać również do Paradise... ale raczej wątpię.
Jeszcze tak dla pewności wyjaśnię wam jak na to wpadłam. Otóż w AW na początku jesteśmy na górnym piętrze, a później schodzimy coraz niżej i niżej, aż trafiamy do podziemi, gdzie są te wszystkie rury i tunele, następnie co prawda wchodzimy trochę schodami w górę (ale na pewno nie tyle co przedtem w dół) i trafiamy do lobby i wyjścia.
Ta końcówka "Lower" oznacza (według mnie), że ta cześć Paradise jest w dole.
Teraz czas na screeny ;>
Ten czarny obszar to wymyślony przeze mnie "rzeczywisty" obszar szpitala:
Obrazek

Tutaj widok na góry, które mogą oddzielać Lower Paradise od samego Paradise:
Obrazek

Mój rysunek, przedstawiający z profila szpital i drogę Kolesia:
Obrazek

Co prawda za szpitalem w części L.Paradise nie widać żadnej góry, może ona być nieco niższa i umieszczona pod innym kątem. Mój rysunek nie jest aż taki profesjonalny :> :
Obrazek

To chyba na tyle, komentujcie.


Awatar użytkownika
Kowalsky
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 12:59
Lokalizacja: hmmm.

27 mar 2010, 12:52

ja mam taką teorie odnośnie szpitala w Lower Paradise. On moze spełniac role takiego szpitala specjalistycznego bo przeciez widzielismy i chirurgie i inne oddziały których w klinice nie ma. A sama Klinika moze byc jako przychodnia dla mieszkanców paradise. A twoja Dzastin lokalizacja lower jest jako tako prawdopodobna, poniewaz fabryki niekoniecznie buduje sie na rubieżach miast, szczególnie w miastach przemysłowych
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 12:54 przez Kowalsky, łącznie zmieniany 1 raz.


Pojawiam się i znikam z częstotliwością co pół roku . . . | MacUser
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 mar 2010, 12:54

Dzastin pisze: Może w AW trafiamy na jakiś inny oddział do którego nie mieliśmy dotąd wstępu, a jedynym wyjściem są drzwi prowadzące do L.Paradise.
Ale zauważ, że szpital w AW to szpital(hospital), zaś w zwykłym Postalu mam klinikę(clinic).

Dzastin pisze: ciekawe, czy w AW przez ten szpital da się dostać również do Paradise... ale raczej wątpię.
Nie można.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 13:08 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 2 razy.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Kowalsky
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 12:59
Lokalizacja: hmmm.

27 mar 2010, 12:59

Ale porównując klinike i szpital to szpital wygląda z zewnątrz nawet inaczej od kliniki. Klinika jest z czerwonej cegły a szpital z brązowej więc jakby teoria dżastina byla prawdziwa to klinika była by w kolorze szpitala bądź na odwrót

Wiecie co mnie zastanawia gdzie względem Paradise/Lower znajduje sie tablica "Welcome to paradise" widziana w intrze.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 13:10 przez Kowalsky, łącznie zmieniany 1 raz.


Pojawiam się i znikam z częstotliwością co pół roku . . . | MacUser
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

27 mar 2010, 13:13

Mimo to mamy tutaj dużo innych podobieństw. Automat "Vent a Cure", podobny wystrój wnętrz, takie same niebieskie okna, podobne pomieszczenie, łóżka itp.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Kowalsky
Początkujący morderca
Posty: 53
Rejestracja: 26 mar 2010, 12:59
Lokalizacja: hmmm.

27 mar 2010, 13:37

A czy ktoś wie czy eddie robi nadal ta mapę z przejściem do lower? :D


Pojawiam się i znikam z częstotliwością co pół roku . . . | MacUser
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

27 mar 2010, 14:00

Hmmm... Twoja teoria, Dzastin, wydaje się być najbardziej prawdopodobna ze wszystkich, bo jest podparta mocnymi dowodami, a poza tym to nie wiem, jak ją zgnoić :P


Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

27 mar 2010, 16:12

Kowalsky pisze:Klinika jest z czerwonej cegły a szpital z brązowej więc jakby teoria dżastina byla prawdziwa to klinika była by w kolorze szpitala bądź na odwrót
Według mojej teorii szpital i klinika są połączone tylko piwnicą, więc nie wiem czy kolor cegły ma coś wspólnego. A poza tym nieraz w AW słychać odgłosy pociągu, co mogą wyjaśniać te tory tuż za kliniką.

Można o tym ułożyć bajkę :D
W niedalekiej przeszłości mieszkańcy Paradise chcieli mieć szpital, ale jedni chcieli zbudować go z brązowej cegły a drudzy z czerwonej. Nie mogli się dogadać, więc zbudowali razem tylko piwnicę, odgrodzili się wielką górą i ci, którzy chcieli mieć z brązowej zbudowali sobie z brązowej, a ci drudzy z czerwonej. I wszyscy żyli krótko i syficznie, koniec.
Ostatnio zmieniony 27 mar 2010, 16:13 przez Dzastin, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

27 mar 2010, 20:30

Kowalsky pisze:A czy ktoś wie czy eddie robi nadal ta mapę z przejściem do lower? :D
Poddałem się, już pomijając reinstalki gry, nijak nie można było dobrze dopasować map. No i pojawiły się problemy z takimi różnymi pierdółkami, jak skrypty. To wszystko nie pasowało do map zwykłego Paradise, a na skryptach itp. słabo się znam. A dalsze kombinacje to już były kolejne reinstalki


Awatar użytkownika
Ramesses
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 934
Rejestracja: 30 kwie 2008, 23:38
Lokalizacja: Parczew

28 mar 2010, 09:14

eddie pisze:
Kowalsky pisze:A czy ktoś wie czy eddie robi nadal ta mapę z przejściem do lower? :D
Poddałem się, już pomijając reinstalki gry, nijak nie można było dobrze dopasować map. No i pojawiły się problemy z takimi różnymi pierdółkami, jak skrypty. To wszystko nie pasowało do map zwykłego Paradise, a na skryptach itp. słabo się znam. A dalsze kombinacje to już były kolejne reinstalki
chwała Ci za to, że próbowałeś..co do Lower Paradise to jak wiem zwykłe Paradise jest takim typowym, odludnym miasteczkiem na za*upiu...Lower jak ktoś dobrze napisał wygląda już jak typowe miasto, aczkolwiek do miejsc odludnych takich jak willa RWS czy zoo też nie jest daleko...

co do szpitala ro rzeczywiście mógłby być połączony jakoś z kliniką...dobry pomysł Dzastin..aczkolwiek po co oddzielać górami część Paradise, która wydaje się być bardziej rozwinięta, bardziej miejska?


Planet Earth is great to visit, but You wouldn't wanna live there...
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

28 mar 2010, 09:51

Ramesses pisze:po co oddzielać górami część Paradise, która wydaje się być bardziej rozwinięta, bardziej miejska?
Zważywszy na fabrykę napalmu, może dlatego, że np. Paradise jest bardziej uprzemysłowione? Poza tym jest tam wysypisko śmieci (koło kościoła), a takiego nie byłoby w centrum miasta.


Awatar użytkownika
PostalowyManiak
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 31 mar 2010, 15:09
Lokalizacja: Z przyczepy

31 mar 2010, 15:22

LP jest gdzieś:
1.Na zachodzie.
2.Za domem kolesia(dziwnie ucięte to jest :/ ).


"89% graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli uważasz że należysz do tych 11% wklej to do podpisu"
Awatar użytkownika
Dzastin
Seryjny zabójca
Posty: 336
Rejestracja: 20 lip 2009, 21:03
Lokalizacja: Zgierz

31 mar 2010, 15:30

Za domem (a raczej przyczepą) Kolesia jest Tora Bora :P


Awatar użytkownika
PostalowyManiak
Początkujący morderca
Posty: 84
Rejestracja: 31 mar 2010, 15:09
Lokalizacja: Z przyczepy

31 mar 2010, 15:35

Ale nie miałem na myśli tej strony tylko jak koleś wyjdzie z przyczepy to na wschód.Bo tam jest dużo wyciętego terenu.Jeśli chodzi o szpital to niema nic wspólnego z klinikom-klinika to przychodnia dla paradise,a ten z AW to specjalistyczny szpital w środku miasta czyli w LP.
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 18:11 przez PostalowyManiak, łącznie zmieniany 1 raz.


"89% graczy uważa że grafika jest najważniejsza, jeśli uważasz że należysz do tych 11% wklej to do podpisu"
Awatar użytkownika
eddie
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1345
Rejestracja: 19 kwie 2007, 17:18
Lokalizacja: Breslau

31 mar 2010, 19:00

To jest tak do dupy, bo z każdej strony Paradise jest coś co umieszcza się na przedmieściu. Północ - dzielnica (wyjazd z miasta). Zachód - złomowisko, fabryka. Południe - wariatkowo, las. Wschód jest dość dziwny, ale patrząc na okolicę domu kolesia to tam nie ma gdzie umieścić dalszej części miasta. Widać ludzie z RWS zaplanowali miasto nie myśląc zbytnio o potencjalnych dodatkach, dlatego AW musi mieć osobne tereny
Ostatnio zmieniony 31 mar 2010, 19:17 przez eddie, łącznie zmieniany 1 raz.


ODPOWIEDZ