Forum nam troszkę umarło

Dyskusje dotyczące forum i strony, propozycje i sugestie.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

29 cze 2016, 21:00

Dzienis pisze:Zaglądam tu od 2011, już wtedy były głosy że umiera, a forum było wówczas ledwie w połowie swego wieku.
I tak to jest. Pieprzenie że "forum umiera" trwa już od kilku lat, a jakoś tej śmierci nie widać. Tak długo jak użytkownicy będą się udzielać, tak długo będzie trwać forum. Zgadzam się, że bez Tiquilla to nie to samo. Mimo wszystko, bez head admina trudno cokolwiek zrobić, co było widać podczas najazdu multikont Artka.


Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

29 cze 2016, 23:58

Jeśli serwer zostanie opłacony, forum będzie trwać


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

30 cze 2016, 00:05

Silver Dragon pisze:Jeśli serwer zostanie opłacony, forum będzie trwać
Najgorsze jest to, że niewiadomo czy Tiq w ogóle opłaci forum a jeżeli nie, to wszystko szlag trafi i każdy pójdzie w swoją strone :/


Awatar użytkownika
Rycho3D
Modder
Modder
Posty: 11978
Rejestracja: 24 kwie 2011, 15:47
Lokalizacja: SinCity
Postawił piwo: 8 razy
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

30 cze 2016, 12:56

Ja zostaję, a jak komuś nie pasuje to ELO


8=======D
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

01 lip 2016, 09:21

Devir3ment pisze:Najgorsze jest to, że niewiadomo czy Tiq w ogóle opłaci forum a jeżeli nie, to wszystko szlag trafi i każdy pójdzie w swoją strone
Ewentualnie założy się kanał na jakimś IRC-u, na Alphachat albo gdzieś indziej :P


Awatar użytkownika
ShaQ
Pracownik RWS
Pracownik RWS
Posty: 2230
Rejestracja: 25 mar 2016, 16:04

01 lip 2016, 14:33

To byłem ja, ja go namówiłem do rejestracji... przyznaję się :(
Gdybym nie był nieśmiały, zrobiłbym to już dawno.
$haq, co skłoniło Cię do rejestracji na PSI? :)
A no przyznam, że Pan Szatan mnie skłonił. Znam to Wasze forum od kilku lat, jednak nie miałem zamiaru się rejestrować z tego powodu, że jestem po prostu nieśmiały :) Dopiero jak poznałem Szatana na Steamie (napisałem komentarz pod jego poradnikiem, po czym z ciekawości wszedł na mój profil i "przypadkowo" mnie zaprosił. Popisałem trochę z nim, i od razu się polubiliśmy) on gdzieś mnie namówił do tego. I tak się stało. Jeszcze bardziej polubiłem te Forum, i postanowiłem się częściej udzielać. Krótko mówiąc "Niczego nie żałuję" B)
Może gdyby nie było tego "żubry na łące" to by było więcej nowych użytkowników.
Gdy $haq się rejestrował napisał do mnie że nie ogarnia tej zagadki musiałem mu pomóc. Tak było $haq co nie? xD
To mnie cholernie wkurzało. Miałem z tym problem :D


Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

01 lip 2016, 18:07

$haq pisze:Jeszcze bardziej polubiłem te Forum, i postanowiłem się częściej udzielać. Krótko mówiąc "Niczego nie żałuję" B)
No to teraz nie odchodź zbyt szybko. :D
Rycho3D pisze:Ja zostaję, a jak komuś nie pasuje to ELO
Nie no, ja też nigdzie się nie wybieram. :)
Yossarian pisze:Ewentualnie założy się kanał na jakimś IRC-u, na Alphachat albo gdzieś indziej
Najgorszy w tym wszystkim jest brak samego Tiqa - bo nawet jeślliby całkiem mu przestało zależeć na PSI (w co nadal nie wierzę), to nie wiadomo jak ten serwer opłacić samemu bez jego pośrednictwa. Kasa nie byłaby problemem, ale jej wpłata już tak. :/


I regret nothing
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

01 lip 2016, 23:10

Dzienis pisze:Najgorszy w tym wszystkim jest brak samego Tiqa - bo nawet jeślliby całkiem mu przestało zależeć na PSI (w co nadal nie wierzę), to nie wiadomo jak ten serwer opłacić samemu bez jego pośrednictwa. Kasa nie byłaby problemem, ale jej wpłata już tak.
Akurat na IRC nie potrzebujesz kasy. Robisz kanał za pomocą #nazwa_kanału i masz. Tylko później trzeba ogarnąć OP-owanie i takie tam :P


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

07 lip 2016, 12:40

Dzienis pisze:forum odżyje jak wróci właściciel
Dzienis pisze:Ale to wszystko bez Tiquilla jest takie... niepełne. Jakby sześciocylindrowe forum chodziło na czterech garach. ;)
Kochani! Bardzo mi miło czytać słowa w typie, że jestem duchem tego forum itd. Lider społeczności, to i uwaga oczywista. Ale też - prowadząca w ślepy zaułek. O kondycji tego forum świadczy to, jak bardzo sobie radzi BEZE mnie. Marny los środowiska, które zebrane jest wokół jednego człowieka. Po to dałem sobie rangę Senior Admin, by do was to przemawiało właśnie o tym. Każdy przejaw aktywności kogoś z was, zaangażowania osobistego - procentuje na kondycję forum. Im więcej jest tu ludzi których sylwetki wyrastają na silnych użytkowników, modderów, redaktorów i zarządców - tym lepiej. Już teraz widzę ile przez czas mojej nieobecności zrobili Pan Szatan, Mike czy seebeek17. Newsy, wynalezione nowe mody, zrobione nowe mody, obrona forum przed zagrożeniami... No cuda i miód na moje oczy i serducho! Im wy więksi, tym większe to forum. Nie jeden. Wielu.

Silver Dragon pisze:Gdyby nie było Steama, albo gdyby P2C było chociaż kompatybilne ze starszą wersją P2, to i użytkowników byłoby więcej. Wszystko co nowe, zarówno mody jak i użytkowników, zgarnia Valve.
Jeszcze się o tym szerzej wypowiem i przejadę po tej parze niekompatybilnych zdrajców jak po kupie g****. 8-)

$haq pisze:To mnie cholernie wkurzało. Miałem z tym problem :D
Żubry są faaajne! :diabeł:

Dzienis pisze:Zaglądam tu od 2011, już wtedy były głosy że umiera, a forum było wówczas ledwie w połowie swego wieku. :D
A ja już chyba w 2009 roku biadoliłem na to... Taki typ. ;)

Dzienis pisze:Aby do 10tych urodzin.
I będą też 20e, zaręczam wam. :faja: Nie znacie mnie do końca.

Devir3ment pisze:Najgorsze jest to, że niewiadomo czy Tiq w ogóle opłaci forum a jeżeli nie, to wszystko szlag trafi i każdy pójdzie w swoją strone :/
Dzienis pisze:nie wiadomo jak ten serwer opłacić samemu bez jego pośrednictwa. Kasa nie byłaby problemem, ale jej wpłata już tak. :/
Popatrzcie ile mam lat. Czy w takim wieku bywa się zmiennym? ;) Ja zresztą sam charakter mam taki, że nie lubię tracić/pozbywać/zostawiać rzeczy, które mnie zajmowały kiedyś. One zawsze mnie zajmują, może mniej, może uśpione, ale zawsze. Całe moje życie i pasje to niekończąca się historia. Od 10 lat robię mapy do 1nsane, społeczność ta padła, już zostali tylko na FB, a ja wciąż to robię. Czas dla mnie to pojęcie względne. 10 lat? A co to jest? Tak samo robię w nieskończoność mapy i mody do P2. I żyję tym. Nie ma mnie tu, ale myśli są stale, o was i o Postalu. Nie zostawia się tego, co się kocha. Nawet gdyby co mi się przydarzyło, nawet śmierć, to zostawię pakiet haseł i loginów tak, by ktoś to po mnie przejął. Nie ma obawy. Jest to absolutnie wykluczone, by serwer albo domena nie były opłacone i przepadły. Prędzej przyjdzie koniec świata.

Ale jak "kasa nie jest problemem", jak mówi Dzienis, to przelewik zawsze przyjmę. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dzienis
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 12106
Rejestracja: 03 lut 2012, 18:53
Lokalizacja: Pojezierze Litewskie
Postawił piwo: 14 razy
Otrzymał  piwo: 6 razy
Kontakt:

07 lip 2016, 18:44

Tiquill pisze:Popatrzcie ile mam lat. Czy w takim wieku bywa się zmiennym? Ja zresztą sam charakter mam taki, że nie lubię tracić/pozbywać/zostawiać rzeczy, które mnie zajmowały kiedyś. One zawsze mnie zajmują, może mniej, może uśpione, ale zawsze. Całe moje życie i pasje to niekończąca się historia. Od 10 lat robię mapy do 1nsane, społeczność ta padła, już zostali tylko na FB, a ja wciąż to robię. Czas dla mnie to pojęcie względne. 10 lat? A co to jest? Tak samo robię w nieskończoność mapy i mody do P2. I żyję tym. Nie ma mnie tu, ale myśli są stale, o was i o Postalu. Nie zostawia się tego, co się kocha. Nawet gdyby co mi się przydarzyło, nawet śmierć, to zostawię pakiet haseł i loginów tak, by ktoś to po mnie przejął. Nie ma obawy. Jest to absolutnie wykluczone, by serwer albo domena nie były opłacone i przepadły. Prędzej przyjdzie koniec świata.
Takich słów było nam trzeba. :)
Tiquill pisze:Już teraz widzę ile przez czas mojej nieobecności zrobili Pan Szatan, Mike czy seebeek17.
Należy też pochwalić Silver Dragona i Ryuqa za działania podjęte przeciw pewnemu wrednemu użyszkodnikowi. Skuteczne działania. :)


I regret nothing
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

10 lip 2016, 15:56

Dzienis pisze:Takich słów było nam trzeba. :)
Dla mnie były oczywiste, może jednak nie dla wszystkich. Mam nadzieję, że wiarę podbudowałem. :)

Dzienis pisze:Należy też pochwalić
Spokojnie, nie właź między spodnie a kalesony. Wszystko w swoim czasie, że też musi ponaglać. :P Ślad ich pracy to masa postów, których przeczytanie dużo czasu mi zajmuje. Mógłbym od razu zdawkowo pochwalić, dobra robota, ale wolę wszystkie okoliczności poznać. Tak chyba będzie uczciwiej, co?


A skoro już o tym. To ten użyszkodnik musiał być naprawdę wredny. Widzieć przeklinającego SD, to rzadkość. Masa cierpliwości i wiary, Silver Dragon, szacunek. A przyjąć obowiązek administracji i obrony forum w tak trudnym czasie... Prawdziwego człowieka poznaje się w potrzebie, Ryuq, gratuluję postawy. Co ci mogę dać, chyba V.I.P.-a. ;)



Przeszliśmy kolejną próbę. Jebać gnojów. Nasza machina toczy się dalej. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Yossarian
Grabarz
Grabarz
Posty: 6423
Rejestracja: 06 sie 2008, 14:54
Postawił piwo: 6 razy
Otrzymał  piwo: 3 razy

10 lip 2016, 16:06

Tiquill pisze:Przeszliśmy kolejną próbę. Jebać gnojów. Nasza machina toczy się dalej.
"Psy szczekają, a karawana jedzie dalej". A że tak spytam, to jako Sr Admin co sądzisz o zmianach na forum, które zaszły pod Twoją nieobecność?


Awatar użytkownika
Tardis
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1183
Rejestracja: 11 lis 2013, 16:36

13 lip 2016, 02:51

Yossarian pisze:
Tiquill pisze:Przeszliśmy kolejną próbę. Jebać gnojów. Nasza machina toczy się dalej.
"Psy szczekają, a karawana jedzie dalej". A że tak spytam, to jako Sr Admin co sądzisz o zmianach na forum, które zaszły pod Twoją nieobecność?
Jedną z ofiar tych zamachó był Tisher ):


Niebawem Mapka Niespodzianka 2!
Czekajcie panowie spokojnie!
Awatar użytkownika
Pan Szatan
Modder
Modder
Posty: 6207
Rejestracja: 05 gru 2013, 13:16
Lokalizacja: Paradise
Postawił piwo: 5 razy
Otrzymał  piwo: 8 razy
Kontakt:

13 lip 2016, 08:01

Tardis pisze:Jedną z ofiar tych zamachó był Tisher ):
Spokojnie Tiszer jeszcze wróci ale jeszcze nie teraz...
Tiszer pisze: myslalem o tym i mysle ze jeszcze nie pora na powrot za duzo szumu bylo wokol tego wlamu

ale wroce na forum to jest pewne, lubie to forum i chcialbym sie na nim udzielac ale jeszcze nie pora
;)
Ostatnio zmieniony 13 lip 2016, 08:02 przez Pan Szatan, łącznie zmieniany 1 raz.


I'm fucking insane in the brain. :axe:
ODPOWIEDZ