Gdyby przedstawić Postala 2 w taki sposób to...

Rozmowy o P2: Share the Pain i podstawowym Postalu 2.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

25 lip 2011, 13:17

Mr Minio pisze:A gwałt to byś chciała, a już dla Ciebie gołe kobiety w AVPC są dziwne. ;>
Mnie chodzi o to, że jak już koniecznie twórca chce coś takiego sobie wstawić, to to nie fair że wstawiają tylko kobiety (które się jeszcze pytają w czym mogą pomóc :D). Mogliby mężczyzn też wstawić. Niektóre osoby mogą czuć się tym obrażone. Nie mówię że ja ale np. moja ma to na pewno, bo uważa że niektórzy za dużo wykorzystują kobiety i pokazywane w taki sposób. To niech przynajmniej wykorzystują obu :P
Pablo Abruzzi pisze: Mów za siebie. Z perspektywy oczu mogłoby być ciekawie.
Z tym się zgadzam, w końcu to by było tylko w komputerze i nigdzie indziej.
Pangia pisze:Jak ja to robię, to wszyscy na ulicy się zatrzymują i patrzą na Kolesia. Fajnie jest wtedy na kogoś naszczać - przy odrobinie szczęścia będzie miał broń rzucaną i w konsekwencji zrobi siekę naokoło siebie, bo do góry nie dorzuci 8-)
No właśnie, mogliby zadzwonić na policję i byłaby większa sieka, jeżeli oni też by mieli taką broń :P Chociaż z drugiej strony wtedy nie byłoby tak miło łazić tam gdzie się chce, jeżeliby od razu byłaby policja.


Awatar użytkownika
Pablo Abruzzi
Seryjny zabójca
Posty: 398
Rejestracja: 23 wrz 2008, 11:45
Lokalizacja: Niedaleko Katowic

25 lip 2011, 13:38

Olga pisze:
Pablo Abruzzi pisze: Mów za siebie. Z perspektywy oczu mogłoby być ciekawie.
Z tym się zgadzam, w końcu to by było tylko w komputerze i nigdzie indziej.
To był sarkazm, nie komentujcie już tej wypowiedzi xD.

Z tą policją to trochę głupota, bo by było jak w GTA IV, trochę to wkurza.
Pangia pisze: A zabijanie ludzi zawsze jest złe
To jest błąd, takie podejście jest błędne - w każdej grze zabijasz właściwie tylko skrypty, które mają określony zasób animacji i modele (+ dźwięki), oraz scenariusze zachowań, z punktu widzenia technicznego to nie są w żadnym stopniu ludzie, nikomu nie sprawiasz bólu zabijając ich, a oni tylko "udają", że cierpią. Tiq Ci to zapewne lepiej wytłumaczy jak KIEDYŚ wpadnie i zobaczy ten temat...za jakiś miesiąc xD
Ostatnio zmieniony 25 lip 2011, 13:39 przez Pablo Abruzzi, łącznie zmieniany 1 raz.


Si vis pacem, para bellum - Jeśli chcesz pokoju, przygotuj się do wojny
Wegecjusz
Awatar użytkownika
Cziko
Stuprocentowy psychol
Stuprocentowy psychol
Posty: 880
Rejestracja: 06 cze 2011, 12:05

26 lip 2011, 13:43

Aha, i do większej realistyczności w Postalu i modach można by dodać lornetkę. Interakcje niech sobie będą ale jak chcę obejrzeć w Postalu coś, co jest daleko to zawsze mam problem bo np. nie chcę kodami. A tak lubię sobie patrzeć na różne szczegóły, to zazwyczaj muszę używać celownika optycznego :P Albo jak są malutkie napisy a koniecznie chcę wiedzieć co tam jest.

Myślicie że lornetka w Postalu to fajny pomysł?


Awatar użytkownika
DJ Pudzianos
Miłośnik broni
Posty: 208
Rejestracja: 04 lut 2008, 17:06

31 lip 2011, 19:57

Lornetka? Czemu nie. Jeśli chcemy sobie coś przybliżyć, nie wzbudzając niczyjego zainteresowania, to to jest jak najbardziej na miejscu. Średnio mi się uśmiecha wyciąganie z kieszeni (a jak to robi Koleś? Wszystko wyciąga z kieszeni, bo plecaka to nie ma) w rzeczywistości na środku ulicy karabinu snajperskiego.

Co do gwałtów, to faktycznie, przesada, są granice dobrego smaku. Poza tym, biednie by to wyglądało na silniku Postala i psuło trochę klimat. Koleś to morderca, ale z zasadami.

A jeśli mowa o liniach napięcia - to po pierwsze, powinniśmy się na nich nieźle bujać i częściej spadać, bo po nich dość trudno jest chodzić. A na dole, prócz gapiów, powinni stać fotografowie i reporterzy, bo fakt - nieczęsto ludzie biegają po linach :D

Mnie brakuje przedstawicieli straży pożarnej - pożarów Ci w Paradise dostatek. Już choćby znana kontrola pożarowa w bibliotece. Ktoś ją musiał wykonać, szkoda, że nam nie jest dane tego kogoś poznać.


Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

01 sie 2011, 10:10

Hm, jakby dodać broń 'gaśnica' i zrobić nowego bystandera atakującego ogień - mamy strażaka! :D


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 sie 2011, 18:04

Ryuq666 pisze:Hm, jakby dodać broń 'gaśnica' i zrobić nowego bystandera atakującego ogień - mamy strażaka! :D
Chyba że będą szczali na ogień . To w stylu bystanderów :D


8=======D
Awatar użytkownika
Ryuq
Administrator
Administrator
Posty: 1338
Rejestracja: 03 paź 2010, 18:20
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwo: 2 razy
Otrzymał  piwo: 4 razy

01 sie 2011, 18:20

Dobry pomysł, przerobić 'looking for fire' lub 'fire is enemy' i mamy strażaka. xD i dać mu toporek - dla ataku.


ODPOWIEDZ