Forgotten hope

Rozmowy o innych grach wszelakiego rodzaju.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
zkar
Wielki Przedwieczny
Wielki Przedwieczny
Posty: 167
Rejestracja: 12 gru 2006, 19:21
Lokalizacja: z Bunkra
Kontakt:

01 sty 2007, 14:46

Grał ktoś? Jest to modyfikacja do Battlefielda 1942 (obecnie opacowywany jest mod do BF2, dzieki czemu znacznie poprawi się grywalność) która przeniesie nas w swiat realizmu wojennego. Ginie się szybko (o ile dobrze pamiętam, to w zwykłym BF1942 trzeba było dwa razy strzelić człowiekowi w "korpus" z karabinu, żeby zginął - tutaj wystarczy raz) jest masa pojazdów (między innym,i moje ulubione StuG-i) oraz poprawiono ich wytrzymałosć. Teraz Tygrysem możemy śmiało jechać naprzeciw T34 i Shermanom, ponieważ nie przebija one naszego przedniego pancerza. My musimy oddac tylko jeden strzał z naszej osiemdziesiatki ósemki. Realizm polega takze na tym, ze mamy faktyczna ilość amunicji, jaka wystepowała w danym modelu czołgu.samolotu/innego pojazdu. Tygrys ma 90 sztuk amunicji ciężkiej i 250 naboi w jedej tasmie do KM (taśm jest bardzo wiele), Stukas ma 1 bombę my do mausera dostaniemy 9 magazynków, ale tylko dwa granaty. Aha - granatem nie zniszczymy czołgu. No to moze tyle opisu teraz screeny:

ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 01 sty 2007, 14:48 przez zkar, łącznie zmieniany 1 raz.


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

01 sty 2007, 15:07

Fajny ten garbus wojskowy. Co do moda, to nie grałem, ale polecam wszystkim Desert Combat https://www.desertcombat.com/


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

28 mar 2007, 19:44

Zkar widzę że znasz sie na FH,ja mam zwyklego BF1942 i z tego co zauwazyłem jest sporo wersji FH dlateo jeżeli możesz to podaj linka do najpierwszej wersji,bo ja zciągnolem już ze 4 ale zadna mi nie działa....


Awatar użytkownika
Kariko
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1227
Rejestracja: 28 gru 2006, 16:51
Lokalizacja: Bydgoszcz / Gdańsk

28 mar 2007, 20:38

Grałem już w tego moda (konrad, chyba ściągnąłem stąd www.bf1942files.com ) - podoba mi się, bo można grać Polską i faktycznie spory realizm jest, ale jakoś tak przyzwyczaiłem się do Desert Combata :)


Awatar użytkownika
konrad pl
Seryjny zabójca
Posty: 275
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00
Lokalizacja: z dumu
Kontakt:

09 lip 2007, 20:16

kurde,FH jest zajebisty xD ,mnóstwo pojazdów...,map... i broni... Gra w FH to już wyższa szkoła jazdy w porównaniu do zwykłego BF...
Postaram się zrobic w miarę dobry filmik z FH...


ODPOWIEDZ