Gary Coleman nie żyje

Bardziej i mniej konkretne rozmowy na określone tematy, niezwiązane bezpośrednio z tematyką strony, ale nurtujące niemal każdego. To wcześniejszy Duży Hyde Park plus kilka luźniejszych tematów.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Punisher
Seryjny zabójca
Posty: 426
Rejestracja: 24 lut 2007, 18:39
Lokalizacja: Stalowa Wola

02 cze 2010, 17:46

Pablo Abruzzi pisze:
Pangia pisze:Dziwnie będzie zabijać trupa w P2.
Nie kurwa :!: Nie dam cenzury, ale chyba cie poj***ło, to był żywy człowiek do ch*ja, a nie tylko postać z gry, trochę szacunku :!: W głowach wam się chyba poprzewracało (mówię o tych co dają takie bezsensowne komentarze). Nie no bulwers jak stąd do Paryża :bolek:.

Gary R.I.P [*]

Ps. Powstrzymajcie się od takich wypowiedzi i ograniczcie postala :P
Za to ja się zdenerwuję jak jeszcze ktoś walnie tego kure.... e-znicza...


"Musimy być niewolnikami praw abyśmy byli wolni" - Cyceron
Awatar użytkownika
Mr Minio
Redaktor
Redaktor
Posty: 7035
Rejestracja: 16 wrz 2007, 14:24

02 cze 2010, 18:47

Pablo Abruzzi pisze:
Pangia pisze:Dziwnie będzie zabijać trupa w P2.
Nie kurwa :!: Nie dam cenzury, ale chyba cie poj***ło, to był żywy człowiek do ch*ja, a nie tylko postać z gry, trochę szacunku :!:
To jest tylko gra. W grze mogę go zabijać ile chcę, nawet jak nie żyje w realu. W grze mogę plądrować, zabijać, kraść, robić rzeczy, których nigdy bym w realu nie zrobił. To, że Gary nie żyje, nie znaczy, że mamy nagle zaprzestać zabijania go w grze, bo to jest po prostu chore. O wiele bardziej chore, niż granie w Postala.
Ostatnio zmieniony 02 cze 2010, 18:47 przez Mr Minio, łącznie zmieniany 1 raz.


"Are the hills going to march off?
Will heaven fall upon us?
Will the Earth open under us?
We don't know. We don't know, for a total eclipse has come upon us..."
Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

02 cze 2010, 19:18

Pablo Abruzzi pisze:
Pangia pisze:Dziwnie będzie zabijać trupa w P2.
Nie kurwa :!: Nie dam cenzury, ale chyba cie poj***ło, to był żywy człowiek do ch*ja, a nie tylko postać z gry, trochę szacunku :!: W głowach wam się chyba poprzewracało (mówię o tych co dają takie bezsensowne komentarze). Nie no bulwers jak stąd do Paryża :bolek:.

Gary R.I.P [*]

Ps. Powstrzymajcie się od takich wypowiedzi i ograniczcie postala :P
Nie wkur*iaj mnie, bo ostatni raz grałem w Postala chyba ze 3 miechy temu (nie licząc testowania map PostalowegoManiaka).


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

02 cze 2010, 20:08

Zła karma się zgromadziła i ciemne chmury nadciągają nad ten temat. Apeluję o spokój, powstrzymanie swoich nerwów itp, itd. Nie macie monopolu na wku***anie się :>


Awatar użytkownika
Pangia
Koleś
Koleś
Posty: 3710
Rejestracja: 20 lip 2009, 11:06

02 cze 2010, 21:52

Heh... Gdy zauważyłem, że ostatni się wypowiedział Kariko, to se pomyślałem: "Oho, pewnie temat już jest zamknięty :P" Byłem blisko.
Ale, żeby nie było, że spam, offtop, flood czy jak to się mówi, to walnę e-znicza i będzie.



[*] - a w sumie taki znicz nawet praktyczny, bo darmowy i nie gaśnie przy byle powiewie wiatru :)
Ostatnio zmieniony 02 cze 2010, 21:53 przez Pangia, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

02 cze 2010, 23:24

:* - e-całus też lepszy, bo można dać każdemu, a samo przeczytanie go liczy się jako buziak/całus. W zasadzie, to jestem e-kasanową, tyle razy dostałem takiego i tyle razy ktoś został przeze mnie nim obdarowany...


Zamykam temat, macie newsa, tam można komentować samą śmierć Gary'ego tudzież nasze nastroje po tym wydarzeniu. Nie widzę sensu tego kontynuować. Pozdrawiam.


Obrazek
Zablokowany