Forum nam troszkę umarło

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

27 cze 2016, 00:10

Tak zźdźiebko. Ale nie ma się teoretycznei czym przejmwoać. Przecież jest ono jak Feniks i kiedyś powstanie z popiołów. Ale..
No cóż. Macie jakieś pomysły by odbudować tą społeczność?
Może jakiś kontakt z jej głównym adminem?


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

27 cze 2016, 00:22

Tardis pisze:Może jakiś kontakt z jej głównym adminem?
Aż dziwne, że nikt przedtem nie wpadł na ten pomysł xD
Tardis pisze:No cóż. Macie jakieś pomysły by odbudować tą społeczność?
Trzeba pisać posty i robić inby, nie widzę innego rozwiązania. Można ew. odbanować Blooda i/lub Artka, coby śmieszniej było.


Awatar użytkownika
Piroziom
ServerAdmin
ServerAdmin
Posty: 1680
Rejestracja: 23 mar 2012, 02:16
Lokalizacja: Pomorskie

27 cze 2016, 03:07

Yossarian pisze:
Tardis pisze:Może jakiś kontakt z jej głównym adminem?
Aż dziwne, że nikt przedtem nie wpadł na ten pomysł xD
No to już. Skierować talerz i nadawać w stronę Marsa :D
Ostatnio zmieniony 27 cze 2016, 03:08 przez Piroziom, łącznie zmieniany 1 raz.


Piro is back ;>
Awatar użytkownika
TheSider
Seryjny zabójca
Posty: 473
Rejestracja: 31 sty 2014, 19:44
Lokalizacja: z Podwórka
Kontakt:

27 cze 2016, 12:59

O nie ! To apokalipsa forum.... ehh. Znowu. :lol:
Wyślijcie szczegółowy opis avatara Tiqa. Może policja go znajdzie w internetach... xd


Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

27 cze 2016, 14:48

Przeniosłem do Rozmów , z nadzieją, że wyniknie coś z tego wątku sensownego.

PSI to już tak gdzieś zapisane w swoich korzeniach ma, że co jakiś czas umiera, by się odrodzić.
Fakt faktem, zaczyna umierać co raz bardziej za każdym razem, ale skoro i tak miałoby umrzeć, to nie ma co bać się nieuniknionego, prawda?

Po prostu róbcie swoje i się nie przejmujcie. ;)


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

27 cze 2016, 17:43

Krótko - forum odżyje jak wróci właściciel.
seebeek17 pisze:PSI to już tak gdzieś zapisane w swoich korzeniach ma, że co jakiś czas umiera, by się odrodzić.
Prawda.
seebeek17 pisze:Fakt faktem, zaczyna umierać co raz bardziej za każdym razem, ale skoro i tak miałoby umrzeć, to nie ma co bać się nieuniknionego, prawda?
Aby do 10tych urodzin. :D
seebeek17 pisze:Po prostu róbcie swoje i się nie przejmujcie.
Czyli nic nie róbcie? xD
Tak po prawdzie, to po prostu nie ma o czym pisać. Wszystko się już przejadło, a ludzie znaleźli sobie inne zainteresowania. Taka kolej rzeczy.
Ostatnio zmieniony 27 cze 2016, 17:46 przez Dzienis, łącznie zmieniany 1 raz.


I regret nothing
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

28 cze 2016, 15:05

Dzienis pisze:Tak po prawdzie, to po prostu nie ma o czym pisać. Wszystko się już przejadło, a ludzie znaleźli sobie inne zainteresowania. Taka kolej rzeczy.
Najgorsze jest to że ostatnio bardzo mało nowych użytkowników się tu rejestruje, a starsi powoli odchodzą i w ten sposób nastaje grobowa cisza, ponad to coraz mniej ludzi interesuje się postalem, co wiąże się z brakiem aktywności na forum PSI. Przyznam że sam zrobiłem sobie przerwe od postala, bo obecnie mnie wciągneły inne tytuły ale jak najdzie mnie ochota, to na pewno coś napisze konkretnego :)


Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

28 cze 2016, 15:53

Ostatnim (w miarę) udzielającym się użytkownikiem jest $haq. Nawet jeden nowy user jego pokroju poprawia sytuację, więc moim zdaniem nie jest najgorzej.

$haq, co skłoniło Cię do rejestracji na PSI? :)


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

28 cze 2016, 20:27

W takim tempie to forum umrze za 10 lat, chyba że nikt serwera nie opłaci. xD


8=======D
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

28 cze 2016, 21:49

Yossarian pisze: $haq, co skłoniło Cię do rejestracji na PSI? :)
To byłem ja, ja go namówiłem do rejestracji... przyznaję się :(

Może gdyby nie było tego "żubry na łące" to by było więcej nowych użytkowników.
Gdy $haq się rejestrował napisał do mnie że nie ogarnia tej zagadki musiałem mu pomóc. Tak było $haq co nie? xD


I'm fucking insane in the brain. :axe:
Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

28 cze 2016, 22:02

Gdyby nie było Steama, albo gdyby P2C było chociaż kompatybilne ze starszą wersją P2, to i użytkowników byłoby więcej. Wszystko co nowe, zarówno mody jak i użytkowników, zgarnia Valve. Cierpią na tym niestety inne fora


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

28 cze 2016, 22:08

Pan Szatan pisze:Może gdyby nie było tego "żubry na łące" to by było więcej nowych użytkowników.
Raczej botów/multikont Artka, a nie użytkowników ;)


Awatar użytkownika
Reality Master
Modder
Modder
Posty: 1094
Rejestracja: 07 lis 2007, 19:41
Kontakt:

29 cze 2016, 14:45

Nic nie trwa wiecznie i trzeba się pogodzić z tym, że forum umrze. Myślę, że niestety ten moment nadejdzie już niedługo. Codziennie choć raz tu zaglądam, ale coraz rzadziej bo nic nowego się nie dzieje. Nic się nie dzieje - nie ma po co wchodzić. O Postalu 2 nie ma co już gadać, bo chyba każdy aspekt tej gry przewałkowaliśmy po kilka razy (co nie znaczy że gra nie żyje, wręcz przeciwnie - Steam przedłużył jej żywotność).


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

29 cze 2016, 19:55

Reality Master pisze:Nic nie trwa wiecznie i trzeba się pogodzić z tym, że forum umrze. Myślę, że niestety ten moment nadejdzie już niedługo.
Zaglądam tu od 2011, już wtedy były głosy że umiera, a forum było wówczas ledwie w połowie swego wieku. :D
Reality Master pisze:Codziennie choć raz tu zaglądam, ale coraz rzadziej bo nic nowego się nie dzieje. Nic się nie dzieje - nie ma po co wchodzić.
Też codziennie zaglądam, czasem coś napiszę jak mi się zechce. Ale to wszystko bez Tiquilla jest takie... niepełne. Jakby sześciocylindrowe forum chodziło na czterech garach. ;)
Reality Master pisze:O Postalu 2 nie ma co już gadać, bo chyba każdy aspekt tej gry przewałkowaliśmy po kilka razy (co nie znaczy że gra nie żyje, wręcz przeciwnie - Steam przedłużył jej żywotność).
W 2014 (odkąd zacząłem się udzielać) też tak mówiono, a potem powstało jeszcze wiele nowych pomysłów, tematów i rozmów dotyczących P2 i pochodnych. Moim zdaniem nie do końca wykorzystany został potencjał tematów dotyczących Paradise Lost, Happy Night i Sztopora. Nie wszystko zostało tam "przewałkowane". No ale pierwszy przynależy do Steama, drugi to rosyjski megamod trudny w instalacji, a trzeci to stara ruska wersja P2 niedawno udostępniona do obiegu, do tego wszystkie bez dubbingu. Cieszą się o wiele mniejszym zainteresowaniem od P2StP, ED czy AWP (może z wyjątkiem Paradise Lost).
Pan Szatan pisze:Gdy $haq się rejestrował napisał do mnie że nie ogarnia tej zagadki musiałem mu pomóc. Tak było $haq co nie?
Wystarczyło spróbować metodą prób i błędów... to naprawdę nie jest trudne. ;)


I regret nothing
Awatar użytkownika
seebeek17
Modder
Modder
Posty: 8399
Rejestracja: 10 cze 2013, 13:25
Lokalizacja: Z Zewnątrz
Kontakt:

29 cze 2016, 20:17

Dzienis pisze:Też codziennie zaglądam, czasem coś napiszę jak mi się zechce
Ja staram się zaglądać jak najczęściej. Ostatnio mam kilkudniowe przerwy, jednak loguję się co jakiś czas, najczęściej żeby coś poszukać, albo po prostu zobaczyć co tu słychać. :)

A nawet jak forum "umrze" (chodzi o aktywność, nie o upadnięcie stronki :D ), to i tak będę tu zaglądać, choćby po to żeby zareklamować nowe mody. :P
A już niedługo znowu będę grzebać przy PostED, kwestia kilku dni, aż wezmę się za zainstalowanie Postala. :):


ODPOWIEDZ