Film w PL

Rozmowy dotyczące filmu, gdy jeszcze był w produkcji.

Moderatorzy: Moderatorzy, Admini

Awatar użytkownika
Luigi
Seryjny zabójca
Posty: 396
Rejestracja: 05 lis 2006, 00:16
Kontakt:

04 mar 2007, 11:10

Ja nie jestem za tym aby ktos podkładal głos :-x Nie chcę aby w tym filmie były głosy aktorow z jakś teatrow kukielkowych. (patrz Far Cry)


Awatar użytkownika
PSYCHOTOMEK
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:34
Lokalizacja: Z twojej szafy !

02 wrz 2007, 11:34

Ja się boję żeby ten film nie był kompletną kichą. Czytałem trochę o reżyserze Uwe Boll. Podobno nakręcił same szajsy. :|


Sex,drugs & rock'n'roll !!!
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

02 wrz 2007, 11:36

a ogladales trailery na stronie??
widac ze nie.
tez na poczatku bylem takiej obawy ale te filmiki mnie uspokoily.


Awatar użytkownika
Obrzyn_ek
Początkujący morderca
Posty: 69
Rejestracja: 19 mar 2007, 19:31

09 wrz 2007, 01:01

No no, Trailery są spoko. Ale to, czy film jest kichą zależy nie tylko od tekstów, Dubbingów i tych wszystkich... :evilbat: Według mnie ważne jest też to jak się film kończy i zaczyna. Dla przykładu: film Eragon skończył się beznadziejnie. niby jego zakończenie miało dać do zrozumienia ludziom że powstanie kolejna częśc a jakoś nic nie słychać :gilotyna:
Sorry za Off-topowanie. jak dostane Warna to sie nie zdziwie
spoko warna nie dostaniesz ;) regulamin obowiazuje ale nie mozemy byc sztywni forum to miejsce gdzie mozna wyrazac swoje zdanie i to wlasnie czynimy. no chyba ze przesadzasz to wtedy warny leca :)
Mixer
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2007, 09:48 przez Obrzyn_ek, łącznie zmieniany 2 razy.


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PostalFanIMakeArts
Początkujący morderca
Posty: 64
Rejestracja: 26 wrz 2007, 22:39
Lokalizacja: Augustów

29 wrz 2007, 23:54

A takie małe pytanko: Czy robienie napisów do filmu Postala jest nielegalne??
Bo ja zrobić mogę tylko nie wiem czy to legal...


Ashes to Ashes and Dust to Dust.
Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

29 wrz 2007, 23:57

wiem ze kilka stron robiacych napisy zostaly zamkniete z powod swojej nielegalnosci wiec watpie :/


niby wolny kraj a jednak nic nie mozna robic :/


Awatar użytkownika
PostalFanIMakeArts
Początkujący morderca
Posty: 64
Rejestracja: 26 wrz 2007, 22:39
Lokalizacja: Augustów

30 wrz 2007, 00:13

Mixer pisze:wiem ze kilka stron robiacych napisy zostaly zamkniete z powod swojej nielegalnosci wiec watpie :/


niby wolny kraj a jednak nic nie mozna robic :/
Aha... Więc może zrobić to dla was "na boku" tylko dla społeczności PostalSite.info? Byłoby to tylko dla zarejestrowanych użytkowników :).


Ashes to Ashes and Dust to Dust.
Obrazek
Awatar użytkownika
Iquid
Założyciel PostalSite
Założyciel PostalSite
Posty: 667
Rejestracja: 14 paź 2006, 12:06
Lokalizacja: GRS
Kontakt:

30 wrz 2007, 12:56

Nie ma co roztrząsać tego tematu bo filmu jeszcze nie ma. Tego typu rzeczy sa nie zgodne w z polskim prawem i nie będziemy podawać ich na stronie.


Awatar użytkownika
PSYCHOTOMEK
Miłośnik broni
Posty: 100
Rejestracja: 30 sie 2007, 22:34
Lokalizacja: Z twojej szafy !

09 lis 2007, 19:51

Szkoda...widziałem te trailery ale to nic nie znaczy...trailery eragona i harrego pottera 5 też były extra i wogóle ale oba to tanie szajsy...ale pozostaje nadzieja jak mawiała arvena (lord of the rings)


Sex,drugs & rock'n'roll !!!
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

10 lis 2007, 23:51

Ja chce litery w filmie, a dlaczego nie podkładane głosy dlatego że:
-> Usta sie nie ruszają a gość który podkłada głos mówi.
-> W podkładaniu głosów zauważylście że nie ma przekleństw??? Są same lamerskie tekstu "idiota" "cholera" ;/
-> Jakiś paker w filmie jest a głos jakiegoś mikrusa (troche nie pasi nie???? Taki paker a taki głosik podkładany, często mi to w filmach przeszkadza)


Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

11 lis 2007, 16:39

...dokładnie. Ja - jeśli mam do wyboru wersję PL oraz z napisami - wybieram tą drugą. Zauważyłem, że moi kumple, którzy nie czytają książek, niechętnie chodzą też na filmy z napisami. Zaś tym, którym chociaż w minimalnym stopniu książki interesują, wersja z napisami nie przeszkadza.


Obrazek
Awatar użytkownika
Alixo
Wytrenowany morderca
Wytrenowany morderca
Posty: 1653
Rejestracja: 05 kwie 2007, 08:49
Lokalizacja: localhost

13 lis 2007, 07:18

Dokładnie Kmieciu, wole filmy z napisami, a jak nie już z podkładanym głosem to tłumaczem.


Obrazek
Awatar użytkownika
Tiquill
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 14479
Rejestracja: 25 sty 2007, 02:00
Lokalizacja: z naprzeciwka
Postawił piwo: 1 raz
Otrzymał  piwo: 1 raz
Kontakt:

19 lis 2007, 13:41

Uważam się za oczytanego, ale nie lubię czytać napisów. A po cholerę taki wynalazek? To wiocha, tania i niewygodna. Won! Wszystko na co patrzę, chcę patrzeć na akcję, a nie gonić za literami. Jeśli więc mam wybierać między literami a głosami polskich aktorów, to wybieram... starego dobrego lektora, który niezauważenie czyta w tle tekst, sącząc niepostrzeżenie do mojej świadomości niezbędną treść. Głosy aktorów to totalna porażka. Zaś głos lektora to znakomity wynalazek, który niestety chyba tylko w Polsce jest stosowany i wszędzie odchodzi do lamusa. A jest najlepszy. I lektora chcę w filmie. Wyłącznie i bezwzględnie. 8-)


Zawsze jest ryzyko, że wyczerpałeś już limit dobrych dni i czeka cię już tylko samo zło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Robseßed
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 4986
Rejestracja: 14 paź 2006, 13:33
Lokalizacja: Lodsch
Kontakt:

19 lis 2007, 13:47

Tiquill pisze:Uważam się za oczytanego, ale nie lubię czytać napisów. A po cholerę taki wynalazek? To wiocha, tania i niewygodna. Won! Wszystko na co patrzę, chcę patrzeć na akcję, a nie gonić za literami.
Ja po 10 minutach filmu odruchowo "patrzę" na napisy i nie muszę wybierać między akcją a napisami. ;)
Tiquill pisze:Zaś głos lektora to znakomity wynalazek, który niestety chyba tylko w Polsce jest stosowany i wszędzie odchodzi do lamusa.
To prawda. :/ Np. w Niemczech nie ma już ani lektora ani napisów - dubbingują nawet zwykłe filmy w telewizji!


Obrazek
Awatar użytkownika
Mixer
Noob Killer
Noob Killer
Posty: 2203
Rejestracja: 11 gru 2006, 19:40

19 lis 2007, 13:53

hmmm do filmow akcji horrorow itd(czyli takich w ktorych dzieje sie akcja) wole napisy a do pozostalych lektora :D


Zablokowany