Fix naprawiający School Daze w AWP.

Tylko o P2: AW, AW7/AWP oraz AWPMod - i o żadnych innych modach.
Obrazek

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Silver Dragon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7080
Rejestracja: 11 sie 2007, 23:28
Lokalizacja: East Mayberry
Otrzymał  piwo: 2 razy

01 gru 2017, 17:19

Dev4ever pisze:Dobra. Jako, że i tak często siedzę przy PostEd, przy okazji naprawiłem błąd ze szkołą w AWP i już nie wywala gry po zabiciu określonej liczby osób.
Super. W końcu się doczekałem :ok:


Przybyłem, zobaczyłem... i polała się krew :evilbat:
Obrazek
Awatar użytkownika
Radzik
Administrator
Administrator
Posty: 2111
Rejestracja: 13 gru 2008, 18:46
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwo: 7 razy
Otrzymał  piwo: 5 razy

01 gru 2017, 20:54

Dev4ever teraz jest git, oraz jeśli chodzi o samego patcha dobra robota :ok:


Niepoważny admin
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

01 gru 2017, 21:19

Silver Dragon pisze:Super. W końcu się doczekałem
Radzik pisze:Dev4ever teraz jest git, oraz jeśli chodzi o samego patcha dobra robota
Dla mnie drobnostka, ale dzięki za słowa uznania :)


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2017, 21:40

Lolistatrolista pisze:Dałoby się jakoś przekonwertować bronie DarkPS do P2C? Szczerze, to był mój ulubiony mod z brońmi do AWP i chciałbym go trochę skosztować w P2C :P .
Na pewno by się dało. Tylko ktoś to musi zrobić i: Upublicznić. :D

Dev4ever pisze:Dobra. Jako, że i tak często siedzę przy PostEd, przy okazji naprawiłem błąd ze szkołą w AWP i już nie wywala gry po zabiciu określonej liczby osób.

EDIT: Temat przyklejam i zmieniam nazwę, by inni mający ten sam problem łatwiej mogli znaleźć solucję ;) Dev.
Jaki fajny przykład modderskomederatorskiej roboty! ;)


No i w końcu ktoś ten błąd poprawił! :spoko:

Dev4ever pisze:Dla mnie drobnostka, ale dzięki za słowa uznania :)
Tak przy okazji. Dev4ever, robisz AWP Forever na Steama i poprawiasz tam błędy dostrzeżone podczas testów. Czy nie zechciałbyś tych błędów poprawić też na klasycznym AWP? Oczywiście po zrobieniu AWPF.


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Dev4ever
Modder
Modder
Posty: 2483
Rejestracja: 27 lis 2010, 20:12
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

01 gru 2017, 22:38

Tiquill pisze:Tak przy okazji. Dev4ever, robisz AWP Forever na Steama i poprawiasz tam błędy dostrzeżone podczas testów. Czy nie zechciałbyś tych błędów poprawić też na klasycznym AWP? Oczywiście po zrobieniu AWPF.
Jeżeli jakieś się znajdą, to nie powinno być problemu :) Ogólnie, to większość błędów w AWPF wynikała z tego, że P2C rządzi się swoimi prawami i ma pozmieniane paczki względem 1409. Eliminacja bugów w w.w modzie opiera się na eliminacji braku kompatybilności skryptów AWP z P2C.


Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

01 gru 2017, 23:14

Dev4ever pisze:Eliminacja bugów w w.w modzie opiera się na eliminacji braku kompatybilności skryptów AWP z P2C.
Jasne. Sam jestem ciekaw, jak zrobisz sprawę z takimi rzeczami jak AW7Person - co będzie podklasą czego, co użyjesz z P2C a co zdublujesz zachowując z AWP itp. Ale - to się okaże w praniu, poczekam. ;)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
ODPOWIEDZ